• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. novembra 2017 
..vraj ideme na považský hrad :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ...................deti sa takto tešia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. máj 2013 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
@leninka75 žeby odvážna? No ja si teraz momentálne tampón nepchám nikam, ale ako na to prišiel, to neviem...

Ja robím langoše, to bude obžerstvo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. máj 2013 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.... :wink:
@utka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som sa dobre nasmiala.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a už zas mizím...mám toho ešte dosť veľa a večer chceme ísť k našim...na predlžený víkend.... :wink: :wink: :wink: :wink:
8. máj 2013 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko si rýchla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................................užite si víkedník :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...............Deniska odhlásiš zo školy?....
@leninka75 aspon vypadnete...........muž zas robí....no my budeme pracháči :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
8. máj 2013 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahooooooooooooooj u nás sa dnes varí na záhradke kotlíkový gulášek :grinning: :grinning: :grinning: mňáááááááám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. máj 2013 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ...odhlásim.... :grinning: :grinning: :grinning: aj tak sa už do konca týždna učiť nebudú..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..... vy chcete byť milionári????.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. máj 2013 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Takže veci do školy v prírode nakúpené...ja som si konečne kúpila 3/4 tepláky s vysokým pásom, čo ma na brucho netlačia...Chlapi idú na plávanie a ja oddychovať.
8. máj 2013 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Zase som niečo potentovala...nevšimla som si, že plávanie má začať o 15:30, nie o 16:30. Ale chlaoi ešte rýchlo šli, dúfam, že ich vzali...
8. máj 2013 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka .......tak nic teda :pensive: ...........
8. máj 2013 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ....stastnu cestu a uzite si zmenu!!!!!.... :slight_smile:
8. máj 2013 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ......len ci tu este budes chodit taka prachacka :grinning: ....
8. máj 2013 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka......hadam viki este co to stihol.......
8. máj 2013 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ......no pekne a nevies povedat skor....bola by som u vas ako na koni.....som nemusela obed :grinning: varit..
8. máj 2013 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ale áno, chvalabohu ešte niečo stihol. A má aj zajtra, aj v piatok...dnes a v piatok to boli náhradné hodiny z minulého roka...ešte dve ho čakajú...
8. máj 2013 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko v škole maju veget?.....super............užite si volno všetci...... :dizzy_face:
@leninka75 no jasné že sem nebudem chodiť,,,,,,,,čosi.....kto ste...čo ste....ja vás poznám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@utka aspon že to stihli................

ja padám do postele bolí ma hlava.............žeby zmena počasia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobrú nocku :slight_smile: :slight_smile:
8. máj 2013 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka dobrúúú...
8. máj 2013 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte..................... :slight_smile:
9. máj 2013 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
9. máj 2013 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte!!! :sunglasses:

@jacka..nejaká si prekvapená či aká :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:.......nebolela teba hlava z tých miliónov?? :grinning: :grinning: :grinning:-.......dnes už je lepšie???.....
9. máj 2013 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 .....šla som spať......a prešlo.........asi nedostatok spánku...... :grinning: :grinning: ........................ale tie miliony sa mi viac páčia :grinning: :grinning:
9. máj 2013 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........jaaaj to je teda fajná predstava :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........idete dnes na to krčné?...
9. máj 2013 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..už od 6:30 varím hrachovú polievku..celú noc som mala namočený hrach..a ešte stále je tvrdý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....tak nerada varím túto polievku a nechápem prečo som si ju vymyslela variť :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confused: :angry: :angry: ..........asi už úplné zatmenie :grinning: :grinning: :grinning:
9. máj 2013 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 aspon predstava je fajn :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........................ty si inč dobrá....akú ti máš pamäť...............na čo frčíš :wink: :wink: ....................................to je nejaký pekne starý hrach.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. máj 2013 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .......buď je to náhoda, že som si čo to zapamätala :wink: ..alebo je to tou jarnou vôňou :dizzy_face: :dizzy_face: ........
9. máj 2013 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....neviem či to nie je hrach zdedený po prababke ešte z prvej republiky :grinning: :grinning: :grinning:..nasypať ho tak Jánošíkovi pod nohy.....
9. máj 2013 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 alebo sa už precvičuješ do roboty :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

že zdedený :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. máj 2013 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....radšej nepripomínaj robotu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .......na tejto materskej je mi fakt dobre :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...........a keď si pomyslím čo všetko ma čaká :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :confounded: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..ale čo už nejako vydržíme :wink: ........kedy idete na to krčné?
9. máj 2013 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..ahaaaaaa tak už ste asi išli :wink: ...............
9. máj 2013 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
čafte :grinning: :sunglasses: :grinning:
9. máj 2013 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
Dnes som bola zase u zubníka...dal mi vložku, tak pevne verím, že mi tam vydrží a už to bude OK.
9. máj 2013 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok