Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
14. mar 2013

@leninka75 idem s oboma..manzel je nastastie doma

jacka
14. mar 2013

@letty86 sa držte u dr.....potom napíš že čo si vybavila...ide aj drahý s vami?

leninka75
14. mar 2013

@jacka, @letty86.........vyšľahala som šľahačku s vanilkou, potom som pridala biely smotanový jogurt, jahody a nastruháné kakaové BB keksy (len pár).....formu nemám, ale mám alobalové grilovacie misky 😀 ....do nich na spodok BB keksy, smotanová hmota, zasa BB keksy a šup do chladničky....sama som zevdavá aká bude 🙂 ......

leninka75
14. mar 2013

....Lilina ma vyhadzuje a muž na mňa zazerá 😀 😀 😀 ...........idem pa... 🙂

letty86
14. mar 2013

@leninka75 mnamkové to bude 😵 samé dobré veci tam isli 😉
@jacka no jasne, sofér musí íst 😀 ...dakujem...vikuska v noci nasťastie nekasle...uvidíme ako matulo..
idem aj ja 😵
dobrúúúú 😵

jacka
14. mar 2013

@leninka75 vyzerá to fajn.....zvykneš robievať?..................rozmýšlam dočoho by som to mohla napchať........ 😅 😅 😲 😖

@letty86 som myslela že dr. máte blízko................držte sa zajtra........

aj vám dobrú......

asi som tu ostala sama.........deni má romatiku------------------------leninka padáka 😉 ............a letty neviem...... 🙂

letty86
14. mar 2013

@jacka ešte som tu jedným očkom...detičky upratujú 😕 😀 som im slubila páročky, behajú ako fretky 😀
lekára nemáme až tak daleko, ale chodíme autom, hlavne v zime
mne za chvílu príde manzel...uz sa teším...mu zavesim na krk pampúšiky 😀 😵

letty86
14. mar 2013

dobrúúúú po druhýkrát 😵 😵

denisenko
14. mar 2013

jáj, babenky moje...Simčo stále plač....asi kvoli tomu vetrisku...sa bojí.... ☹ ☹ ☹ Petrík si šiel k nemu ľahnúť... 🙂 tak už to vidím, kto zaspí skor.... 😝 😝 😝 a je po romantike.....

katka1819
14. mar 2013

čafce tak som vyzumbovanáááááááááá 😀 idem to tu dať do poriadku a povinne všetci spac 😉
@denisenko ták romantikuuuuuuš aby Ste niečo nezarobili 😝
@letty86 aj u nás počasie hnus ,zajtra štrajkujem,nechávam Peťka doma ešte keď sa dá...ani ránu do tej kosy ísť
@jacka nemboj s malým bude všetko ok 😉 posielam pozitívnu energiu
@leninka75 cica nežer 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 všetko v poho ?

jacka
14. mar 2013

@letty86 dobrú ........zajtra sa držte 🙂
@denisenko fakt sa Simonko bojká........moje zlatinko........tatinko može pri nom ležkať?.....................................neboj ked bude drahý chcieť romantiku tak uričte príde

@katka1819 určite bude dobre....musí.... 😉 ....dakujem za energiu 😵 😵 😵

jacka
14. mar 2013

dobrú nocku 🙂 🙂

utka
14. mar 2013

Dobrú nôcku a všetkým držím päste!!!

denisenko
15. mar 2013

Dobre ranko🙂

aninka29
15. mar 2013

dobré ránko mamky 🙂
my sa dnes kvôli tomu super počku ani do školy nedostaneme ☹ ....už včera poobede som mala problém vobec dojsť pre Simku.............takže neriskujem...........

jacka
15. mar 2013

ahojte.............
ako sa máte?:... 🙂 😵

katka1819
15. mar 2013

Pekné ránečko 😉

denisenko
15. mar 2013

@aninka29 to vážne?...je to až také zlé?...u nás fučí...strašne..už tretí den.... 😝 😝 😝
@katka1819 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@jacka ..a vy ako???

leninka75
15. mar 2013

ránečko !! 😝 😝 😝

@jacka..ešte som tú zmrzku nerobila, premiéra 🙂.....ja som to najskôr chcela dať do takej plastovej krabičky s vrchnákom 😉...ale potom ma napadli tie grilovacie misky 😉

leninka75
15. mar 2013

@aninka29 ..Simka už nemaródi? 🙂 😵

leninka75
15. mar 2013

@katka1819 ...že cica nežer! 😀 😀 😀 ....to by mi musel niekto hubu zašiť a nechať len dierku na slamku 😀 😀 😀 😀 😀 ......nebola teplotka?

katka1819
15. mar 2013

@leninka75 teplotka prišla a záhadne odišla k mojej veľkej radosti pravdaže 🙂

jacka
15. mar 2013

@leninka75 to čo je za smaila 😕 😕 😕 😕 😕
tak ked vám bude chutiť tak niečo aj ja vymyslím 🙂
@denisenko my dobre.........ráno som ich vyprevadila varechou 😀 😀 😀 😉 ...............vonku sa čerti ženia.......ani nos nevystrčím pokial to neprejde 😝

denisenko
15. mar 2013

žienky moje...nie žeby som nestíhala...ale pri Simčovi jednoducho sa nedá....je všade...a hlavne pri kábloch....celé dni nerobím nič iné, len ho odťahujem od vecí, do ktorých pchá prsty.....a to nehovorím, že mi pred 2 dnami zdrhol na schody.....Denisko zle zavrel.... 😝 😝 😝 😝 😝
@jacka ..varechou???.....sa im nechcelo??? 😀 😀 😀 😀
@leninka75 ....dierka na slamku..... 😀 😀 😀 😀 ...hi, hi....tak takýto hit ešte nevymysleli.... 😀 😀 😀 😀

jacka
15. mar 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aké by sme boli všeetky štíhle 😀 😀 😀 .................... 😀 😀 😀

@denisenko ale chcelo....len ma napálili........milion krát......akoby do vetra by som hovorila 😠 😠 😉

leninka75
15. mar 2013

@katka1819 ...a ideš k Dr. či nie? 😉

@jacka..to je počasie ten smailo 😝 ...že varechou 😀 😀 ...to všetkých troch, či len niektorého ? 😀 😀 😀 😀

@denisenko...dám si patentovať 😀 😀 😀 ...dobre, že si spomenula tie dvere..som sa chcela opýtať, že či sa zamykáte 😉 ........

denisenko
15. mar 2013

@jacka ...jááj...vietor...a dnes fúka poriadne....sa im to ani do uší nedostalo.... 😀 😀 😀 to poznám...každé ráno..... 😀 😀 😀 ...ja si dám tú námahu a budem rátať, kolko za jedno ráno poviem: Denisko, ješ?....žuj už....a obliekaš sa???...... 😀 😀 😀 😀

leninka75
15. mar 2013

...však ma muž nasrdil už hneď ráno 😠 😠 😠 😠 ...silou -mocou chce ísť zajtra s Lilkou lyžovať 😝 ...som mu povedala, či je normálny v tom vetriskuju vyháňať na kopec...tak vraj tam isto nefúka 😅 😅 😅 😅 .......chlapská logika, keď fúka v doline nefúka na kopci 😅 😅 😅 😅 ..........tak vraj ja keď nelyžujem som zaujatá voči lyžovaniu 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

jacka
15. mar 2013

@leninka75 .... 🤐 🤐 🤐 🤐 ....k tomuto nemám čo povedať...... 😔 😔

jacka
15. mar 2013

@denisenko ......tak aj u vás to tak funguje?.........no mne by rátanie robilo problém.......mám to dvojmo..... 😠 😀
no dnes ešte ten vetrisko musíme vydržať........zajtra bude už len kosa 😝 😝 ................ja ti mám pocit že nám strechu odfúkne.... 😝 😉 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre