Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
29. apr 2013

@denisenko ..veru sme neboli..nechcela som riskovať vlastné nervy keď je teraz Lolka taká 😝 😝 ☹ ☹ .....a ako som predpokladala muž mal robotu po vonku..a potom chystal pre baby máj 🙂 .....

leninka75
29. apr 2013

@jacka...u vás to tento týždeň so stavebnými prácami ako vyzerá?? 🙂 ..muž sa už dostatočne "vyřádil"???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
29. apr 2013

@denisenko aj oni grilovali.....spolu s ocinkom..... 🙂 tým sa to páčilo najviac 😉
@leninka75 len sol korenie.....trochu citronu.....v sobotu ráno som to urobila......................to prečo vreští?.....možno nemá len svoj den ☹ ☹

jacka
29. apr 2013

@leninka75 skončil 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....zatial 😉 ..............................

utka
29. apr 2013

Ahojte...
Keďže mám málo lekárov, tak dnes idem ešte na kožné...už som ako hypochonder...
My ideme tiež makať, keď bude Viki v škole v prírode. Ideme maľovať 😝 . Už sa teším na upratovanie...

denisenko
29. apr 2013

@leninka75 ..vy máte máj?...super.... 😉 😉 ...to sú zas výhody dievčatm že?....Lolka má dobré obdobie???...u nás je to tak striedavo...jasno..polojasno...oblačno....zamračenéééééé......potom máme obdobie dažda...... 😀 😀 😀 😀 😀
@utka a prečo na kožné?....moja švagrinka tehuľka sa desne vyhádzala.... 😔 😔 😔 😔

denisenko
29. apr 2013

@jacka ...a aj to papali?...lebo u nás Denisko griluje....ale moc toho nezje.... 😠 😠 😠

denisenko
29. apr 2013

@leninka75 ..mne mudra vtedy poradila ten sirup sedalia, ked bol Simčo celé dni upišťaný....a odvtedy je to lepšie....skús...ved je to homeo.... 😕

jacka
29. apr 2013

@utka príjemné malovanie......aspon vám nebude zavadzať 🙂
@denisenko oni jedia popri grilovaní..... 😀 😀 😀 😀 trošku mäska sme tam.....schovať do bruška 😉 😉

jacka
29. apr 2013

ideme von 😎 😎 😎

denisenko
29. apr 2013

@jacka ..len chodte....u nás fúúúúúka...ale je teplúčko.... 🙂 🙂 🙂 🙂 Simonko spinká, Deniska som odprevadila bezpečne do školy, tak ešte porobím poriadky..... 😉

leninka75
29. apr 2013

@jacka ..však to keby som vedela, že prečo vreští ☹ ☹ ☹ .........sa tešíš, že muž si dal pohov 😀 😀 😀 ...ty máš deti doma??? 😕

@utka...prečo ideš na kožné?.......idete maľovať komplet celý byt?.....aké farby dáte?....

@denisenko ...neviem či je to len zlé obdobie lebo doteraz plakala len keď jej fakt, že niečo bolo...a teraz nemá teplotu, nekašle, nesoplí, nič.....jedine čo sa začala nejako viacej škriabať, ale celú som ju prezrela a pokožku má čistú.......fakt neviem čo sa deje 😕 ..........ala dík za tip na sedaliu, uvidím čo bude......

leninka75
29. apr 2013

@denisenko ..chodievaš zasa ráno s deniskom?? 😉

leninka75
29. apr 2013

....a máj je zatiaľ len taká holá palica 😀 ..zajtra uviažeme stuhy a tatino postaví 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
29. apr 2013

@leninka75 ...ved vyskúšaj.... 🙂 ...aký máte vysoký ten máj?.... 😕 ....chodím s Deniskom...vyvenčiť ráno Simča, ked nespí...nakúpiť, do mliekomatu po mliečko...mám to všetko po ceste..takže 3v1 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
29. apr 2013

kuk....ideme pre Maťka.......ale ja sa vrátim 😀 😀

@leninka75 neboj prejde ju to.... 😵 .............radšej by som bola keby sme ten bordel mali z krku 😝

@denisenko aká si ty šikovná.... 😀 😀 😀

utka
29. apr 2013

Mám už dlhšie na rukách nejaký exem...Tak idem,lebo to dosť svrbi.Začína o 11:30 a už som piata...Neviem,či celý byt budeme maľovať.Hlavne to,čo sme boli vytopeni...A asi spalnu.

leninka75
29. apr 2013

@denisenko ....jaaj moja akosi nemám odhad na miery 😀 😔 ...ten máj je cca taký ako dobre urastená jabloň 😀 😀 😀 ........ako to máš všetko pekne zladené 😉 😉 😉

@jacka......prečo bol len Maťko v škôlke?? 😕....

katka1819
29. apr 2013

ahojteeeeeeeeeeeeeee babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀 😎 😀 😎 😀 😎 😀 😎 😀 😎 😀 😉 😉 😉

katka1819
29. apr 2013

@leninka75 oznam oznam 😀 😀 😀 Bytčianska zmrzka otvorená 😀 😀 😀 😉 😝

letty86
29. apr 2013

ahojte 😉

jacka
29. apr 2013

@letty86 ahoj 😵 😵 ako sa máte? 🙂

jacka
29. apr 2013

nooooooooo pekne..... 😕 😕 😕 ☹ ☹ 😉 😉 😉

dobru nocku.... 😵 😵

denisenko
29. apr 2013

@jacka čo pekne???.....uhorková sezona..... 😀 😀 😀 😀 😀

dobrú nocku.... 😉

utka
29. apr 2013

Dobrúúúúú...
Zajtra zubár 😝

denisenko
30. apr 2013

dobré ránko... 😉
@utka zubár????...už si tam u neho ako doma tuším.....to ti stále len čistí ten zub, či ako? 😕 😕 😕 😕 😕

jacka
30. apr 2013

ahojte....

@denisenko 😀 😀 😀 😀 veru tak..... 😀 😀 😀 ............................nemám s kým kecať 😀 😀 😀

leninka75
30. apr 2013

ránečko!!!! 😎 😎 😎 ...........

@katka1819... 😵 😵 😵 😵 😵..........Lilke sa o zmrzke aj sníva, takže niekedy určite dorazíme 🙂 🙂 😉 😉 😉.........

jacka
30. apr 2013

@leninka75 a my nič 😕 😀 😀 😉

leninka75
30. apr 2013
Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre