Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
6. júl 2009

ani, kludne dojdi, máme jednu prázdnu izbu.... a 3 postele, stačí? je to tak bajvo ko 9OOkm, do tých 1O hodín autom sa zmeestíš uúplne v pohode, myslím autom zo Ziliny a ešte aj nejaké zastávky a zápchy su v tom.
Denisko tak cestuje od 1roka, sa má chlapec.lietadlo tu nejde, inač na nervy, furt len tá dialnica 😒 😒 😒 😒

jacka
6. júl 2009

ani na otázky som tu ja?....neber mi prácu... 😠 😀 😀 😵

jacka
6. júl 2009

deni tak pekna šichta cesty...a to pojdete večer?.....a čo tak zrazu idete domkov?

denisenko
6. júl 2009

jacka, práve mi došlo, prečo si tu bola cez víken takmer len ty, máš PN, že? 😀 😀 😀
ja už by som vážne mala ísť robiť, lebo uplne vypadávam 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
6. júl 2009

jacka, chodili sme na noc, ale tatinko to potom o tretej nadránom mal dosť, tak chodíme cez den aj ked pre deniska je to horšie, ale on si asi myslí, že tak je to normálne, ked tak chodí, čo si pamatá, on je určite presvedčený, že tak to majú všetci 😀 😀 😀 😀 😀 ideme ráno a večer sme doma, fajn. momentálne nemajú tolko roboty, tak šef nuti dovolenky 😀 😀 😀 😀 a denisko nechce isť k moru, ale k babke, čo už.

aninka29
6. júl 2009

deni tak to dojdem niekedy 🙂 keď tam budete aj budúci rok,tak normálne si plánujem dovču do Tirolska 😉

jacka,no tak ale pýtaj sa moja.....nestíhaš,nestíhaš 😀 😀 😀

denisenko
6. júl 2009

baby, ak máte radi prírodu je tu fakt pekne 😉 😉 😉 😉
ale na druhej strane kopca ešte lepšie lebo tam sô len lyžiarske strediská, tak kto lyžuje, úplne žúúúžo

jacka
6. júl 2009

nestíham...aninka...ved som tehotná 😀 😀 😀

aninka29
6. júl 2009

deni ja ľúbim prírodu 😵 😵 😵

jacka
6. júl 2009

deni tak lutujem malého...ja mám čo robit aby vydržal k svokre....asi by som sa v aute zbláznila

denisenko
6. júl 2009

jacka, tak to ta ospravedlnuje 😀 😀 😀 😀 alebo žeby si mala stíhať za dvoch?

aninka29
6. júl 2009

ja som s malou problém nemala v aute 🙂 .....takže deni na budúci rok nás čakaj 😉

ženy viete akú super sladkost som si namixovala????????.salko s piškotami 🙂 ..fuuuuuuuuuuj sladko cítim až v r..i 😀

jacka
6. júl 2009

deni...najradšej by som bola na PN pokial bude žit svokra..nemusela som k nej ist teraz 😀 😀
ešte že mám vyhovorku...to teho má svoje dobre stránky 😀 😀

jacka
6. júl 2009

ani 😀 😀 😀 😀

jacka
6. júl 2009

však my vieme že máš dobre dieta......ved počkaj na Sabínku 😉 😀 😀

denisenko
6. júl 2009

ani, to by som si dala, pošli kiusok, ak ti ostalo, ja milujem salko... 😀 😀 😀 😀
jacka, aj tak sa dá, mne ked sa nechce tak sa vyhovorím že deniska prehána 😀 😀 😀 😀

aninka29
6. júl 2009

jacka však počkám 🙂 ..sa budete diviť, že aj tá druhá je dobručká 😝 🙂

deni neostalo 😉 naložila som aj manžovi....samozrejme, že to nezjedol 😀 vraj preboha,ako to možem jesť 😝 😀 ..........takže už mám v sebe dve misky a je mi blééééééééééééééééé 😝

jacka
6. júl 2009

mne sladke na chut vobec nejde....asi aj preto že stále mi vyjdu kadejaké výsledky z kultivácie...tak sa toho radšej zrieknem

deni len počkaj ako dopadne po 6 rokoch na MD...neviem ešte kde skončím 😀 ...a vyhovorky budem len tak sypat 😀 😀

aninka29
6. júl 2009

mamky musím ísť 🙂
ráno urobím kuky kuk 😉
dobrú nocku 😵

jacka
6. júl 2009

anika ty si pažravica.....tak vraj volaju banskobystričanov..sa prestahujte a budeme susedky 😀 😀

no nechcem sa opakovat...ved ja ti prajem dobručkú bábu....aj sebe 😉 😵

jacka
6. júl 2009

aninka dobru noc..a pekne sa vyspinkaj 😉 😵

musím aj ja padat...ešte stále máme len jeden lapotop..tak je tu každy večer bitka 😀 😀

dobru noc prajem..a pekne sničky 😔 zajtra som tu ako na koni 😉

deni príd aj zajtra ráno 😉

denisenko
6. júl 2009

ani, dobrú noc a naozaj sledké alebo presladené sny.. 😉 😉 😉 😉
jacka s tzpu materskou, ......niekedy si fakt myslím že potom by mal človek dostať nutené sedenia u psychologa a ani si neviem predstavičť že by som mala dvojičky, ako moja svokra.... 😖 😖 😖 😖 😖 😖

denisenko
6. júl 2009

oops, nikto, tak dobru noc aj ja idem pod perinu.... pekné sny, maminy

utka
6. júl 2009

Ja som tuuu...ale už aj tak ste všetky v postieľkach 😉. Tak dobrú nôcku... 😔

aninka29
7. júl 2009

holááááááááááááááááááááááááááááááááá 😉

to budú oči 😕 😕 😕 😕 😀

mamky nemožem spať 😢 ....dostala som nenormálny kŕč do nohy 😢 celé lýtko som mala tvrdé ako kameň ☹ hrozná bolesť 😢 manžel mi to rozmasíroval a potom ďalší kŕč 😢 ..tak mi to zase rozmasíroval,ale aj tak ma to bolí,keď našlapujem 😢 😢 😢 chjoj....mňa už porazí ☹ .také kŕče som mala aj pri Simke,z ničoho nič tá bolesť vystrelí do lýtka,ale len keď som bola v klude 😖 ......som si myslela, že v tomto tehu ma to obíde 😖

teraz si nohu ešte masírujem,dúfam, že to prejde,lebo mám dnes jazdu a neviem ako budem došlapovať na pedál 😖

chudák moj mužík,infarkt išiel dostať 😅 si myslel, že už rodím 😒

jacka
7. júl 2009

dobré ránko... 🙂 😎

aninka no ta nechápem,tak skoro....ja v poslednej dobe...mám problem zaspat....len sa prevalujem...rv noci zase som vypat...a ráno ma maličký drobec zobudí....aby som si zvykala 😝

to máš jazd každy den?

leninka75
7. júl 2009

Ránečko!!!..........ahojte aninka, jacka!!! 🙂 ...........aninka, tie kŕče sú hnusné, tiež som to mala pri lilke 😖 😖 😖 ............včera ste si dobre kecli babuľky!!!............to naše deco je kačica!!!........včera sa vtrepala do 24 st. vody!!!...........mne mrzli nohy a ona tam bola skoro po krk!!! 😀 😀 😀

jacka
7. júl 2009

ahoj leni... 🙂 .....vraj kačica 😀 😀 😀

denisenko
7. júl 2009

ahojte, ja sa sem tak skoro nedostanem, viete kolkko mi dá ráno roboty presvedčiť toho tvrdohlavca ísť do školky? už ma to fakt nebví, dnes zase tragééédia 😖 😖 😖 😖
ani, tak skoro vstať... aj my tak vstávame, denisko je ranostajko, niekedy spí až!do 6-tej 😀 😀 😀 😀
aspon nepotrebujeme budík...
leni,že kačka... oni by sa kačkali aj na severnom pole, ako poznám Deniska 😀 😀 😀 😀 mrože!
jacka, čo varíš?

denisenko
7. júl 2009

asi sa obchádzame 😒 😒 😒 😒
tu už konečne začalo tak jemnuuučko pršať , od rána, sa vytešujem. idem robiť žemlovku, tak sa dáme OFF 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre