Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
11. mar 2013

Veru, keď je veľká nosná mandľa, tak môžu detičky ohluchnúť. Neterka mala kedysi s tým problém. Chlapi sú teraz na krčnom. Ja som bola v poradni, o týždeň v piatok idem piť sladkú vodu...bleee...A zajtra idem na 3D.

utka
11. mar 2013

Včera som robila toto: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=18086
Veľa sa mi neušlo, ale ochutnať som stihla...

katka1819
11. mar 2013

my sme predchvíľou došli od doktorka.Matulo má už viac ako týždeň sople a teraz sa to prehuplo na také kakanéééé zelené...no ale náš doktor ani nič iné nevie len pamycon a fenistil...tak som hneď vedela čo nám dá na soplíky 😝 môj drobec si tie sopliská aj sám už vie vysávačom a odsávačkou povyťahovať 🙂 a keby Ste ho videli ako si masíruje noštek keď mu dám kvapky...úplný profík 🙂,ale najradšej by som bola keby tie hnusné sople ani nepoznal lebo u nás je to tak... mesiac máme a ďalší je všetko v pohode a stále dookola 😖 už sme sa stihli napapkať a už aj spinkáme 😀
@utka tú mňamku aj ja urobím drobcom vyzerá to super a ešte som to neskúšala domáci termix ukuchtiť 🙂

leninka75
11. mar 2013

@denisenko.....sa kamošíš s rózou? 😀 😀 😀

leninka75
11. mar 2013

@utka ..na 3D si už aspoň raz bola, či zle pamätám? 😕

leninka75
11. mar 2013

@katka1819 ....pokiaľ nemá nič iné tak pamycon je náhodu dobrý 😉 ..nám vždy zaberie 🙂 ..musí byť zlatučký keď sa tak sám "lieči" 😵 😵 😵 ....

utka
11. mar 2013

Na pľúcnom dobre, dr. znížila Vikimu dávky sprejov...a na krčnom-vraj má za bubienkom vodu. Máme dávať Olynth do nosa a veľa smrkať. O týždeň kontrola...

utka
11. mar 2013

@leninka75 bola som v 13tt na 3D. Vlajú to malý UZV, teraz idem na veľký. A môj dr. mi dnes hovoril, že by som mala ísť niekam na konzultačný UZV, tak vraj aj 3D je super. Chce sa uistiť, že je všetko OK. Ale za prvý som platila 17€ a teraz budem 47€, takže si to pekne zacvakám...

katka1819
11. mar 2013

@utka no ja mám doktora a on má super vybavenie na gynde 3D-4D sono pri skoro každej kontrole mi robil a zadarmo 😀 to máme nového mladého...s novou krásnou ambulanciou....no hneď som k nemu prešla keď som zistila že som tehu pri Matulovi 🙂 ale je pravda že si účtoval 30eurko za to že budem u neho v kartotéke...ale od vtedy nič,až na preventívke za stery z krčka maternice si tiež účtuje 25 evriko 😉 no ale nezaplať si...

jacka
11. mar 2013

velký kuk.... 🙂 😉 😵 😀

utka
11. mar 2013

@katka1819 no všade chcú len prachy...

jacka
11. mar 2013

ani náhodou by som za vyšetrenie neplatila...... 😠 😠 😝

denisenko
11. mar 2013

čavte...nestíííham....tak len jedným okom a uchom.... 😀 😀 😀 ...totálne som sa rozčúlila na úrade...ani mi nehovorte...moj spis bude zachvíľu hrubý, akoby som niekoho zabila..... 😝 😝 😝 😝 potom rýchlo domkov, napísať s Deniskom úlohy, odlifrovať ho na futbal, ísť po neho...dorobiť úlohy z čítania....Simčo už zalomil, Deniska to ešte čaká a mna upratať, pozašívať tatinkovi montérky a požehliť....a že pekný den za nami...žeby bol pondelok?????

denisenko
11. mar 2013

...jáj....a to prádlo v tej práčke...neviete, prečo mi ho ešte nikto nevyvesil????? 😕 😕 😕 😕 😀

jacka
11. mar 2013

@denisenko ja som tiež prala celý den....ráno som postavila...potom vypla....kvoli elektrine.....potom som zabudala.....na obed som zapla...zabudla....prišli z von a vyvesila
čože úrad?.......no daj čo sa stalo?,...........................ty vobec stíhaš ešte žiť??? ☹ ☹

denisenko
11. mar 2013

@jacka ....to je na dlho....ale pokým zjem chlebík, tak napíšem...bola som tam už druhý raz, od minulé=ho týždna, lebo musím nahlásiť že už nie sme migrujúci občania...chápe...tak som im doniesla Petríkovu zmluvu na SK...a ona hned, že potrebuje aj jeho výpoved z IT..tak som ho jej dnes doniesla...a ona na mna....ale toto ja potrebujem 3x, potom aj zarardenie a vyradenie z evidenie UP, čo bol v zime 2 mesiace...tiež 3x...kukám na nu...a potom ma ešte zdrbkala, že som prišla neskoro, ked je už doma od oktobra....a čo teraz bude s prídavkami na deti....aby som zohnala papiere z IT, že do kedy vyplácali tam a to zas nie je také jednoduché, pretože tam to vyplácajú za minulý rok niekedy tento rok a tu mám na to nejakú lehotu, čo isto nestihnem...a všetko prefotiť aspon 100krát....a ešte kopu iných vecí..... 😔 😔 😔 😔 tak človek chce mať od nich pokoj, že nech nás už vyradia a oni takáto byrokracia....ešte zo 3x tam určite pojdem, kým bude tetula spokojná.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ....jáááj....šlak by ťa trafil....

jacka
11. mar 2013

@denisenko vitaj na slovensku.....................ale som bez slov 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐...............fakt netuším čo na to povedať....😝

denisenko
11. mar 2013

@jacka ...ani nemusíš..verím tomu, že celiatici majú niečo podobné.... 😝 😝 😝 😝 ...ved tie tetulky na úradoch za niečo brať peniažky musia...tak nás zbytočne prehánajú.... 😔 😔 😔

katka1819
11. mar 2013

Dobrúúúúúúúúú nôcku babule 😉

denisenko
11. mar 2013

.....tak....a padla...na dnes...ešte pozašívať Deniskovi kolená...ale to nechám na zajtra....tatove montérky stačili..... 😀 😀 😀 😀

v klídku vyložím nohy na stol a pozriem Panoptikum mesta pražského...niet nad starú českú klasiku..... 😵 😵 😵 😵

dobrúúú nocku 😵 😵 😵

jacka
11. mar 2013

@denisenko mna ešte čakájú tetušky.....budu potrebovať príjem na minulý rok....hurá 😀 😀 ......to ma čaká každučký rok... 😝 😝 ............................ale asi nie taká buzerácia ako u teba 😝 😝

dobrú nocku 😵 😵 😵

utka
11. mar 2013

Tak tie naše úrady nemajú chbu 😠 .
Dobrú nôcku!

denisenko
12. mar 2013

Dobre ranko😉 som mala príjemné prebudenie-tatík došiel🙂

katka1819
12. mar 2013

Dobré ránko a krásny dník Vám prajem 😀

jacka
12. mar 2013

dobré ránko......... 😎 😎 😎

@denisenko pekné prebudenie 😵 😵

leninka75
12. mar 2013

ránečko!!! 🙂 ......tuším dnes bude na koníku dobrá náladička 😵 ....také pekné ranné pozdravy tu dávno neboli 😉

leninka75
12. mar 2013

@jacka
@denisenko ..máte zážitky z úradov 😝 ..vôbec vám nezávidím...mne stačí keď si idem vypýtať potvrdenie k daňovému pre muža a potom i ešte oznámim, že nastupujem do práce ☹ .............vy to máte oveľa komlipovanejšie ☹ ..ale ste šikovné žienky vás nejaké štátne úradníčky nerozhádžu 😉 😉 😉 😉 😉

leninka75
12. mar 2013

@utka ..otrasné sumy!!! 😠 😠 😠 .......len by si to tu v našich krajoch skúsil doktror vypýtať!!! 😅 😅 😅 😖 😖 😖

denisenko
12. mar 2013

@leninka75 .....prišiel by o pacientov....všetkýýýýýých.... 😀 😀 😀

@jacka no bol síce preč len 2 dni.....ale hned mám lepšiu náladu.... 😵 sa stretol so svojím bývalým šéfom.....ten ho prehováral, aby sa vrátil.... 😠 😠 😠 ....no nech čaká...... 😀 😀 😀 😀 😀

pýtam sa ráno Deniska, že čo mám navariť na obed.....3 dni jedol rezen....a dnes zas zapotil: mamí, sprav mi zas rezen.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
12. mar 2013

...chcela som už vytiahnúť jarné dekoračky....a trošku prizdobiť...ale pri tej kose, čo je vonku....nejako ma prešla chuť..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre