Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
29. dec 2012

@letty86 ...fuha, to zasa choroba ☹ ☹ ☹ ..........žeby nebol doliečený?....alebo nemal dobré atb.......ja som nespomínala, že sme v piatok pred sviatkami boli s Lilkou na ORL?......už skoro mesiac bola nejaká zahuhňaná, v noci kašlala a prehĺtala akože jej niečo zateká, tak mi to nedalo, objednala som nás a že zápal prínosových dutín 😝 ........Lilka inak nevyzerá chorá, ani teplotu nemala len ten nosík zahuhňaný....ale už je dobre, ešte doberieme atb a dúfam, že bude pokoj 🙂 ........

leninka75
29. dec 2012

....ideme medzi ľud 😀 😀 😀 ..smer kaufland 😀 😉

denisenko
29. dec 2012

@leninka75 ...aj my sme boli "medzi ľudmi"....v Tescu....ale len ja so Simčom....tatinko s Deniskom šli do Čičman...lyžovať...tak som zvedavá, aký prídu.... 😅

denisenko
29. dec 2012

moji dvaja princovia na vrannom koni...... 😀

utka
29. dec 2012

@leninka75 toto isté má Viki. Bola som rada,keď nám dr.na ORL povedala,že je OK a nemusí ďalej brať ATB.To bolo vo štvrtok. V piatok trochu kychal,v sobotu zase soplil a zacal kaslat. Na Štedrý deň bol s ním muž na pohotovosti,total zapálené oči. Teraz sú už oči ok,ale stále huhne a hrozné kašle ☹.

jacka
29. dec 2012

krása s tými chorobami ....toto fakt nemá konca kraja................. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😢

jacka
29. dec 2012

@denisenko podarený sú......aký rovnaký 😵 😵 😵 😵 .................aj my máme kohutika........len teraz je vonku nezmestil by sa ked je stromček..............ááále možno by sa aj zmestil ale deti nie 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
29. dec 2012

@letty86 moja tu som........len som aj vonku s nimi ......aj sme na povinnej návšteve 😉 😀 😀 boli...............teraz už okupaný spinkaju a ja mám pokoj 😵 😵 🙂 ..................a včera som zistila že do školky nepoju v pondelok ale utorok...............to by bol šok keby som ich nachystala v pondelok..... 😅 😅 😅 ..................

jacka
29. dec 2012

@leninka75 moja pekná 😵 😵 😵 😵 ako si ma pekne oslovila......čo potrebuješ rada pomožem 😵 😵 😵 😵 😵 .................no k veci....ja som robila mix z dvoch receptov..........čoko a ladové gaštany....a plnka zo salka............... 🙂 .............ale nejak zmizli neviem kam..........do koho bruška sa schovali netuším 😔 🙂 .....................................no povedz mi ty teraz moja pekná čo to všetko robíš na tramoplíne............aj to čo by si nemusela..........toto som velmi zvedavá 😀 😀 😀 😀 .............................ako dlho na nej hopsáš?............mna normálne bolia lýtka................asi som súca len do postele 😀 😀 😀 😀 ....a na gauč 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
29. dec 2012

@utka vy sa ako máte?...........aj ste boli niekde sánkovať?........či radšej nie kvoli Vikimu?.............. ☹

jacka
29. dec 2012

trošku radosti.... 😵 😵

jacka
29. dec 2012

vidno že v telke nič nejde......tak som popridávala fotočky......kuknite 🙂

jacka
29. dec 2012

dobrú noc..... 🙂 🙂

jacka
30. dec 2012

ahojte.................. 😎 😎 😎

utka
30. dec 2012

@jacka neboli sme nikde ☹... Som zúfalá...čo mu mám dať proti tomu kašľu?

letty86
30. dec 2012

ahojte 😵
my sme dnes mali návštevu...bola pre mna, ale tie moje pampušiky si jju normálne privlastnili 😀 to tak stále dopadne 😀 prišla moja dobrá kamarátka, ktorá chodieva na Vianoce z Anglicka domov, tak sa vytešíme jedna z druhej na krátku chvílku 😔

@jacka ty si aké parádne fotky podávala 😵 😵 😵 😵 😵 som všetkými potešená, ale tú druhú, čo si dala tu, kde si píšeme...tá s tým slnkom...no prekrásna 😵 😵 😵 😵 a tie kotrmelcové nemajú chybu 😵 😵 😵

zajtra odchádzame k svokruške....tak vám žienky prajem krásny Silvester a nech je pre vás rok 2013 čo najkraší 🙂 😵

leninka75
31. dec 2012

ahojte!! 😎 😎 😎 😎 .........
..akurát som dozmývala podlahy..opäť 😝 😝 😝 ....Lilka behá v takých ponožkách čo majú na spodku tie protišmykové gumičky a furt som nevedela prečo sa nám tu tak šmýka, ale zistila som 😀 😀 😝

@utka ....fíha to máte divné zasa s tým kašľom 😕 .....pôjdeš ešte k Dr.?......teraz ste doma v BA?....

@denisenko..teraz už len stačí zohnať nejaké princezné a zazvonil zvonec a rozprávke je koniec 🙂 🙂

@letty86 ..si sa hrala na 5. koleso na voze? 😉 ..........ďakujem za prianie 😵 ..aj tebe prajem nádherný rok 2013 a hlavne nech naši štuplíkovia zvládnu škôlku..toho sa najviac bojím ako to bude ☹

@jacka ..počuj moja pekná čo je pravda je pravda 😵 😵 😵 😵 ......a ja len pravdu hovorím 😉 ........vieš, že aj ja som nakoniec urobila mix dvoch receptov na tie šuhajdy 😀 😀....ľadové kaštany + mliečna čo + horká čoko a orechová plnka, len som dala trošken viac rumu 😵 😵...aspoň teraz budem na 100% vedieť z čoho je Liluša vychechtaná 😀 😀 😀 ......

leninka75
31. dec 2012

@jacka ..inak predstavujem si ťa ako v pondelok stojíš pred zavretou škôlku s oboma chlapcami 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........vieš čo o tej trampoške až po 22. hodine 😀 😀 😀 ........ale poviem ti, že lýka bolia aj mňa a skáčem koľko vydržím.........

leninka75
31. dec 2012

@jacka ..nádherné fotečky 😵 😵 😵 😵 ...super zábery sa ti podarili 😵 😵 😵

leninka75
31. dec 2012

..tuším už silvestrujete 😀 😀 😀 ...tak vám všetkým prajem veselý silvester a šťatný a hlavne zdravý celý nadchádzajúci rok 2013!!....."na zdarovie devušky!!!!" 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 ......a nezabudnite....do dnaaaaaaaaaaaa!!!! 🙂 🙂 😉 😉 😉

jacka
31. dec 2012

dakujem....aspon fotiť viem... 😀 😀

veselého silvestra..................a všetko najlepšie do nového roku.......aby sme boli stále spolu 😵 😵 😵 😵 😵

@leninka75 do dna 😵 😵

utka
31. dec 2012

Krásneho Silvestra prajem

My sme od rána na cestách.Zo ZV sme šli do BA na pohotovosť k nášmu super doktorovi.A teraz ideme nazad do ZV. Viki dostal Pleumolysin,Dithiaden a kortikoid Medrol.Našťastie nie ATB.Aj na krcnom sme boli.A urobili mu aj vyter z hrdla a nosa. Tak uzivajte si Silvester.

utka
1. jan 2013

Krásny a šťastný celý rok 2013 !

utka
1. jan 2013

Tak už aj teplotujeme ☹

leninka75
1. jan 2013

ahojte v novom roku!! 🙂 ..začal nám nááádherným počasíčkom 😎 😵 😵 ..dúfam, že to bude platiť "ako na nový rok tak po celý rok" 🙂.......ako ste silvestrovali? ......my sme mali návštevu, neskutočne nám letel čas ale bolo fajn 🙂 🙂 🙂

@jacka.....krásne si to napísala, že aby sme boli stále spolu 😵 😵 😵 😵

@utka ....to mi je ľúto, že ste zasa chorý ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ....rýchlo sa vyzdravte.....a nebolo by lepšie Vikimu v kľude v BA?....

jacka
1. jan 2013

ahojte....

aj ja prajem všetko dobré........ 😵 😵 😵 😵 .................
@leninka75 to by bolo pre teba..... 😎 😎 😎 😎 ...a ešte teplúčko a je to 🙂 🙂 🙂

jacka
1. jan 2013

@utka rýchlo sa vyliečte........dúfam že toto nebude platiť po celý rok 😔 😔

utka
1. jan 2013

@leninka75 však aj tu má kľud...Sme tu my traja a svokrovci.Leží v posteli,pozerá tv...
@jacka dúfam,že to nebude platiť...

jacka
1. jan 2013

@utka ja by som veru s chorým nešla nazad........ ☹ sa ti divým že ste šli........ved naj....by mu bolo doma ... 😉 😉 😉 😉 .................................dúfajme že nebude 😉

utka
1. jan 2013

@jacka to si ty...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre