Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
28. dec 2012

@denisenko ja ti mám pocit že čím sú väčší tým musím dávať na strom väčší pozor 😠 😠 😠 😝

jacka
28. dec 2012

@leninka75 inak mi tam fajn vytrovilo možem sa obžierať dalej 😀 😀 😉

ešte dovarím a bežíme von.... 🙂 .........................škoda že sa nám sniežik topí ☹ ☹ ☹

leninka75
28. dec 2012

@denisenko..aspoň vieš kto ti potom pomôže spratať stromček 🙂 😉 😀.....

@jacka .....to nejako skoro babičkovská košulka 😅 😅 ........len papkaj, na trampoške vyskáčeš 🙂 .......u nás je taká ľadová škrupina 😝 😝 😝 😝 ...a stále prší ☹

leninka75
28. dec 2012

..a ďakujem za darček 😵 😵 😵 😵

jacka
28. dec 2012

@leninka75 ..........asi ma chce pochovať 😀 😉 😝 ..................no ja ti neviem s tej trampolíny mi treba tak akurát cikať 😝 😀 😀 😀 --............a ešte aj v boku ma pichá to nie je pre mna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..................tu neprší........boli sme kuk kačičky.......celýýýýý mokrý prišli domkov 😝 😝 😝 ......ale sniežik sa ešte drží 🙂 🙂

jacka
28. dec 2012

kuk...... 🙂 🙂

utka
28. dec 2012

Ahojte..
Aj ja ďakujem za darčeky 😉.
@jacka už som o tom počula,ze ženám sa chce na trampoline cikat.

leninka75
28. dec 2012

@jacka 😀 😀 😀 😀 ...že pochovať 😀 😀 😀 ............ja ti neviem s tým cikaním, asi je to indi vindi ako so všetkým....mne sa zatiaľ nikdy nechcelo cikať keď som skákala na trampoške 😉 .......už varíš či ešte dojedáte zvyšky?

@utka....hallo! 🙂..už ste doma? ......

letty86
28. dec 2012

ahojte
@leninka75 riadne parádnice tie tvoje babule 😵

@jacka 😀 babičkovská košulka 😀 , nesfotíš?...počuj, to je darček 2v1....košela a antikoncepcia v jednom 😀 😀 má to starká premyslenéééééé 😀

jacka
28. dec 2012

@leninka75 a to len tak normálne tam hopsáš......alebo čo tam robíš?... 😀 😀 😉 ................varím .......fúúúúj kto by to jedol....zas rezne a rezne a nič viac............. 😝 furt vyprážané....... 😝 😝 😝 😝 ...............varila som koprovú polievku a cestoviny so syrovou omáčkou..............bezmäsitý den aj zajtra.....ak vydržíme bez slaniky a klobásky 😉 😉 😉

@letty86 vidíš už viem kde je pes zakopaný............... 😠 😠 😀 😀 😀 😀 ....s fotím.....ale musím tajne.....aby ma nik nevidel......akcia babička 😀 😀 😀

letty86
28. dec 2012

@jacka len sa nám pekne odfoť, nech vidíme ten babičkin vkus-nevkus 😀 ...a tá trampolína je pre chalanov, že 😀...teraz je aj nejaká pre žienky na cvičenie... my sme nad tým rozmýšlali, ale vikus skáče ako bláznivá a keby sa pridal matko...a navyše svokruša, že nieee...v telke dávali, že aké urazy, si na tom deti sposobili, tak sme to nechali tak

a dakovala za balíčky 😵 😵 😵

jacka
28. dec 2012

@letty86 ale to my máme takú malu trampolínu pre jednu osobu.............a to som myslela že sa tam vyšťavia....ale eeee 😝 😝 baterky stále fungujú 😀 😀 😀 ........................síce Maťulo mal zakázané kvoli kašlu......a ja tam hopsám s Peťkom.... 😀 😀 😉 ...............................striguna mala vždy vkus ..............neviem komu to darujem....😝

letty86
28. dec 2012

@jacka tak na tej mozes aj cvičiť 😉 .. asi .viem, akú myslíš...v centre na nej deturence skákali
som rada, že si práve mne dala ako prvej príslub, že ked sa mi zapáči, bude moja 😀 😀 😀 😀 😀 máš to u mna 😅 ....a niečimta nahnevala, že si sa s nou nebavila, či to len tak preventívne 😉

jacka
28. dec 2012

@letty86 možeme aj cvičiť 😉 ......................mali ju v lidli...... 🙂 ......................ved to ja len zo srandy vidíš že to tam už nie je 😉 😀 😀 ...........................ja s nou preventívne.......tie je názory na život ako jej všetci na zemi idú na nervy nepotrebujem počúvať.......... 😝 🙂

letty86
28. dec 2012

@jacka jaaaj, ten verejný príslub si nemusela mazať 😀
idem do hajan, dobú noc 😵

jacka
28. dec 2012

@letty86 musela 🙂.........náhodou by si sa chytila....čo potom 😀 😀 😀 ................... 😀 😀 .................dobrú noc.... 😵 😵

jacka
29. dec 2012

ahojky...... 🙂 🙂

denisenko
29. dec 2012

dobré ránko... 🙂 fuj...aký guľatý mesiac svietil celú noc.... 😠 😠 😠 😠
@jacka aj ja som zvedavá na foto.... 🙂 🙂 🙂 🙂 .dáááj.............. 😀 😀 😀 my sme od svokrovcov dostali spoločný darček s tatinkom.....rádio s CD a mp3.....vždy si púšťam cez internet, tak ma prekvapili..... 🙂 🙂 🙂 🙂 a od našich hlinené pekáče....takže ja som s darčekmi celkom spokojná..... 😵 😵 😵

leninka75
29. dec 2012

ahojte!! 🙂 ..konečne slniečko 😎 😎 😵 😵 😵 😵 ........a parádny mrázik 🙂

@jacka ..jaaj na trampoške všeličo robím 😀 😀 😀 😀 ...aj to čo by som nemusela 😀 😀 😀 😀 ...........isto budeš kočka v tej košulke 😀 😀 😀 ..už sa teším 😉 .....na varenie som sa pýtala, lebo aj ja už meliem z posledného pri kapustnici a vyprážonom kadečom 😝 😝 😝 😝.......dnes som urobila gulášovú polievku a cestoviny 😵

@denisenko ..zle ste spinkali?? ☹ ......to ste dostali super darčeky 😵 😵 😵 ..nisko už skúšal "bajk"? 😀

leninka75
29. dec 2012

@jacka ...chcem sa ťa opýtať moja pekná, aké šuhajdy si to nakoniec robila?.....tie so salkom či s ľadovými kaštanmi?......mama mi dala zopár a Lilka sa ich nevie dojesť a už sú len posledné dva, tak som rozmýšľala, že by som jej urobila, len nieviem ktoré.....

denisenko
29. dec 2012

@leninka75 ...trefa...100 bodov.... 😠 ..velmi zle sme spali...a nakoniec ho ráno musel ísť tatťík kočíkovať, lebo len plakal ☹ ale teraz už dve hodinky spí....klop,klop,klop..... 🙂 ...jáááj, sladkosti a koláčiky....Deniskovi to tento rok nejako ide.... 🙂 ...ja som si dnes navarila zeleninovú polievku s haluškami a grilovaná ryba s hranolkami...Deniskovi špeciálne rajčinovú polievku a parené buchty...a Simonko cestoviny s rajčinami a mrkvou.... 😉

leninka75
29. dec 2012

@denisenko .....brr v takej zime boli chlapi vonku 😝 .....ale zasa keď to mladému pomohlo 😉 ...........fíha u vás sa varí každému na želanie 😵 😵 😵 ...a tatík si čo rozkázal? 🙂

leninka75
29. dec 2012

letty86..ahoooooj!! 🙂

denisenko
29. dec 2012

@leninka75 že brrr...ja som bola ešte skor v obchode...už mi chýbal čerstvý vzduch.... 😉 ....a je tak kráááásne.... 😉

denisenko
29. dec 2012

@letty86 vidííííím ťa 😉

letty86
29. dec 2012

ahojte
@denisenko aj my sme zle spali, dokonca aj ja ☹
@leninka75 to čo to stváraš na trampoške, pochvál sa 😀 nech sa inšpirujem, ke ju budem mať, nech len sucho neskáčem 😅
@jacka kde si nám zmizla?

letty86
29. dec 2012

@denisenko
@leninka75 odhalili ste maaaaa 😅

leninka75
29. dec 2012

@denisenko ....ranní ptáče dál doskáče? 😀 😀 😀 😀 .........my sme sa boli prevetrať včera večer 😵 ....to bolo najskôr frfotaniaaaaaaa 😝 ...a musím ísť?....a mne sa nechce!!...a prečo nejdeme autom? 😝 😝 😝 😠 😠 😠 ...a nakoniec sme sa z prechádzky vracali so spevom 🙂 🙂 🙂 🙂 ........
..veru krásne je dnes 😵 😵 😵 ...však konečne, už mi chýbalo 😎 😎 ........

leninka75
29. dec 2012

@letty86 ......to vieš keď sme tam tri baby naraz, tak nie je blázneniu konca kraja 😀 😀 ......ale doteraz somsa nenaučila vyskočiť, spadnúť na zadok s vystretými nohami a po odraze zasa vyskočiť...Lilka je v tom majster 🙂 🙂 🙂 ......také, že kotrmelce sú úplne bežné..kadejaké skoky s vykopávaním, s vystretými nohami...a čo ja viem čo ešte všetko ....tam sa dá robiť čo ťa napadne 🙂 🙂 😉 😉 😉

letty86
29. dec 2012

@leninka75 vy ste aké akčné baby 😵
matko len nedávno dobral atb, v utorok a zas kasle a soplí a aj vikus má soplíky...na nervy 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre