Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
4. júl 2009

Dobré ránko!
Ja tu budem nakúkať. Pekný víkendík.Pa

utka
4. júl 2009

Dnes nikto...hmmmm. ☹

jacka
4. júl 2009

utka..ja som tuuuuu....

jacka
4. júl 2009

boli sme vonku...fuj je tam 😝 ...a teraz rýchlo papat...som hladná ako vlk

ako sa máte,utka? 😉

jacka
4. júl 2009

som chcela Matkovi napustit bazén..ale vrátil ho naspät..že sa ani ja nebudem kupat... 😠

jacka
4. júl 2009

to naozaj dnes nikto??? 😅 😝

tak sa ideme napat....

pekne si tu píšem sama zo sebou 😠 😝 😅 🙄

denisenko
4. júl 2009

ahoj, jacka, ešte si to nevzdala? 😖

denisenko
4. júl 2009

ja som si dneska spálila plecia, hus hlúúúpa.... ešte že deniska som natrela 5O-tkou! 😝 😝 😝 😝

denisenko
4. júl 2009

tak asi nik...jacka, kam si sa stratila?....baby, pekný víkend... 😀 😀 😀 😀

mirrinka
4. júl 2009

ahojte herečky 😉 vidím,že dnes ste toho popísali 😀 😀 😀 😀 ako sa máte? my makáme už celý týžden na dome - mama sa pustila do stavby podkrovia,tak preto na vás nemám čas 😒

na fb mám aj nejaké foto,akú máme pomocníčku 🙂
papa...zajtra možno zájdem pozrieť či tu niekto strčí nos 😉 dobrú 😔 😔 😔

jacka
5. júl 2009

dobre ránko.... 🙂

denisenko....do postele 😵 ..sme samy domka...tak som zaliezla pod perinku

mirri...už zase??? 😀 😀 som veeeeelmi zvedava na ten tvoj noštek 😀 😀 😀

aninka29
5. júl 2009

ahojky mamky 🙂
včera bolo fajnučko 😵 horúco,vodička teplá 🙂 .....som strááááááááááášne unavená dnes 😝 sa mi nechce ani žiť 😝 ešte aj ten hic vonku 😝
a ako naschvál sa mi pokazila tá sprostá práčka 😠 😠 😠 😠 manžel šiel kúpiť novú,lebo ma ide poraziť 😠

dnes budem mať super deň,už to vidím 😝 😝

idem variť

denisenko
5. júl 2009

dobre rááánko, či pekný den? my už tiež strašíme od pol šiestej.... 😀 😀 😀 😀 denisko šiel s tatinkom vysávať auto, tak je chvílku v dome ticho..... 😀 😀 😀 😀 😀
už všetci varite nedelný obed alebo je tu ešte niekto?

jacka
5. júl 2009

kuk.....ja už mám dávno hotovo..boli sme vonku...Matko ma nahováral do stanu..ale tam je 😝 😝 😝

deni...ty už máš navarené....

čo varíte 😉

denisenko
5. júl 2009

ahoj, jacka, už mám, ešte od včera 😀 😀 😀 len som dopiekla kuriatko 😀 😀 a tak som si popálila pusu, že sa asi dnes nenajem... 😔 😔 😔 pažravá som 😀 😀 😀

denisenko
5. júl 2009

inač máme polievočku šošovičku kyslu, tatinkov nápad....denisko zje, len ked rozmixujem a nevidí čo to je.....
a kuriatko grilované so zeleninkou a ryžou, len také jednoduché, komu by sa chcelo variť v tejto horúčave 😀 😀 😀 😀

denisenko
5. júl 2009

dobru chuť k obedu 😉 😉 😉 😉

aninka29
5. júl 2009

ja som varila kuraciu polievku a mäsko na hubách s ryžou 😉
veru deni............som išla zomrieť pri sporáku 😝 😝 😝 z toho tepla 😝 😝 😝

jacka a ty si čo fajne varila? 🙂

dnes by si mohla Simka trošku pochrapkať 😉 aj ja by som si 😀 ...uvidíme,skúsim 🙂

aninka29
5. júl 2009

aj ja prajem všetkým dobrú chuť 🙂 🙂 🙂

jacka
5. júl 2009

deni...tak sme mali skoro podbne....len ja som upiekla sliepku..tak ako kuriatko.......som plná..asi prasknem

jacka
5. júl 2009

ja som si tiež robila chute na šošovicu ...ale nemám zemiačiky...len staré a to nechcem 😝 ...to tak ked nemám doma chlapa a obchod široko daleko nikde

a som rada že som nie pri svokre...lebo zase jest vyprážane kura..by som už načisto 😝 😝

jacka
5. júl 2009

tiež vám prajem dobru chut 😉

mirrinka
5. júl 2009

Ahojte 🙂
jacka,tu soooooom 😀
aninka,kde ste včera boli? nie som v obraze 😀

utka
5. júl 2009

Ahojteee!!!
Tak dobrú chuť k nedeľnému obedu 😉...

jacka
5. júl 2009

mirri..sa nestačím divit 😀 😀 😀 ..si sa nepomýlila????? 😉 .....pekné od teba že sa ozveš 🙂

aninka29
5. júl 2009

mamky u nás pršíííííííí 🙂 a riadne 😵 😵 😵 ....jéééj,to je vzduch 🙂 🙂 🙂

mirri,boli sme na kupku 😉 jacka kedy hodíme foto bruška??????? 😉 ............inak som si merala pás a mám už 105 😕 😕 😕 nejak rýchlo narástlo 😝

jacka
5. júl 2009

aj my sme mali burku.......ale zas je teplo 😝 ....teda skor dusno..... 😝

idem ssi aj ja zmerat.....no pekne 103cm...a to som mesiac po tebe aninka......no do septembra ma roztrhne...pomoc ☹ 😒 😖 😢

som taká hladná.....ja by som v poslednej dobe len žrútkala... 😀 😀 😀

no s tým foto to teraz bude horšie....

aninka29
5. júl 2009

jacka ja žrutkam stále 🙂 ......aj teraz som do seba naládovala plno keksov a už som hladná 😝 .............včera som na kupku schrumala veľkýýýýýýýýýý obed a o hodku nato som zjedla dva langoše fajnučké 🙂 a o pol hodku nato, som si dala ešte jeden langoš 😕 🙂 akože brucho som si musela pridržiavať 😀 😀 😀

mamky moja kmotruška sa dozvedela, že tiež čakajú dievčatko 😵 😵 😵 ........Sabínka bude mať kámošku 😵 😵 😵

jacka
5. júl 2009

jéj tak kmotruše blahoželám...aj ked ju nepoznám...a kedy má termín....

aspon si si dopriala......na kupku.....to do mojho žaludka sa vela nezmestí..ale ked každu chvilu žujem..tak sa ani nečudujem...prázdny nebol ani nepamätám...hádam len v noci..zatial nevyžieram ladničku 😀 😀

ked ideš do poradne?....teba sa to tak rýchlo kráti...že ti závidím 😉

aninka29
5. júl 2009

kmotruša je novembrovka 🙂

jacka ja žerkám aj v noci 😝 😉 o chvílu sa idem postaviť na váhu,lebo doteraz som stála na plus 10kíl,ale už mám pocit, že mám plus 20 😝

vo štvrtok idem na odbery a poradňu mám až koncom júla 😖 ale to už budem 38tt,takže to pripomeniem doktorke,lebo od 36tt sa u nás posiela do nemocky na monitor 😖

a zajtra mám ďalšiu jazdu 😉 ..........o chvíľu sa idem s tatkom trošku previezť a hlavne sa učiť cúvať do zatáčky 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre