Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
21. apr 2013

@jacka ....tak tak....že som to tak vobec nemyslela...ja len v dobrom, lebo viem, že Maťko už dááávno jazdí na 20-tke... 🙂 🙂 🙂 ...sa mi upratuje...chlapi šli na záhradku, Simčo spí......ten klud.... 😵 😵 😵

jacka
21. apr 2013

@denisenko super........ja najradšej riadim ked sú v školke.... 🙂 🙂 ....................Simonko aspon riadne potiahol 😵 😵 .......................čo robili na záhradke 🙂

denisenko
21. apr 2013

@jacka ...na záhradke???...pálili bordel... 😝 😝 😝 ..boli sami dvaja...tak hádaj, kto zas prišiel rozčúlený..... 😀 😀 😀 😀 Simčo potiahol 3 hodinky..... 😉 ...hádam aj pojdeme vonku....na zmrzku.... 😉 😉 😉 ..vy idete bicyklovať?....u nás bolo od rána pod mrakom...ale teraz je krááásne.... 🙂 🙂 🙂

katka1819
21. apr 2013

@leninka75
@denisenko
@jacka babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ĎaKuJeM 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
21. apr 2013

dnes u nás taká menšia oslavička 😀 grilovačka na záhrade s celou rodinkou a kamoškou sa tešííííííííííííííííííím 😀 ahooooooooooooooooj zajtra 😉

letty86
21. apr 2013

ahojte 😎
@jacka
@denisenko
@leninka75 dakujem za matulka 😵 😵 😵

letty86
21. apr 2013

@katka1819 všetko naj, kočka 😉

letty86
21. apr 2013

😵 😉

denisenko
21. apr 2013

@jacka vidííím ťa.. 😉

jacka
21. apr 2013

@denisenko napálený prišiel Denisko?.... 😉 .............................neznášam pláenie bordelu........ 😝 😝 .......boli sme sa bicyklovať............ale......začalo hrmieť blýskať sa.......vetrisko rýchlo dnu....a zrazu slnko vyšlo................... 😝 😝
@letty86 vy ste čo robkali?....oslavovali ste.... 😵 😵

jacka
21. apr 2013

@denisenko prúúúúser 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
21. apr 2013

@jacka ..a poriadny.... 😀 😀 my sme boli dva krát na zmrzke... 😀 😀 😀 😀 ..raz so mnou, a raz všetci spolu...tatinko si žehlil, že prišiel z motocrosu neskoro.... 😠 😠 😀 ..ste mali búrku??? 😕 u nás pražilo ako keby si to niekto predplatil... 😀 😀 😀 ...a pridávam foto...Simonkov harmančekový dejchánek.... 😀 😀 😀

jacka
21. apr 2013

@denisenko perfektný je 😵 😵 😵 😵 ......že to tak chcel...... 🙂 ja som tam MAťka nedostala.............ja som mu to len tak gázou namáčala....toto máš super 🙂 🙂 ......................hej ako si to žehlil 😀 😀 ........................aj tu bolo horuco....pokial neprišiel hnusný oblak 😝

denisenko
21. apr 2013

@jacka ..aj ja som to Deniskovi namáčala...ale to už bol väčší... 😖 ..no....najskor si to odplače, ale potom ked sa už čľapoce ..je dobre.... 😅 😅 😅 ...hnusný oblak...my sme mali ráno také čosi škaredé...ale nepršalo....

jacka
21. apr 2013

@denisenko dal si to,.....?.....Denisko,.......aj jemu to pretiahol dr.?................dúfam že to Peťkovi robiť nebudu..... 😔 ....................detičky hajuškaju.....ja som tiež nejka ospalá......tolko vonku..........hádam aj ochoriem 😀 😀 😀 😉

denisenko
21. apr 2013

@jacka ....Deniskovi to robil urolog...poslal nás detská...čakala, či mu to povolí, ale ked sa to úplne nedalo, tak sme boli na "zákrok"...trvalo to dve sekundy...a potom tri dni štípalo pri cikaní a dnes si už ani nespomenie...Simonko plakal len pol dna, ked mu cvrklo....ale zas sa mi zdá, že mu to budú robiť ešte raz.....a možno to povolí...dúúúúúfam...sestrinému malému to museli operovať.... 😖 😖 😖 .....neboj..z jarného vzduchu neochorieš.... 😀 😀 😀 a Maťkovi to zahuhňanie prešlo???

utka
21. apr 2013

Ahojte...
@letty86 Marcelkovi všetko najlepšie k meninkám... 😉
@katka1819 všetulinko najlepšie prajem 😉

utka
21. apr 2013

Viki je tiež nejaký neviem ani aký. Včera chripel, v noci raz zakašľal. Dnes cez deň tiež pár krát zakašľal a trošku aj smrkal... ☹

utka
21. apr 2013
jacka
21. apr 2013

@denisenko si si istá že neochoriem s tolkého vzduchu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......tiež sme tak dopadli s Maťkom......odvtedy mal strach k akémukolvek dr....ale už ho to prešlo........tiež sme si užili sovje.....chodil rozkročmo.......a asi mal ešte plienky......či nie?..neviem......ja sa to bojím Peťka dr. ukázať že tam zas skončíme.............................radšej od urologa ruky preč 😔 😔 😔 ..........................................................Maťko stále tak "tenko" rozpráva......dávam mu kalcium.....a florsalmin striekam......ale už aspon cez noc nekašle......a cez den asi tak dva tri krát.........ale nič strašného......podla mna može do školky........a keby niečo maju tam jednu dr....... 😠 😠 😠

jacka
21. apr 2013

@utka ako bolo?....čo ste mu kupili?.............................to bola riadne velká oslava......🙂

jacka
21. apr 2013

dobru nocku......krásne sníčky.............. 😵 😵

utka
21. apr 2013

@jacka bolo nás 16. Kúpili sme mu spolu s bráchom a maminou holiaci strojček, také vinárske "náradie", tašku, fľašu, tortu...

denisenko
21. apr 2013

@utka krásna torta...je starosta??..alebo niečo také???? 😕

denisenko
21. apr 2013

@utka ahááá...vinár...som neskoro prečítala... 😅 😅 😅

denisenko
21. apr 2013

@jacka už???? 😕 😕 😕 tak pekné sny... 😉

utka
21. apr 2013

@denisenko uhádla si-starosta...ale aj vinár a torta je lišovsaký erb.

denisenko
21. apr 2013

@utka ..tak som trafila.... 😉 😉 😉 😉 ...ste mali tuším riadnu oslavu..... 🙂 🙂

utka
21. apr 2013

@denisenko trafila 😉. Nooo, bolo nás 16.

denisenko
21. apr 2013

@utka ...pekne...veľká rodina?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre