Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

siwike25
autor
30. jún 2009

Baby dnes sme 5str. popisali,heheheheheheh 😀 😀

jacka
30. jún 2009

ved nestíham ...brzdite 🙂

siwike25
autor
30. jún 2009

Jacka ale noooooooooo,však ty si šikulka naša 😀

denisenko
30. jún 2009

jej, spadli 4 kvapky, vnutri ukazuje teplomer 3O, vonku 32 tak sa aj z tých 4 kvapiek teším 😀 😀 😀

siwike25
autor
30. jún 2009

No kde ste?????????????????????????????????????????????????? ☹ 😉 😉

jacka
30. jún 2009

no tu..pokial to prečítam ..čo mysliš ved som tehotná 😀 😀 😀

denisenko
30. jún 2009

jacka, ved už máš nárok nestríhať..... 😀
siwi, denisko má doslova uchylku na traktory, nechci vedieť kolko ich mámer doma!
ale najnovšie sa dal na autá, naučil sa rozoznať všetky značky, tak si vieš predstaviť ako ideme na prec&hádzku. a on to vie ešte tak povedať, akože malina, no ne?

jacka
30. jún 2009

ked zdrhla leninka....ako si rodila...toto mi nevrav...to ja radše budem chodit dole hlavou len aby sa pretočil 😝 😀

utak neboj...nabudici rok sa ku nám pridáš....sa budeme tešit 🙂 ..teba verit že všetko dobre dopadne...a Vikonko bude mat Vikunku 🙂

utka
30. jún 2009

Nejako sa tam pohoršili...V máji im umreli dve rodičky tesne po pôrode ☹. A v Paľbe vraj bolo, že umrelo bábo, lebo nechali ženu tlačiť a bábo bolo dolu zadočkom. Umrelo kôli rozsiahlemu poškodeniu mozgu ☹. A dnes sme stretli jednu známu, čo má asi 2 dni po termíne, bábo otočené zadočkom a oni sa vraj tvária, že má rodiť prirodzene...

denisenko
30. jún 2009

jacka, neplaš! 😎

jacka
30. jún 2009

no o taktoroch a bagroch a domiešávačkách mi ani nevrate...všetky su rozobraté....a pozliepane.....a ked vidí naťivo tak koniec..muž v aute musí flekovata alebo cuvat...lebo to chce mladý pánko vidiet 😀 😀

denisenko tak maličky je šikulka 🙂

leninka75
30. jún 2009

deni, šak tú moju babu či berieš!!!!
utka, neotočila, cisár!!!..........ale bolo to OK 🙂 ..........s tým druhým tehu som aj ja ako aprílové počasie!!.........raz áno, potom zasa nie 😎

denisenko
30. jún 2009

jacka, aj my máme to isé, ja automechanik,všetko opraviť lebo by to neprežil, značky sim ho tiež učila ja, aj cikať, náš tatinko je stále v práci, už si pripadám ako chlap.....asi sa pojdem pozrieť na záchod, či sa tam nič nezmenilo... 😀 😀 😀 😀

utka
30. jún 2009

leni, nápodobne 😉

siwike25
autor
30. jún 2009

Denisenko tak to si viem predstavit,mi mame doma to iste od naj 😀 😀 menšieho po šlapaci 😉 😀 😀 😀 .Simonko ked vidi fabiu povie-dede.Opla tak tata a ked moju segru tak kriči NIiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,to je segrin syn Neil 😀 😀 😀

denisenko
30. jún 2009

leni, beriem! my budeme bývať v rajci, tak to je blízko 😀 😀 😀
siwi, aj my sme tak na tom, až na to že ten šlapací je dosť velký a ked cestujeme, tatinko už musel kupiť aj vozík za auto ha ha 😀 😀 😀 😀

siwike25
autor
30. jún 2009

tak mi až tak nie,heheheheheh.Nam sa zmesti všetko do kufra,preto sme ho kupily 😉 😉 😉

denisenko
30. jún 2009

ješkovy oči, musím ist zachraniť kocura zas ma laby von z okna ato sme na druhom poschodí!!!!!! samovrah.....
už dvakrát vyskočil 😕 😕 😕 😕

siwike25
autor
30. jún 2009

Idem si bafnut a kde sa zas tula Jacka??????????????

siwike25
autor
30. jún 2009

Denisenko,hehehehehehehehehheeheheheheheheheh 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
30. jún 2009

leni...nehnevaj ma ...ty mi máš podávat hlasenie,každy mesiac...tak žiadne vymyšlanie..jasné!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😉

denis..ja som teiž v kuse sama.....a kedže vidím ako mi rastei bruško a niečo tam kopka sem tam....tak nemsím na wecko 😀 😀 😀

denisenko
30. jún 2009

siwi, tak to ti závidím... 😖 😖 😖 ten kufor, my sme na tom horšie,a stále je to málo....

utka
30. jún 2009

siwi, nefajči 😉...bleeeee
baby, ja už nemám kam dávať fotky ☹.

jacka
30. jún 2009

denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 ..ako dopadal záchrana 😀 😀 😀

denisenko
30. jún 2009

😀 😀 jacka, ešte som to stihla, musím zavierať okno, a ked je tak dusno tak ventilačka nestíha......
ale denisko by neprežil, keby sa jeho ´kámošovi niečo stalo... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
30. jún 2009

No denisenko, to sa kôli kocúrovi chcete podusiť ??? 😀

denisenko
30. jún 2009

utka to zas ne, my ich tu máme v izbe 4!

jacka
30. jún 2009

denisenko...ved čo nespravíš pre svoje dieta 😉 ...neboj by si skočila za ním 😀 😀 😀

jacka
30. jún 2009

čo 4????

mne to tažšie páli.....kocure???? 😕 😅 😀

denisenko
30. jún 2009

jacka, kocúra máme jedného, teda denisko má, velkého asi 8 kg , ale je to jeho najlepší kámoš, a okná máme v izbe 4 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre