Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
28. mar 2013

@letty86 ja mám oboje J... 😝 ..........................................blízka duša.....velmi dobré dievča 🙂

letty86
28. mar 2013

@jacka ved to je pekné mat rovnaké iniciálky 😵 aj ja mám 😅 vlastne všetci okrem vikinky....ale ja to mám až vydajom, tak moze aj ona až tak 😵
mne sa taaaak nič nechce 😔

jacka
28. mar 2013

@letty86 no ja ti neviem...... 😝 .........................veru može to zmeniť 😵 😵 😵

juj ani nevrav...........stojí čas...... 😝

letty86
28. mar 2013

@jacka no ja som spokojná 😀 ...ja by som aj mala čo robit, ale nechce sa mi strašne prestrašne 😔

jacka
28. mar 2013

@letty86 to ja asi preto že mám strašné priezvisko 😝
ved aj ja.......len mám tuleniu nemoc 😝 😀

letty86
28. mar 2013

@jacka ja mega tuleniu 😀
nemáš 😉

letty86
28. mar 2013

@jacka
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...aspon farba sedí 😵

jacka
28. mar 2013

@letty86 ale mám.....a musím s tým žiť 😝 😝

to máš odkial ? ...............zelená je tvoja?.....aj Peťkovi sa páči....................to bola prvá farba ktoru poznal,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

letty86
28. mar 2013

@jacka na fb...zadal sa datum narodenia

jacka
28. mar 2013

@letty86 aha.......len ked ja na tam chodím len kuk foto ☹ 😀 😀

jacka
28. mar 2013

idem ich dať spinkať...Peťko sa pýta.... 🙂

denisenko
28. mar 2013

žienky....človek sa aspon zasmeje.... 😀 😀 😀 u nás skóre asi takto: obidvaja okupkaný, Simonko asi spí...neviem, výnimočne si tam dlho predlho niečo rozprával v postielke..asi mackovi rozprávku na dobrú noc...ale hlavne, že nurofen zabral...ufff...a Denisko....ešte dopapká rohlík a tiež pojde... 🙂 som sa dnes len čudovala....celé poobedie pozerá len dokumenty...ani ústa pri tom nezavrie...tuším vyrastá..... 😖 😖 😉 a ešte sa vám priznám čo som dneska urobila......hnevá ma celý týžden, len lajdačí, nič neurobí, všetko ofrfle...tie jeho veci rovno do práčky každý den a podobne...a kedže od rána mal zas bojovú náladu, tak si pekne musel sám nájsť veci v skrini, obliecť sa...potom pozametať schody, kedže sa nemieni vyzúvať na spodnej chodbe.....potom pozametať kúpeľku, lebo včera mi tam vysypal moj púder, a na čiernej podlahe..paráda...a nakoniec vyfasoval kýblik s handričkou a musel vytrieť aj podlahu...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 v Anglicku by ma asi aj zavreli.... 😀 😀 😀 😀 ale nech vie, že ja nie som jeho osobný sluha... 😀 😀 😀 😀 ..som ja ale matka, čo?????? 😀 😀 😀 😀

denisenko
28. mar 2013

@jacka že strašné priezvisko...... 😕 😕 😕 😕 ....si kde na to prišla????

denisenko
28. mar 2013

@letty86 guru alebo bosorečka...to je skoro to isté?????

jacka
28. mar 2013

už sa u nás spinká... 😕

jacka
28. mar 2013

@denisenko dospieva ten tvoj synátor...............závratnou rýchlosťou ☹ ☹ .........................inak som sa nechcela chváliť...ale vedierko a handrička funguje aj u nás.....dokonca už pri oboch........tiež nie som sluha 😝 😀 😀

na priezvisko?....vydajom 😠 😠 😠 😠 😠 .............ale že vobec sa mi nepáči.........je fuj 😝 ................nikto mi ho nevie riadne prečítať a už vobec napísať......a to moji chalani ho chudence budu nosiť celý život.......pochybujem že svadbou sa to zmení ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😔 😝 😝

jacka
28. mar 2013

dobrú nocku.......lietam k deťom ako stíhačka... ☹ 😔

leninka75
28. mar 2013

😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

denisenko
28. mar 2013

@jacka ??😖 je spln...ani ja nemôžem spať...drobci už sú ok?

denisenko
28. mar 2013

@leninka75 ty dnes len o smajloch?0🙂

Dobru nôcku

jacka
29. mar 2013

ahojte..... 🙂 😝

žeby vianoce???........................
@denisenko strašnu noc sme mali.....horia obaja........vy ako?

jacka
29. mar 2013

@leninka75 .....čo sa stalo?........ 😕 😕 😕

denisenko
29. mar 2013

Dobre ranko😉 vianoce už prišli,vianoce už prišli....
@jacka joj,moc zle? Ideš aj s nimi na pohotovosť,či už lepšie? My sme mali jednu z tých lepších nocí,len v spálni spal len mladý pan sam a nikto viac...

jacka
29. mar 2013

@denisenko vianoce 😠 😠 😠

uvidím........ráno mali cez 38......cez noc som im dávala čapíky ...........teraz im trošku klesla............a to ked nemrčal jeden tak druhý......Maťko sa ešte aj ku mne nasťahoval.....tak som spala ako mäkké i............a ešte aj ten sneh mi ide na nervy..............................a o sviatky máme postarané 😝 😝 😝

Simonko už nemá teplotu?...............

katka1819
29. mar 2013

no čo k tomu dodať Snieeeeeeeežik sa náááááááááám chumelííííííííííííííííííí 8- Inak krááááááásne ránečko prajem 😀

katka1819
29. mar 2013

@denisenko moja aj u nás tiež vysávač a handrička normálka 😉

katka1819
29. mar 2013

@leninka75 a čo akože ništ ? 😀 😉 veď aj ja akože ništ 😅 😉

katka1819
29. mar 2013

inak zdrááááááááááááááám v pondelok ku svokrovcom no nejako to prežijem 😅 radšej ako tu byť zliata na 5 krát 😀 😀 😀 by som si to zlízla aj za ostatné baby z našej rodinky...segra ide tiež ku svokrovcom ,ďalšie dve švagrinky....k rodičom, babule naše dvojičky sú u mamy no a ja tu mám ostať sama ...to je istá hrozba žiadneho suchého oblečka 😉

katka1819
29. mar 2013

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
29. mar 2013

Ranecko!...som tu s vami........len to pocasie ma zabija.........
@jacka....drzkajte sa...nech ste rychlo zdravi....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre