Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
9. jan 2013

@jacka .......ani neviem či Lolke chýba Lilka 😕 ...skôr sa pýta na tatina ..........bez Lilky má trošku väčší kľud.....posledný mesiac si začali robiť moc zle opice...Lilka ju dráždi, robí jej naschvály a Lolka si zasa začala presadzovať svoju osobnosť...takže keď sú spolu väčšinou tu počuť škrekot, rev, krik atď 😝 😝 😝 😝 😝 ...........keď sa náhodou upokoja a tulkajú sa, tak je to úžasný pohľad 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
9. jan 2013

@leninka75 poznám..... 😵 😵 😵 😵 .........................a najradšej som ked po takomto dni spinkajú 😀 😀 .....................to tulkanie je 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ......škoda len že viac sa vadia ako mojkaju ☹ 😉

jacka
9. jan 2013

@leninka75 .....asi nechám....aj tak sme mali zlú noc........Peťulo je doma.......som sa bála žeby Maťka to cestou chytilo.......zajtra pojde,,,,,,,,, 😉 ....................doobebu.....jasne že bez detí 😵 ..............ked prišli kde je stromček................ja im:..........neposúchate ježiško to videl a zobral ho.........a ked to bude pokračovať dalej príde aj po hračky 😀 😀 😀 .........................moje naivné lásočky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ................

leninka75
9. jan 2013

@jacka ...však to 🙂 ...vážne rozmýšľam, že im začnem variť makový odvar, nech viacej spia 😀 😀 😀 😀 ................normálne budeme mať neskôr problém, že čím tých krpcov postrašiť 😀 😀 😀 😀 .....................ja to vidím tak, že u nás bude stromček zasa až do konca januára a keď ho začneme odzdobovať, tak zhučí dolu všetko ihličie a zostanú holé paličky 😀 😀 😀 😀 ........

jacka
9. jan 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...............vždy sa niečo nájde....dúfam 😀 😀 ............................odvar vyskúšaj a potom daj vedieť či to vobec zabralo 😀 😀 😀 😀 ...........................že paličky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som si to živo predstavila 😀 😀 😀 😀 😀 ....................u vás deti pomáhaju s rušením.......či večer ako prišlo tak odišlo 🙂

leninka75
9. jan 2013

@jacka .......... 😉 😉 😉 .................a tuším máme niekde aj taký holý stromček odfotený, musím sa opýtať muža kam to uložil 😀 😀 😀 ..............daj pokoj, že s deťmi....však čo ježiško doniesol to aj berie 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 .......ako u vás 🙂 ........ešte si to chcem užiť, lebo tipujem možno ešte tak ďalšie vianoce budú v sladkej nevedomosti a potom už Lilka asi bude vedieť ☹ .....zo školy 😝 ......

denisenko
9. jan 2013

ahojte.... 🙂
@jacka uf, to ste mali noc.....mne nie je nejako moc dobre, žeby črevné vírusy útočili? 😕 😕 😕 ..starká zobrala Deniska do školy a my sme ešte so Simonkom na hodinku zaľahli.....nejaká som v poslednej dobe veľmi unavená...dúfam, že zas neštrajkuje tá štítna žlaza...... 😠 😠 😠 😠 .....prievan v puse? Deniskovi vypadol len ten jeden, ale už mu aj narástol druhý 😉 ...s tým stromčekom si to super vymyslela.... 😀 😀 😀 tato vám chodí takto po Slovensku???? 😕
@utka operovala si??? 😀 😀 😀 to si dá dobrovoľne vytrhnúť, či ako to robíte?

denisenko
9. jan 2013

@leninka75 hej, bol tam, kde sme bývali...trerba vybaviť ešte kopu papierov a oni blbci ešte nemajú softwér, skoro ma porazilo.....lebo ešte za minulý rok dostane prídavky na obe deti, plus podporu a vrátenie daní......tak zas v lete bude v "balíku"...... 😀 😀 😀 😀 😀 ...nešiel s kamionom, ale pre auto...ten jeho šefko aj dováža autá, tak pre nejaké šli.....len som pred chvílkou zistila, že včera išiel do Belgicka a dnes mi píše, že už sú takmer v Holandsku.... 😀 😀 😀 😀 😀 ...a čo tak Lolke chýba tatinko? 😕 ...prázdniny...to sa ma Nisko pýta aj každý den.....a najbližšie jarné...ešte dosť daleko, lebo ten jeden den polročných ani nerátam......... 😀

jacka
9. jan 2013

@denisenko no vidíš a nám to ani na ten svet nechce vyrásť ☹ ..............jééj ...podelíš sa z tým obrovským balíkom? 😀 😀 ..................máte dobrú starkú🙂 🙂 ................................vieš ani mne je je najlepšie....ale to bdue asi tým že som od tretej hore...... 😝 ...................nie nechodí po sk......ale ked už nemajú do čoho pichuť tak berú všetko 😒

jacka
9. jan 2013

no a zachvílu sa budeme hádam s mužom kam MAťka do školy.......teším sa 😠 😠 😠

denisenko
9. jan 2013

@jacka ....jasné , podelím.....len príd s fúrikom a vidlami...budeme prehadzovať kopy..... 😀 😀 😀 😀 😀 ......jáááj, táto doba.... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
9. jan 2013

@jacka ozaj...ved to už teraz, že? ako rýchlo to ubehlo....a rozhodli ste sa nejako, či? 😕

jacka
9. jan 2013

@denisenko už teraz sa teším...........prídem s velkým autom 😀 😀 😀 😀 😀 ...................... ☹ ☹ 😢 hnusn doba 😔

vobec nijako....... ☹ ja ked som začal tú temu tak bol ešte čas.....no a teraz......za tlačí 😝 😝

denisenko
9. jan 2013

@jacka .....veru tlačí..... 😒 ..ja som celkom rada, že už to máme za sebou....ešte tak naučiť sa všetky písmenka a hotovo.... 😀 😀 😀 😀

jacka
9. jan 2013

@denisenko na nervy som 😝 😝 😝 .......................už som to mohla mať z krku,...............teraz ma to čaká zase 😝 😝 .................neboj naučí sa 🙂 ...................alebo žeby 😀 😀 😀 😉

denisenko
9. jan 2013

@jacka ...naučí, naučí.....ked chce, je šikovný..... 😉 veru ti nezávidím, že vás to ešte len čaká....musíte ísť tentoraz aj na nejaké skúšky, či už nie, kedže "nadsluhuje"...?

jacka
9. jan 2013

@denisenko nie......teda aspon o tom neviem...... 😕 ..................veru čistá psychiatria............. 😠 😠 .........................jasné že je šikovný 😵 😵 😵 😵

denisenko
9. jan 2013

idem od vás...zachvílu po Deniska do školy a potom na jazdu...dnes s novým inštruktorom a novým autom, kedže ten prvý nepochodil.... 😀 😀 😀

utka
9. jan 2013

Ahojte...
@jacka to ma mrzí, tak nech je Maťko rýchlo fit!
@denisenko dva zuby Vikimu trhala zubárka, lebo sa mu veľmi nekývali a už mu rástli nové. Pred Vianocami sa mu kýval ďalší, tak som ho nejako ukecala, že mu ho vytrhnem. A včera my on sám kázal, aby som mu ho vytrhla.
Viki včera doniesol písanku s toľkými pochvalami...čo sme písali doma, keď bol chorý. Dostal asi 6 včeličiek, asi 5x pečiatku pekné písmo a asi 5 jednotiek. Taký bol hrdý 😉.

leninka75
9. jan 2013

@denisenko ....to keď sa rozdáva prídem aj ja 😀 😀 😀 😀 ...........oni sú obe zaťažené na tatinka 🙂 🙂 🙂 .....to vieš už im leziem na nervy, celé dni sme spolu a s tatinom málo ☹

@jacka......uf zasa to začne od znova ☹ ☹ ☹........držím palce, aby ste sa teraz rýchlo dohodli a zhodli kam Maťka do školy 🙂........ešte vládzeš?....

@utka ..no teda, šikovníček malý!!! 😵 😵 😵 😵 ...........sa vytešuješ s ním 😉

leninka75
9. jan 2013

@letty86..hej šmýralka aj nám niečo napíšeš?? 🙂 🙂 😉 😉 😉

jacka
9. jan 2013

@leninka75 aj som som odstavená ked je muž doma............a celkom som aj rada 😀 😀 😀 😀 ......................boli sme trošku von.......a podla všetkého ...odpadne s nimi v posteli ak nie vo vani 😉 ............ako v škole?.....

aj ja ju vidím 😵 😵

utka
9. jan 2013

@leninka75 jasné, že aj ja sa z toho vytešujem. Dnes som bola pre neho o 13:30 v škole. Stretla som našu učku, tak sme sa chvíľu bavili. Hovorila, že Viki v pohode. Že vyzerá, že nič nezmeškal, keď bol doma. Tak som rada. A pýtala som sa na správanie, lebo doma mu už šibalo 😉. Vraj všetky deti sú rozjašené, ale dá sa to ukočírovať. Nemám sa ničoho obávať. Tak som spokojná.

letty86
9. jan 2013

ahojte 😉
čo by som vam tak, moje milé 😵 robím 100 vecí naraz a šmírujem aj na pc a medzitým som vyhodená, lebo tu niečo manžel sťahuje...boli sme sa sánkovať,tento rok prvýkrááát, huráááá, ja s matkom na saniach, vikus bobi a tatik hlavný ťahač...neboli sme dlho, nech to nepreženieme a mini herečka nafučaná 😝

denisenko
9. jan 2013

Ja len tak narýchlo..... Prváčikova foto

letty86
9. jan 2013

@denisenko JEEEEJ, to je takto celé, pekné...vikus mala kiahne, ked sa fotili 😒 tak nemáme 😖

denisenko
9. jan 2013

a som tu...ako na koni....deti najedené, okúpané...Simonko už odfukuje, Denisko ešte pozerá rozprávky.... 🙂
@utka šikovníček Viki....asi sa aj mamina snažila, že? 😵
@leninka75 no aj ja som radšej ked je tatinko doma a možem mu zavesiť Deniska na krk...Simonka tiež, ale len na chvílu....potom ho radšej vráti...ale zas ked vidí, že už mám aj ja nervy, tak si ho vezme...pohrať sa, pokočíkovať, alebo len tak ponosiť..... 😵
@jacka už ste všetci odpadli???? 😀
@letty86 minulý rok ste neboli sánkovať aj s Maťkom? my by sme aj šli, ale nemáme operadlo na sánkach tak nič....... 😔 a teraz už asi ani nepojdeme, lebo mladý pán sa konečne rozhýbal a snaží sa vstať aj tam, kde sa nedá.....ušiel by mi aj so sánkami..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
9. jan 2013

@letty86 pekne im to urobili...jedna je takáto veľká akože počítač, miesto rámika....a má to aj ten stojan, takže to stojí samé...potom majú ešte 2 fotky samostatne a jednu malú spolu s kalendárom...takže taký vlastný kalendárik do penaženky....nemusíme si to nechať...nie všetci sú ochotný zaplatiť 7e...ale tak ja na takéto veci vždy peniažky obetujem.....pamiatka na celý život.... a ešte majú nejakú spoločnú, tá je vraj na ich stránke na nete...tak ešte musím kuknúť.... 😅 .....hmmm....tak to je škoda, že akurát vtedy ste boli chorí......nerobili aj dodatočne?

letty86
9. jan 2013

@denisenko jaaaj, vidíš, to už je pár dní nový rok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak opravujem info...dnes sme sa boli sánkovať prvýkrát túto zimu....snehu vela nebolo a ked bola, tak deti choré....operadlo je fajnové, matulo sedel ako kráľ a páčilo sa mu aj spustanie s mamkou, ked sme zastavili, vzdy povedal, dobde(dobré) 😀

letty86
9. jan 2013

@denisenko moja reč, ja tiež dávam za také...a 7e sa mi zdá celkom fajn cena, my sme mali toho ovela menej a nie také pekné v skolke a dali sme za to 9 e....vraj mozno sa ešte budú fotit, ale neviem nakolko je to možno aj reálne

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre