Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
6. feb 2013

čafte ja len na trošku kuk a beží í í í m 😀

leninka75
6. feb 2013

@katka1819 .ahoj!......nebež šmykne sa ti 😀 😀 😀

jacka
6. feb 2013

@leninka75 ved to...už by to boli zas len opice a dinosauri 😀 😀 😀 ................................................ja som rozmýšlala ja na vyprážaným syrom.....ale okrem zemiakov som nemala nič........... 😠 😀

jacka
6. feb 2013

@katka1819 veru nebež........aby ti nohy nevyleteli 😉 ....................deti cestovali do školky hodinu........vraj velmi zlé cesty.....tak potom neviem aké sú u vás 😉

jacka
6. feb 2013

@utka dávno sme nemali nič pekné na zv....a aha 😀 😀 😀
http://www.cas.sk/clanok/242695/vodici-su-vo-zv...

utka
6. feb 2013

@leninka75
@jacka takže aj druhý test je pozitívny. Riziko DS 1:80. Volala som si za výsledky a tá pani doktorka z labáku mi povedala, že treba ísť na genetiku, aj na amnio, ale ona si myslí, že ten pozitívny test nič neznamená. Ma chcela potešiť...zlatá.
Len ja dúfam, že mi už budúci týždeň tú amnio urobia, lebo sa už zbláznim z toľkého čakania. A potom ešte 3 týždne čakať na výsledky.
@jacka tak o tých výtlkoch viem svoje...v nedeľu muž vhupsol do takej jamy, že ohol disk ☹. A ja som včera po tých lekároch nabehala cca 55km, tak som si pekne užila aj výtlky ☹. je to asi všade dosť zlé...

jacka
6. feb 2013

@utka určite vie dr. svoje......neboj nič.... 😵 na genetiku ideš kedy?..........hlavne na to nemysli....mysli že je to všetko dobré.... 😵 😵 aj ked je to asi ťažké vyhodiť z hlavy... 😔 ...............
veru všade sú zlé cesty.........ale musela som rypnuť do zv 😀 😀 ..........to si riadne nabehala.....uff 😖

utka
6. feb 2013

@jacka na genetike som bola pred týždňom v utorok. tam len také keci...nič moc.

jacka
6. feb 2013

@utka nerobili ti tam vyšetrenie?......... 😕 😕 ....................tak hádam ti ju už urobia.........ja by som sa toho bála ☹

utka
6. feb 2013

@jacka na genetike sa ma len pýtali aké choroby a poruchy sa vyskytli v rodine...nič konkrétne. No bojím sa toho aj ja, ale ešte väčší strach mám z toho, že by sa mi mohlo narodiť postihnuté bábo. Takže nemám čo rozmýšľať.

letty86
6. feb 2013

ahojte

@utka keby sa na tie výsledky tak dlho nečakalo 😔
@jacka manželovi aj liečiky dávas a čajíček 😵 veru, trošku ho aj pomojkaj, ked je ten živiteľ 😵 😀 nech sa rýchlo vzchopí a maká 😀

utka
6. feb 2013

@letty86 však to...to čakanie...na všetko. To ma ubíja, ale musím byť silná a hlavne myslieť pozitívne!

letty86
6. feb 2013

@utka ja som už čítala, že sa stáva, že výsledky sú pozitívne a nakoniec sa aj tak narodia zdravé bábatká...nepýtala si sa, čo moze sposobiť skreslenie výsledku, alebo kedy sa to stáva?

utka
6. feb 2013

@letty86 pozitívny výsledok triple testu spôsobuje veľa faktorov...berie sa tam vek matky, vek plodu, fajčenie, rasa, váha a čo ja viem čo ešte všetko. A sú na to také tabuľky, podľa ktorých sa držia...takže tu už ozaj pomôže len amniocentéza.

katka1819
6. feb 2013

čafte 😀 ahojte 😀 a papa 😀 😀 😀

denisenko
6. feb 2013

ahojte... 😉 ...a nás v noci zas zasypalo.... 😠 😠 😠 😠 snežilo aj ráno a potom padla elektrina....vyše 2 hodín nič.... 😝 😝 😝 a potom som už šla do žiliny, takže som nestihla ani kukuk urobiť.... 😠
@jacka a detičky sa ešte držia???..... 😕 ....

Denisko dneska vraj exceloval v škole....dostal nejaké hodnotenie..mesiačik..vraj básnik, spisovateľ, recitátor....mali v triede takú minisúťaž v čítaní, plus ešte nejaké fintičky okolo toho ...a vyhral.... 😉 😉 😉 ..nenadarmo máva z čítania vždy až dvoch smajlov... 😵 😵 😵

denisenko
6. feb 2013

@utka asi ťa moc nepoteším, ale aj tak....si predstav, že mne triple testy nerobili...lebo v IT to nie je povinné, spravia ti, len ked chceš..a ja som na to úplne zabudla...tak som prežila celé tehotenstvo bez nich a našťastie ma ani nenapadlo rozmýšlať nad tým, že aké by boli..... 😅

denisenko
6. feb 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 to si super trafila, s tým vykapaním..... 😀 😀 😀 😀

katka1819
6. feb 2013

@denisenko a čo v Žiline to je nebezpečne blízko mojej krásnej zapadnutej Bytče 😀 ?

katka1819
6. feb 2013

@utka moja a čo vlastne nie je v poriadku s testami ...akosi mi to ušlo 😝 potom ti napíšem zážitok s testami mojej švagrinky padneš na ritku 😵

denisenko
6. feb 2013

@katka1819 náhodou...aj my sme zapadnutý..... 😀 😀 😀 ...bola som jazdiť... 😉 ...a čuduj sa svete, zas som nikoho nezrazila..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
6. feb 2013

@katka1819 jáj, mne to asi už neukazuje...ja som z Rajca... 🙂

katka1819
6. feb 2013

@denisenko robíš si vodičáááák 😲 v zime 😲 paráda 😀

katka1819
6. feb 2013

@denisenko tak to sme pár kilometríkov od seba 🙂))

denisenko
6. feb 2013

@katka1819 tak ja som antitalent...sa spolieham na to, že možno budú policajti menej prísny ked je takéto počasie.... 😀 😀 .....veruže, len kúsok.....keby nebola taká kosa aj by si počula až k vám ako vykrikujem po deťoch...... 😀 😀 😀 😀

utka
6. feb 2013

@denisenko no potešila si ma 😉. ale tým, že mne ich robili a nedopadli dobre, tak som na tom tak, ako som...
@katka1819 mala som pozitívny skríning. Nízke AFP, riziko downovho syndrómu 1:70. Napíš...

leninka75
6. feb 2013

@utka ...ťažko čokoľvek povedať ☹ ..musíš to vydržať, zvládnuť čakanie a myslieť pozitívne 🙂 ..niečim sa snaž zamestnávať.....

@denisenko..nechcem byť zlá ale na to, že je zima sa u polišov moc nespoliehaj ☹......teraz sú vraj prísni 😝..kamoška robila vodičák asi na 4 pokusy..vždy pohorela na tom, že vychádzala z parkoviska pred hypertescom a nezabrzdila a nekukla sa či môže....svičky nič nepovedali, nechali ju jazdiť a na konci jej povedali, že smola, ale nabudúce 😝.....

@katka1819 ..čo ty máš dnes len behací a kukací deň? 😀 😀 ..ozaj a ty si prečo rodila v Považskej?....

@jacka......minule som videla ako opravovali výtlky v PB, tak som sa len zasmiala, že do jari to bude také isté ako pred opravou 😠

leninka75
6. feb 2013

..idem ...pa..dobrú noc 😉

denisenko
6. feb 2013

@leninka75 ...tak zas ja sa kukám aj tam kde nemusím..... 😀 😀 😀

denisenko
6. feb 2013

@leninka75 dobrú nocku... 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre