Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
19. feb 2013

tak mizím aj ja........monolog som už dávno nepísala...............nejak ste sa stali riadne závisláčky 😀 😀

jacka
19. feb 2013

dobru noc.,...... 🙂 🙂

utka
19. feb 2013

Dobrú noc baby...
@denisenko, hlavne pokojnú noc.
@jacka dúfam, že Peťkovi to prejde...

katka1819
20. feb 2013

dobré ránečko VSTÁVAŤ A CVIČIŤ 😀 😝 😀

leninka75
20. feb 2013

ránečko!!.. 🙂

leninka75
20. feb 2013

@katka1819 ..ale prrrreeeečooo??? 😀 😀 😀

leninka75
20. feb 2013

@denisenko..akú ste mali noc?......Peťo dorazil v pohode?

leninka75
20. feb 2013

@jacka ..ako Peťko?

denisenko
20. feb 2013

dobré ránko.... 🙂
@katka1819 ..mne sa nechcéééééé...... 😀 😀 😀 😀
@leninka75 ...no jo, Petrík prišiel akurát načas....dať Deniskovi tabletku....celú noc horúčkoval...katastrofa.... 😖 ...ale spinkal...
@jacka Leninka ma obehla...veru, ako Peťko?..... 😕

jacka
20. feb 2013

ahojte.......

@leninka75
@denisenko ste zlaté že na nás myslíte.........................teplotu nemá......naštastie........len v noci sme asi 5x fúkali noštek........som myslela že ostane doma....a ráno nič...zdravý....uvivídm ako mu bude.....večer ešte vravel že ho bolí dnu v hlavičke ..............tak som ho šupla do školky....ved tam najlepšie vedia že je chorý 😠 😠 😠

nám sa tu zas hrali s elektrinou....tak som to radšej ani nezapínala...... 🙄 😝

jacka
20. feb 2013

@denisenko aj si mu v noci merala?....ako mu je teraz?............nech ste už rýchlo zdravučký ☹ 😉

denisenko
20. feb 2013

@jacka ...stále teplota...vraj aspon 3 dni to bude určite.... 😖 horšie je, že už aj ja kašlem a soplím....sa ani nečudujem....len neviem, kto nás bude obskakovať, ked ochorieme všetci...... 😔 😔 😔 ....s elektrikou? mali ste škriatka???

katka1819
20. feb 2013

@leninka75 pretože je ráááááááááááááno 😀 😀 😀

zvedavamt
20. feb 2013

@denisenko
V zdravej vyzive treba kupit lotosovy koren,ak nieco ma ist von / kasel,sopel/, tak ten to dostane, povarit ,pridat do napoja
Koren KUZU na imunitu a horucku - povarit ,pridat do napoja,jedla / navod na obale/
umeocot / umeboshi slivky/ na odkyslenie a zapalene hrdielko, popijat zriedene v pohari vody 1l, vacsi kloktat, slivku zjest
bez chemie a prirodne a hlavne zabera vzdy aj u tehu, deti a kojacich
a keby uz moc,tak radsej dajte namiesto antibiotik koloidne striebro
no a prevencia je zaklad,tak hlavne prestat oslabovat imunitu nadbytkom cukru a do vyliecenia obmedzit kravske mlieko, nahradit rastlinnym
drzim palce

jacka
20. feb 2013

@denisenko ☹ ☹ ☹ ☹ ..............teda tak už aj na teba lezie? 😔 ..............už ti asi ani vitamíny nepomožu ☹ .......a Simonkovi zatial nič?.....................peknú pliagu máte...... 😝

jacka
20. feb 2013

ja necháááápem čo maju všetci proti kravskééému mlieku 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

leninka75
20. feb 2013

@denisenko ..však vieš ako to je..mamina musí vládať či chce či nechce ☹ .....držkajte sa!!......ale držíš teplotu pod kontrolou, že,..ešte ste nemuseli do vane?...

katka1819
20. feb 2013

@denisenko mi sme naposledy tak teplotovali teda Peťko tiež 39,5 ...no strašný pohľad na svoje dieťa keď tak nevládne leží a spí....dva dni v kuse len spal,aj na vecko sme ho museli nosiť....ešte že mal antibiotiká,tak na tretí deň už ako tak komunikoval a na štvrtý už bol ako šidlo zas 🙂

leninka75
20. feb 2013

@jacka ..si to dobre napísala o tých vašich učkách 😅 😅 😅 ...noooo kravské mlieko nie je prirodzená strava pre človeka zaťažuje organizmus 😔 ..ale neva pijeme aj my.... 😉

leninka75
20. feb 2013

@katka1819 ..tie teploty toma strašne ubíja....a chytám paniku keď nejde zraziť ☹

katka1819
20. feb 2013

@jacka mi tiež fičíme na kravskom 😀 😉 😀

katka1819
20. feb 2013

@leninka75 tak tak ja som pri ňom sedela ako trúbka... som sa aj ja vtedy bála,ale dali sme aj vlažný kúpeľ keď už to bolo moc a pomohlo

leninka75
20. feb 2013

@katka1819 ....ozaj a kedy začínaš s dukankou? 🙂

katka1819
20. feb 2013

od 1. marca 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
20. feb 2013

idem babuleeeeeeee papa neskôr

leninka75
20. feb 2013

@katka1819 😀 😀 😀 😀 ..prídi 😉

jacka
20. feb 2013

@leninka75 my pijeme.......ale to je indi vindi........muža ked boli brucho....alebo hnačkuje tak jemu mlieko nevadí......takže tak............. 😉 😀 😀 😀

leninka75
20. feb 2013

@jacka ...nerobila si náhodou niekdy tvarohové knedličky???

leninka75
20. feb 2013

@jacka ..presne....moja svokra zasa opačne, dá si trošku obyč mlieka a už uteká 😀 ..ale kyslé jej napr nevadí 😕

jacka
20. feb 2013

@leninka75 chcela som.....vyzerali fajn.........vraj to aj Maťko jedol.....v školke.....ale mne mamina povedala že ked som boli malé tak to raz urobila.....a nik to nejedol......to ti ma odradilo 😅 😅 😅 .................

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre