Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
29. máj 2013

@jacka .....bolo by mi dobre, len to počasie ma už zasa ubíja ☹ ☹ 😠 😠 😖 😖 😝 😝 😝 .................a vy čo máte nové??? 🙂 ......

jacka
29. máj 2013

@leninka75 ved dnes je 😎 😎 😎 ......................mohlo by vydržať 😎 😎 😎 ................prezliekam periny 🙂 🙂
my..........porozmýšlam............. 😉 .......asi nič......teda si neviem spomenúť............ 😀 😉

leninka75
29. máj 2013

@jacka ....juj keď to vydrží dnes a možno zajtra a potom zasa bleeee 😝 😝 😝 ........minulý rok o takomto čase sme už nahadzovali bazén 😵 😵 😵 😵 .............hm periny, aj mne treba a sa mi nechceeeeeeeeeeeeeee 😝 😝 😀 😀 😀 ........

leninka75
29. máj 2013

@jacka ..nedáš si so mnou kávu?? 😵 😵 😵 😵

utka
29. máj 2013

Baby, poraďte, čo mám variť. Niečo zo zemiakov. Francúzske sme mali minulý týždeň... Už som zúfalá z toho varenia...
Viki soplí a kýcha, dúfam, že to rozchodí...

jacka
29. máj 2013

@leninka75 verme že sa meterologovia mýlia 😎 😎 .................................................aj deti sa už tešia na bazén......ale ešte si budu musieť počkať................kávu......ešte musím navariť....potom v klude...ešte počkaj 🙂

@utka granadír?... 🙂

leninka75
29. máj 2013

@jacka ..bodaj by si mala pravdu 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 ........tak potom povedz kedy dáme 😉 😉 ...čo varíš??:.

leninka75
29. máj 2013

@utka ..zemiakové placky, plnené zemiaky, zapekané zemiaky so sladkou kapustou a klobáskou 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
29. máj 2013

@leninka75 hráškovu polievku s chlebíkom....a Maťko si nakázal cestoviny s omáčkou.....syrovou.........ešte počkaj....s kávičkou... 🙂 ..................... 🙂

jacka
29. máj 2013

@utka ja som im večer lokše robila.... 🙂

leninka75
29. máj 2013

@jacka ....dobre počkám 😉 ...ako robíš syrovú omáčku?......

utka
29. máj 2013

Nápady dobré, ale muž granadír nechce, ja zase zemiaky s kapustou a klobásou nechcem...musím niečo vymyslieť. Ani placky nie, lebo to chcem na zajtra a na piatok na obed...

jacka
29. máj 2013

@leninka75 povodne som chcela robiť fašíkru s filé...ale som sa bála žeby som to nestihla kedže sa tu hrám s perinami... 😝

denisenko
29. máj 2013

@jacka ..veru...dnes sme si prispali...Simonko flámoval, tak vstal až 7.30.... 😀 😀 😀 zatial som hodila kávičku so svokrou a včuľ varím obed..... 😉 😉

denisenko
29. máj 2013

@leninka75 ..no...doružova, modra, zelena...ako len chcem..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
29. máj 2013

my máme toto.... 😵 😵 😵 😵

denisenko
29. máj 2013

a kým si tu ja s vami písmenkujem, moje dieťa sa rozhodlo, že ked visí prádlo, zavesí sa aj on.... 😀 😀 😀 😀

jacka
29. máj 2013

@denisenko mnam to vyzerá dobre.........normálne zapekáš v rure?....ja som to zvykla dať všetko dokopy....a tak do rury....ale toto vyzerá ...........mnáááááááááááám 😵 😵 😵 😵

jacka
29. máj 2013

@denisenko ešte štipce 🙂

denisenko
29. máj 2013

@jacka ...hej už sú v rúre.... 😉 😉 😉 slinky pomaly tečú..... 😀 😀 😀 😀 a potom že prídem neskoro na koňa.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
29. máj 2013

@jacka štipce?...ahá, tak už viem, čo vrieskal.....pýtal štipce...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
29. máj 2013

@jacka...tú fašírku ako robíš?......pomrvíš filé, šupneš vajko a čo ešte?....

leninka75
29. máj 2013

@denisenko .....môžeš farbami konkurovať dúhe 😀 😀 😀 ......mňááááááááám dobrotu robíš...čo k tomu chlieb či zemiaky??

leninka75
29. máj 2013

@denisenko ...potom nezabudni prežehliť 😀 😀 😀

denisenko
29. máj 2013

@leninka75 ..prežehliť...musí počkať do večera..... 😀 😀 😀 😀 ...to už bez prílohy....je tam zemiak.... 😉

jacka
29. máj 2013

@leninka75 fašírku......pomeliem...alebo na maličké kúsky nakrájam.... 🙂 ...vajko.....cesnak.....korenie sol.....struhanka......musela by som kuk......či som nezabudla 🙂

jacka
29. máj 2013

@denisenko už si mu dala štipce? 😀 😀 🙂 ..................normálne sa pozývam na obed....drzo 😀 😀 ...........a mäsko si dal aj do marinády?

jacka
29. máj 2013

@leninka75 možeme? 🙂

denisenko
29. máj 2013

@jacka ...šáák dojdi...ale rýchlo, lebo všetko zjem.... 😀 😀 😀 😀 ...vieš, mne predpísala pani doktorka veľa jesť 😀 😀 😀 😀

leninka75
29. máj 2013

@jacka ....jasnačka, davaj 🙂 🙂 🙂 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre