Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
25. jan 2013

áááá pozde 😀 😀

letty86
25. jan 2013

@jacka no, zrejme niečo chripkoidné 😝 ...ja ani neviem, ako to citim 😕 ma trosku zneistila ta kamoska, že im ich lekakárka nedala...uvidím

jacka
25. jan 2013

@letty86 však možeš aj zajtra dať 😅 😅

denisenko
25. jan 2013

@jacka ..aj som tu bola a zas zmizla.... 😀 😀 😀 ...ale...boli sme na kare, milion ľudí...Simonko sa asi polhodinku držal, potom sa začal chytať za hlavičku a také revy....nikto a nič ho neutíšili...tak sme šli domkov....a doma dieťa ako vymenené...usmiate, spokojné..... 😅 ....už je v postieľke, ale ak dobre počujem, tak si natiahol myšku a počúva uspávanku.... 😠 😠 😠 ...čo to, čo to.... 😠 😠 😠 😠

jacka
25. jan 2013

@denisenko veru vyparila si sa riadne 😀 😀 😀 😀 😀 ..........................fíha ....asi sa mu tam vobec nepáčilo.... ☹ ☹ .......deti celkovo takéto "akcie" nemusia ☹ ☹ .....................................žeby ešte nespinkal?

dobrá zima sa na nás chystá....už teraz je -11

denisenko
25. jan 2013

@jacka tiež by som bola radšej,keby tam neboli...ale tak to akosi neplanovane vyšlo☹
.....uf,zimaaaa....Neobjedname si už leto?😀

letty86
25. jan 2013

@jacka
@denisenko ja som zaaaa...za leto 😵
idem zienky, pa...

denisenko
25. jan 2013

@letty86 dobru noc🙂

jacka
25. jan 2013

@letty86
@denisenko dobrú žienky........

nooooo to si ešte pekne dlho počkáme pokial príde objednávka 😝

jacka
25. jan 2013

@denisenko teraz som čítala o tých testost na celiakiu ....tak ju vraj dosť dr neuznávaju ......pretože zvýšené protilátky IgG može mať kde kto..... asi tá biopsia na najistejšie......................ináč to sú pekne drahé testy......uff

mizím....vonku sme fajn vymrzli....sa mi oči zatvárajú 😀 😀

dobrú noc.... 😵

jacka
26. jan 2013

čaute..... 😉 😉 😉 😉

denisenko
26. jan 2013

halo,halo.... 🙂

denisenko
26. jan 2013

zas mi to moje šidlo zdrhlo z bežky...... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 a to som chcela len nahádzať mäsové guľky do vody.....

jacka
26. jan 2013

@denisenko to čo robil???? 😕 😕 🙂

denisenko
26. jan 2013

@jacka ....normálka.... 😀 😀 😀 😀 vyliezol z bežky.... 😀 😀 😀 nájde si niečo o čo sa dá napevno zachytiť a zaprieť, vyloží jednu nožičku na ten oceľový rám v bežke , kde sa to spája do kríža a vylezie...jasné, že prevráti bežku na seba a rýchlo zdrhá..... 😀 😀 😀

letty86
26. jan 2013

ahojte
@denisenko jeeemine, akrobat je malý Simco...ja som deti do tých pavúkov nedávala, mne nie su moc sympatické 😔 volala som mamke, včera jej nič nebola a teraz je chorá, ledva hlas má...aj vikuska, vidno, že je choručká, nevystrája 😕 iba ležká,ani papť jej nechutí

leninka75
26. jan 2013

ahojte!....dnes bol Lilka 1x na vleku a išlo jej to supiš 😵 😵......a keď sme odchádzali, tak sa rozplakala, že prečo plačeš......ja neviéééém , beeee......každý hovorí, že z toho vyrastie, ale bojím sa, že nem ☹ ☹ ☹

@letty86 ..juj držte sa nech ste rýchlo fit a nech to Maťko ustojí!! 😉

@denisenko ..teda na tej fotke to vyzerá, že sa normálne na tvrdo prevrátil ☹..ale šikovný je! 🙂

@jacka ..že čaute!! 😀 😀 ..aká novinka 😀 😀 😀 ..........

leninka75
26. jan 2013

....ďakujem dievčatá, ale plesať ideme až budúcu sobotu 😉 .......asi som to zbytočne skoro napísala 😔

letty86
26. jan 2013

@leninka75 šikovná lilka a ty lyžovala, hm 😉 ....moja lilka, to už aj viki mala také, že ja nechcem plakať, ale samé mi to ide 😔 to ked si tie zúbky pozorovala
dakujeme...no, či to matko ustojí...kiez by

letty86
26. jan 2013

@leninka75 čo by zbytočne...tak akurát 😵 😵 aby sme sa tie, čo plesať nebudeme aspon plesovo naladili 😅 😉

leninka75
26. jan 2013
leninka75
26. jan 2013

@letty86 ..ja som sľúbila, že až sa laurinka naučí, tak potom ja 😀 😀 😀 😀...................moja Lilka je taký ufňukánek stále ☹ ☹ ☹ ☹......že ty máš doma mužíčka? 🙂 😉

letty86
26. jan 2013

@leninka75 nasa fesi lyziarka...ináč dala podobnú pozu ako ten mroz, či čo to je 😀 😀 😀 😀

letty86
26. jan 2013

@letty86 doma je 😵

leninka75
26. jan 2013

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ........presne si to trafila!!!! 🙂
....ako ste spomínali tie vírusové ochorenia....to je na tom najhoršie, že sa to nedá hneď odhadnúť ☹ ....dala si nakoniec Vikinke tie atb?

letty86
26. jan 2013

@leninka75 písem sama sebe 😝 ...dala som jej...už dávno taká zmorená chorobou nebola...ona vačšinou kasel a soplík...sa jej pýtam, čo si taká smutná? ved som chorá mamka, tak to sa nemozem smiat

denisenko
26. jan 2013

@letty86 s tým mrožom si trafila.... 😀 😀 😀
@leninka75 šikulka je....a ešte k tomu aj kočka.....že nebezpečná kombinácia...svahy, traste sa.... 😉 😉 ...neboj...aj Denisko je ufňukanček.... 🙂 ..a Simonko, to len hodil zdesený výraz, že : mama, už si tu...on sa snažil potichučku zmiznúť a ja som ho prekvapila... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
26. jan 2013

@letty86 Viki skoré uzdravenie....joj, lezú mi na nervy ked sú všade a stále otravujú....ale ked tichučko ležia, tak to je ešte horšie..... 😔 😔 😔

leninka75
26. jan 2013

@letty86 zlatá vikinka!! 😵 😵 😵 .........

@denisenko..to som rada, že nie sme jediní u ktorých sa plače z neznámeho dôvodu 😉 ........to ako sa Simonko rozplakal "medzi ľuďmi" ... to presne robila Lilka ☹ ..............

leninka75
26. jan 2013

@denisenko ..presne si to vystihla v tom poslednom príspevku..moja reč 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre