Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
26. apr 2013

rýchli kuk.......ideme von 😎 😎

denisenko
26. apr 2013

....dnes sa nezdám...aj zimné topánky som počistila a spratala...navarila, požehlila, okná umyla....to znamená len jedno....zrejme čoskoro príde tetka z ameriky...či ako???? 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
26. apr 2013

juuuj...Simonko už spí......Denisko driemka nad večerou...celý den vonku im dáva zabrať obom.... 😀 😀 😀

katka1819
26. apr 2013

kuk 😉 a dobrúúúúúúúúúú 😵

utka
27. apr 2013

Ahojte...pekný víkend.

denisenko
27. apr 2013

krásnu sobotu.... 😉 😉 😉

denisenko
27. apr 2013

....otázka dnešného dna....Denisko vidíš, tá starkého mačička bude mať mačiatka.... 🙂 🙂 .....:::::::::: mamí, a má aj manžela?????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
27. apr 2013

...zas obžerstvo.... 😀 😀 😀 ...krémova brokolicová a bravčové pliecko a lá mexiko...knedľa.... 😵 😵 😵 😵

katka1819
27. apr 2013

čafce 😀 aj ja Vám prajem krásny víkendík 😉

leninka75
27. apr 2013

........kuk... 🙂 .......nas odfuklooooooo....... 😀

jacka
27. apr 2013

kuk...........skoro aj nás....ale dokopy sme ťažký tažke nemal vietor šancu 😀 😀 😀

jacka
27. apr 2013

@denisenko aj ja si idem zajtra priložiť.....polienko......................ide sa zajtra grilovať....... 😵 😵 😵

jacka
27. apr 2013

@denisenko Simonko je na spapanie..... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .....................je bez chyby 🙂 🙂 🙂 ...cmuk 🙂 🙂

dobrú nocku 😵

utka
27. apr 2013

@jacka my sme chceli dnes opekat na priehrade,ale hrozne fucalo...

denisenko
28. apr 2013

pekný den... 😉 😉 😉
@jacka ..len prikladaj.... 😀 😀 😀 😀
@utka aj u nás fúkalo...a my sme boli večer na záhrade....aj šiltovku z hlavy mi sfúklo.... 😀 😀
@leninka75 aj vás privialo naspäť???

jacka
28. apr 2013

ahojte...

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....... 😀 😀

utka
28. apr 2013

Ahojteee...

denisenko
28. apr 2013

@jacka ...ja som priložila rezňami v cestíčku...😀 obedík na balkone 😉

jacka
28. apr 2013

@denisenko ja som si asi dva priložila 😀 😀 😀 😀 😀 .......................fajnotku ste mali 😵 😵 😵

denisenko
28. apr 2013

výstava mačičiek za nami.... 😉 ...krásne boli všetky.... 😵 😵 😵

denisenko
28. apr 2013

@jacka ....ako ste grilovali???

utka
28. apr 2013

@denisenko detičkám sa muselo páčiť, že?

denisenko
29. apr 2013

dobré ránko.... 😉
@utka ...no...páčilo sa im obom...len neviem, kto z nás najviac potom smútil.....

jacka
29. apr 2013

ahojte....

@denisenko super foto.... 😵 😵 😵 ...................kto viac smutil..:? ☹

denisenko
29. apr 2013

@jacka ...nejaké grilovacie nebudú???.... 😕 😕 🙂 ...no ked ti poviem, že Petrík bol ochotný dať za mačiatko 300E, len aby som zas bola spokojná, tak asi vieš, kto najviac..... 😔 😔

jacka
29. apr 2013

@denisenko nebudu 😔 .......ja som bola dnu robila som polievku a deťom zemiačiky.....nestíhala som 😢 😢 ..................................asi viem 😔 😔 ............a Diego nič? ☹

leninka75
29. apr 2013

ahojte!!! .......

@jacka ...čo dobré ste grilovali?? 😵 😵

@denisenko ..krásne cicušky!! 😵 😵 😵 .....a keď simko trochu porastie nekúpite?? 😉

jacka
29. apr 2013

@leninka75 ahoj.......rebrá...mnam..... 😵 😵 😵 .......................vy ste čo papali?.... 🙂 ........ako ste víkendovali?...

denisenko
29. apr 2013

@leninka75 ...vy ste neboli pozrieť?...kúpime..asi budúci rok...keby som chcela, tak aj dnes si možem, ale rozum káže počkať.... 😀 😀 😀 😀
@jacka a chalani negrilovali?...či ako?....nejako mi to nemyslí....... 😠 😠 😠 😠 😠 /aj by som tam dodala že dneska mi to nemyslí, ale mne to už dlhšiu dobu, takže....... 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 / 😀 😀 😀 😀

leninka75
29. apr 2013

@jacka ..aj si ich nejako marinovala?? 😉 ....víkend??...uvrešťano 😝 😝 ..Lolka nie je vo svojej koži ☹ ..neviem čo sa deje ☹ ..neviem či mám ísť k Dr. či čo mám robiť......som z toho nešťastná ☹ ☹ ☹

@denisenko ......akú by si chcela?...ako bol diego?? 🙂 .........kukám, že máš lizátkových kráľov 😀 😀 😀 ......

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre