Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
9. apr 2013

@katka1819 ......dávaš si niečo???...si píš, že chcem 😀 😀

utka
9. apr 2013

Baby, posielam 😎 ...Chytajteeee...

leninka75
9. apr 2013

@katka1819...niekde som videla, že trnavská univerzita, pedagogická fakulta 😉 😉 😉 😉 😉 ...čo to???? 🙂

leninka75
9. apr 2013

@utka ..dobre mier 🙂 .....dúfam, že nikto po ceste nečmajzne 😠

jacka
9. apr 2013

@utka chytáááám 😎 😎 😎 😎 😎 ....stále nič ☹ 😉 😉

katka1819
9. apr 2013

@leninka75 videla si správne 😉 no ja mám SOU odevnú že Operátor odevnej výroby..a hneď ako som zmaturovala som pokračovala na Ped.fakulte v Trnave -externe popri zamestnaní že budem pani majstrová alebo ako sa to teraz presne oslovuje pri odbornom vyučovaní... dokončila som 3 roky a mám že Bc. teda som bacil 😀 😀 😀 ale nebolo mi umožnené sa tomuto nikdy venovať musela by som mať za ritkou nejakú fajnovú známosť alebo veeeeľa peneží na úplatky 😒 😝 takže mám školu ,titul a nanič ...zatiaľ 😅

katka1819
9. apr 2013

@utka neprovokuj 😀 som videla v telke že tam máte v Blave oskara 🙂 teda slunééééčko 😉 tu pršo-znežo 🙄 ale hlavne že sa lúbkame 🙂

leninka75
9. apr 2013

@utka
@jacka ..ani nám nedošlo ☹ ☹ ☹ .........síce neprší, ale je 😝 😝 😝

leninka75
9. apr 2013

@katka1819 ..ahaaaaaaaa už som v obraze 🙂 🙂 ......čo vieš možno niekedy sa k tomu dostaneš 😉 😉 😉 ....aj keď ak ti môžem poradiť dorob si Mgr. 🙂 🙂 🙂 ......lebo Bc. to je taký nijaký titul 😒 .......

denisenko
9. apr 2013

@utka vdaka...u nás už vykúka...aspon jedným očkom.... 😉 😉 😉 😉

denisenko
9. apr 2013

my sme boli so Simčom doteraz vonku.... 🙂 🙂 🙂

denisenko
9. apr 2013

...jáááj...teším....teda ak to výjde...vo štvrtok pojdeme do Rajeckých do bazénov.... 🙂 ...konečne bude nejaká zmena.... 🙂 ...som si vynútila, že zajtra pojdem s Niskom na plaváren ja, lebo už fakt potrebujem zmeniť vzduch..... 😠

leninka75
9. apr 2013

@denisenko ..budem držať palce, aby vám to vyšlo s tými bazénmi 🙂 🙂 🙂 ....a na tú plavošku veru s Deniskom choď 😉 ...mne to teraz tak dobre padne 2x do týždňa medzi ľuďmi, v kľude kávička, klebety 😀 😀 😀 .....skrátka som šťastná jak blcha 😵 😵 😵 😵 ...tuším Lilinu prihlásim aj do ďalšieho levelu 😀 😀 😀 😀

leninka75
9. apr 2013

..podarilo sa mi predať kočáááááár, jupíííííí..zasa vznikol kúsok miesta v pivnici pre haraburdy sokrovcov 😅 😅 😠 😠 😠 😠

denisenko
9. apr 2013

@leninka75 .....no....spriaznená duša...presne toto nám treba...nachvílku vypadnúť.... 😉 ..ked boli jazdy, tak bolo super...a teraz už totál nič..no ved uznaj....4 steny, 2 deti.....na Bytčicu..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
9. apr 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 skús dať inzerát aj na nich...... 😀 😀 😀 😀

denisenko
9. apr 2013

....a tak si teda dám ešte kúsok torty ku káve a hor sa niečo porobiť.... 🙂

jacka
9. apr 2013

školka......mám nechať Peťka doma...lebo mi ho odmietnu vziať ráno.........a papier že je zdravý..........viete čo to teraz somou robí??? 😠 😠 😠 😠

katka1819
9. apr 2013

@leninka75 ;Aj ja som akurát kukala že za koľko predáme asi ten náš...no ostala som v nemom úžase,ve´d to tu tie predávajúce majú za strašne nízke ceny...my sme kúpili kompletku Casualplay aj s príslušenstvom asi za 800-900 euro spolu a tu som videla nie zo všetkým ale tá suma že 200 euro uááááá...veď som si myslela že ho strelím za polovicu aspoň...no nebude z toho veľký peniaz tak to vidím 😅

katka1819
9. apr 2013

@denisenko uznávam jasná Bytčica 🙄 😀

denisenko
9. apr 2013

@jacka ...ja to nechápem....a ked Ti dá mudra papier, že je zdravý, tak čo???.....akože....šla by som sa už určite sťažovať riaditeľke...takto s Tebou mávať..... 😠 😠 😠 😠

denisenko
9. apr 2013

@katka1819 😀 😀 😀 😀 potom daj číslo izby...prídem na návštevu.... 😀 😀 😀 😀

katka1819
9. apr 2013

@leninka75 k tomu Mgr. to by bolo teraz dalšie 3 roky...no neviem či by som sa na to ešte dala možno keď Matulo bude väčší a popri zamestnaní....

katka1819
9. apr 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
9. apr 2013

@denisenko Ivka revem tu ako malá.........ja už som na pokraji s nimi ☹ ☹ 😢 😢

utka
9. apr 2013

Ja som oskara poslala, asi sa niekde zatúlal. Bola som na obočko, tak som chvíľu za peknú 😀 . Zemiaky sa pečú, matroš na šampiňóny nachystaný...a mám veget 😉...

utka
9. apr 2013

@jacka no neviem, čo na to povedať, ako ťa utešiť ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

jacka
9. apr 2013

@denisenko ked mi dá papier že je zdravý tak je zdravý može chodiť..........
@denisenko idem aj ja s vami..............ale berem aj deti..........možem 😉

denisenko
9. apr 2013

@jacka možeš...možeš..len sa pridaj... 😀 😀 😀 😀 😀 ..moj skromný názor je...že im asi vadí to, že Peťko chodí do školky....Ty si doma a on chodí len na pol dna.... 😔 😔 😔 😔 😔 vyskäšaj tu riaditeľku...nebolo by lepšie? 😔 😔 😕 😕

jacka
9. apr 2013

@denisenko dik...presný čas........a hned som u vás 😉 😉 .................................................ja ti neviem Peťko tam bude chodiť ešte tri roky 😔 😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre