Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
12. mar 2013

@jacka ...jááj, ked ide len o to, kde a ako minúúúť...tak tých tipov by bolo....... 😀 😀 😀 a nakoniec aj tak vždy skončím pri detských veciach, hračkách a podobne..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
12. mar 2013

...teraz mi volala moja drahá polovička...ešte je len v čadci a ide do PL...zas príde až po polnoci.... 😖 😖 😖 😖

jacka
12. mar 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak teraz ja s tebou súhlasím.......... 🙂 🙂 🙂 🙂 vždy to aj u mna tak skončí.......a s toho mám super radosť a teším sa s nimi ked sa tešia oni 😵 😵 😵 😵

jacka
12. mar 2013

@denisenko no pekne........aj ťa zobudí 😵 😵

jacka
12. mar 2013

@denisenko pýtam sa Maťka.....o čom ste čítali rozprávku ...odpoved ...neviem..........toto som sa ho tri krát opýtala.........potom ho to prestalo baviť a vraví mi....ešte raz sa ma to spýtaš odídem z domu.....................vieš mne sa nechce už rozmýšlať....nikdy 😝 😝 😝 😠 😀 😀

denisenko
12. mar 2013

@jacka ... 😉 😉 😉 ked spím, tak ma nebudí....ale ja väčšinou aj tak vstanem.... 😉

denisenko
12. mar 2013

@jacka ,,,ha ha,.....čo bude hovoriť, ked bude chodiť do školy???...chudatko..musí byť unavený, ked sa mu už ani rozmýšlať nedá.....

jacka
12. mar 2013

@denisenko nuž to je ten spánok......nijaký 😔 ☹

jacka
12. mar 2013

@denisenko tak to už bude musieť rozmýšlať...... 😉 ......................ale ráno vstal o pol 5 ...zas mu tiekal z nošteka krv...potom už nezaspal ☹ ........ešte sme sa aj bicyklovať boli......tam sa vyšantil.......ale už spinká.....jú

denisenko
12. mar 2013

@jacka ..ešteže som za ten rok už zvyknutá..... 😖 😖 😖 ...len mi býva samej doma po večeroch smutno..... ☹ ☹ ☹

denisenko
12. mar 2013

@jacka krv z nošteka???....stáva sa mu to často?.... 😕

jacka
12. mar 2013

@denisenko ...hm no neviem či sa dá zvyknuť........ ☹ .....................ja by som bola v kuse na ihlách.....a kuk na hodiny.... 😅 ..............................................ale nie si sama.......ved keciaš s maminou.......detičky máš vedla....svokru dole............mna tu 🙂 😉 😉

jacka
12. mar 2013

@denisenko dosť často........raz v noci sa mu valila prudom......normálne rozmýšlam že to spomeniem dr........ale vždy si poviem nerob paniku........nič to nebude.....ale mám červíka v hlave.....

denisenko
12. mar 2013

@jacka ..hmmmm..to by si nemala podcenovať.....nie je anemický???..... 😕

jacka
12. mar 2013

@letty86 😕 😕 😕 😕 😕 😕

jacka
12. mar 2013

@denisenko ja viem nie je to sranda............. 😔 ....ale nie je .....živý je ako voda......................juj som to mala dr. spomenuť ked som tam bola ☹ .........

jacka
12. mar 2013

no asi tu už dlho nebudem......muž chce kuk futbal...... 😝 😝 😝

letty86
12. mar 2013

@denisenko veru, neprovokuj 😀 lebo hned preleštím gulu 😀 ...ty si sa dobre vydala 😵 a rodina ti bude vždy oporou 😉
@jacka vikuska s tým mala tiež istú dobu problem...mudra jej predpísala askorutin a bolo dobre
@utka odfotim a pridam

jacka
12. mar 2013

@denisenko no vidíš......a máš to 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 ............ale samé pozitíva 🙂 🙂 🙂

letty86
12. mar 2013

@jacka ved kým som dočítala 😀 ...veru, spomen mudre

letty86
12. mar 2013

@jacka 😀 😀

jacka
12. mar 2013

@letty86 ty si s tým bola u dr.?...........dá sa to aj normálne kúpiť?................alebo to radšej preberiem s dr. 😅 😅 ........tá ma prizabije...pečená....... varená...dusená som tam 😝

denisenko
12. mar 2013

@letty86 ...že dakujem.... 😀 😀 😀 😀 😀 ty máš ale pozitívnu guľu.... 😀 😀 😀 😀

jacka
12. mar 2013

@letty86tak už si druhá čo si ma vystrašila....... ☹ ................. 😒 .............teraz sa mi červík viac zavrtal ☹ 😉

jacka
12. mar 2013

@denisenko bud rada že je pozitívna 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
12. mar 2013

@jacka len jej to pekne povedz.....nechcem ťa strašiť.....ale Petríkov starký nakoniec zomrel práve kvoli krvácaniu z nosa.....tfuj, tfuj, tfuj..... 😔 😔 😔

denisenko
12. mar 2013

@jacka ale aj mojej sestre sa to v detskom veku často stávalo....a dodnes je anemická, vraj to kvoli tomu...no, čo ja viem...v každom prípade....povedz jej to... 😉

denisenko
12. mar 2013

idem od vás...toto nie je kon...ale lekvár......a už aspon 100-ročný..... 😠 😠 😠 😠

dobrú nocku

letty86
12. mar 2013

@jacka som jej to spomenula, ked sme boli u mudry....ved sa pekne popýtaj, si dobre tepelne spracovaná, tak už pani mudra vie, čo a ako...ved je tam od toho, aby pomohla 😉 ...netuším, či je to na predpis, alebo volnopredajné....
@denisenko je mi to veštenie, že, deni 😀 😀 😀 samé známe fakty som napísala 😉 😉 ....ale mne sa s tebou spája veľká rodina 😵

jacka
12. mar 2013

@denisenko uff tak to si ma potešila teraz na noc 😔 😔 .................................čo mu bolo?........teraz ma to mrzí ......škoda že som to nepovedala......fajn že som tam bola tento týžden.... 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre