Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
23. jan 2013

@leninka75 vidím ťa 😵 😵

leninka75
23. jan 2013

@jacka ..nechytám sa na vás ☹ 😝 .........ja by som už mlieko dala keď kaká normálne.......ak môžem tak ten havko recituje, spieva 🙂 🙂 🙂

denisenko
23. jan 2013

ahojte... 🙂 už som odkrvená.... 🙂
@leninka75 to znamená, že sa tu až do obeda neukážeš???.... 😀
@jacka to spáva len s tým malým mackom..nie s tým psíkom.... 😀 ....aj my sme ešte dietne....včera dostal 1 lyžicu mlieka do odvaru a dneska sa už zas doliapal.... 😠 ...už mám aj ten Enterol, tak dúfam, že zaberie....

a včera večer zomrel tatinkov starký....sa ku koncu natrápil až až... 😔 😔 😔 😔 😔

leninka75
23. jan 2013

@denisenko ..to mi je ľúto, úprimnú sústrasť ☹ .....

leninka75
23. jan 2013

@denisenko ..kedy budeš mať výsledky?

jacka
23. jan 2013

@denisenko juj úprimnu sustrasť ☹ ☹ ....... 😢

jacka
23. jan 2013

@leninka75 čo sa nechytáš???.... 😕

jacka
23. jan 2013

@denisenko tak dúfam že vám zaberie....... 🙂 ........Peťko bol kakať len dnes ráno...som už hádzala paniku a ten posledný balíček som mu už nedala....... 😅 😅 ...................aj si to chutnala??

jacka
23. jan 2013

@leninka75 tak mu už možem dať mliečko....?.....včera chutako moje prosíkal........aj mi ho bolo luto ☹

utka
23. jan 2013

Ahojte...
Mne dnes brali iba jednu skúmavku krvi, som myslela, že to bude viac. A samozrejme, som mala zase vysoký tlak. Ale doma ho mám dobrý. Musím si ho merať a ísť na interné pre istotu. Ale to bude asi len syndróm bieleho plášťa.
@denisenko úprimnú sústrasť ☹
@jacka veru, lapače prachu ☹.
@leninka75 vitaj.

leninka75
23. jan 2013

@jacka ..sa kukni včera ako ste sa rozkecali 😀 😀 ......ja som dávala mlieko, jogurty aj cez hnačku 😔 ......

@utka..ďakujem! 😉....a čo sme sa sekli s tými odbremi? 😨...tak kedy sú potom tie veľa skúmavkové?? 😨......veru radšej si tlak kontroluj, nikdy nevieš ....

jacka
23. jan 2013

@leninka75 to nič....prevráť stranu 😀 😀 ..................fakt si dávala mlieko?....aj moj muž ho pije aj ked má niečo z bruchom..... 😅 .................vyskúšam mu dať......zas vypije plný pohár............... 😉

leninka75
23. jan 2013

@jacka ..keby len jednu stranu 😝 😀 😀 😀 ..........mama s babkou mi tiež hovorievajú, že pri teplote sa nemá dávať mlieko...ale čo keď vtedy moc nejedia, tak vypijú aspoň mlieko .......

denisenko
23. jan 2013

@jacka
@leninka75 dakujeme....

denisenko
23. jan 2013

@utka aj Tebe..až teraz čítam...dakujem...

denisenko
23. jan 2013

@jacka ...neochutnala som to...ja som kúpila tie tobolky, to mu len do vodičky vysypem trošičku.... 🙂

utka
23. jan 2013

@leninka75 mne na začiatku brali dosť veľa krvi-na krv. skupinu, toxoplazmóza, HIV atď.

jacka
23. jan 2013

@denisenko toboliek?...to sú tie čo su v takej kapsičke čo sa dá vysypať?.....či ako by som to napísala?... 😅 ..........mne predpísala tak som vazala to čo dala.....

jacka
23. jan 2013

teda to čo Poliaci robia.........ešteže toto moje deti nemožu jesť.......................uf to som si len teraz prečítala.... 😠 😠

jacka
23. jan 2013

pekne........hasiči zapadli...prišli ich ťahať druhý............naša dedina má podívanu 😀

jacka
23. jan 2013

čo som tu sama ostala??? 😕 😕 😕

utka
23. jan 2013

@jacka ja som túúúú...
Počuli ste, čo sa včera stalo tu v Petržalke? Nejakí dvaja prepadli a zbili záchranárov, čo zachraňovali nejakú ženskú...To už čo je za hyenizmus???

jacka
23. jan 2013

@utka to nemyslíš vážno toto..... 😠 ☹ ☹ .....................kam to speje ☹ ☹

leninka75
23. jan 2013

katastrofa dievčatá čo sa deje vo svete!!!! ☹ 😠 😠

leninka75
23. jan 2013

..juchúúúú v škôlke je chrípková epidémia ☹ ☹ ...som zvedavá kedy sa to rozšíri do školy 😝

utka
23. jan 2013

@jacka veru, myslím to vážne ☹
@leninka75 to sa tešíš?

jacka
23. jan 2013

@leninka75 no krása...... ☹ ☹ ............tak už len dopovať vitamínmi..... 😉

leninka75
23. jan 2013

@utka jasné teším takto ☹ ☹ ☹ ☹

@jacka ......veru...len aby to pomohlo..idem sa naobedovať 😵

utka
23. jan 2013

@leninka75 a čo dobrého máš?

denisenko
23. jan 2013

mamky...dneska na vás nemám...nestíham...Simčo v noci plakal non sztop hodinu a nad ránom dalšiu...a teraz celý den...a mna to už fakt nebaví.............. 😔 😔 😔 😔 😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre