Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
31. máj 2013

@utka
@jacka nooooo tehu test ukazuje že žááááááádny bocian 😉 😀 😵 lebo tretie veru už nechceme 😅 no,ale keby sa pritrafilo... tak jasné že by som ho nedala preč ani za svet 😉 doktor vraví že mám vysoko sliznicu..buď že som tehotná,alebo budem mať silnú menštruáciu - a z tohto je to tá druhá voľba skôr...poslal ma domov urobiť si tehu test,ten je negatívny,predpísal mi novú antiku Zoely a už len čakať na menštruáciu...ani by som sa takto neplašila,ale mne fakt nemeškáva... 😕 😅 keď nepríde urobím ešte jeden test a uvidíme....budem Vás informovať baby moje 😉

jacka
31. máj 2013

@katka1819 radšej ber tehu ako silnu menštruáciu 😉 ............. 🙂 😉 ..............kedy budeš robiť další testík 🙂

utka
31. máj 2013

@katka1819 to som mala aj ja...dr. mi povedal, že jednoducho nebudem menštruovať. Asi cca 4 mesiace nič. Potom som dostala. Aj som si myslela, že bude problém kvôli tomu otehotnieť a vidíš...zadarilo sa skoro hneď. 😉

denisenko
31. máj 2013

čavte, čavte......pol dna som tu není a aké pikošky..... 😀 😀 😀

@jacka ja som sa musela predbehnúť...hned ráno som sa trepala do Žiliny, že na sono prsníkov...tatinko dostal voľno, tak som mu zavesila deti na krk a už ma nebolo...a ako na potvoru.....že v piatok až po 9-tej...ešteže som stretla kamarátku, tak sme dali kávu a po vyšetrení ma zobrala autom domov.... 😉 😉 😉 tak sa mi vlastne darilo..... 😀 😀 😀
@utka žeby už konečne vložku?...možno to pomože.... 😉
@katka1819 ....tretie kolo????....čo to, čo to..... 😀 😀 😀 aj mne tentokrát meškala....3 týždne...ale u mna nič neobvyklé..... 😀 😀 😀 😀 moja si chodí, jak sa jej chce...ale už som s nou urobila poriadok....HAK 😀 😀 😀 😀

denisenko
31. máj 2013

kto mi tu chýba???...@leninka75 😕 😕 😕 stratila si sa???... a nesmiem zabudnúť na @letty86...zas mi vyčistí žalúdok.... 😀 😀 😀 😀 😀

utka
31. máj 2013

@denisenko mne tiež meškali asi kvôli hormónom-štítna žľaza... Nooo, vložku. Však už tretí pokus. Dva krát musela ísť von, lebo ma začal bolieť zubisko hnusný...

jacka
31. máj 2013

@denisenko zavesila si ja n HáK?? 😀 😀 😀 😀 dobre máš 😀 😀 😀 ..........................to si mala fajn den....... 🙂 čo sa o mne povedať nedá........deti akoby sa s čertmi hrali 😠 😠 ....ale zapla som im konečne tv....tak mám ticho 😀 😀
veru bacha na letty 😀 😀 😀 ...........................................leninka hádam ešte príde urobiť kuk...alebo žeby už víkend 😉
mne len dva krát meškala........ 😀 😀 😀

utka
31. máj 2013

Bože, zase prší...a už sa tak super vyjasňovalo...
@jacka cez víkend zostávame doma...Takže ZV až budúci víkend.

denisenko
31. máj 2013

@utka Viki mal normálny vyučovací deň?....naši mali súťaže a hry , len tepláky a ruksačik s desiatou... 🙂

jacka
31. máj 2013

@utka nevadí ...podala mna o nič neprídete..... 😀 😀 😀 😉 ...............aj tu je slniečko 😎 😎 😎

denisenko
31. máj 2013

@jacka xi,xi....nebudem sa pýtať, že kedy..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
31. máj 2013

aj my máme.... 😎 😎 😎 😎 😎

jacka
31. máj 2013

@denisenko a už je doma?

jacka
31. máj 2013

@denisenko nepýtaj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 ....................to som ja poslala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
31. máj 2013

@jacka ..díky.... 😎 😎 😎 😎 ....hej, tatinko bol pre neho....a hned vo dverách:...mamíííí, ja som sa prejedol sladkostí...... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
31. máj 2013

@denisenko 😀 😀 😀 to mal výborný obed 😀 😀 😀 ................asi som ti to poslala všetko....... 😉

katka1819
31. máj 2013

švíííííííííííííííííííííícííííííííííííííííííííííííí 😎 😀 😎 😀 😎 😀 😎 😀 😎
@jacka no ďaľší test si urobím niekedy v priebehu budúceho týždňa ak sa menšt.nedostaví 😅 a ja už veru tretie nieeeeeeeeee 😔 😅 možno keby sa mi mužíček na 100% zaručil že to bude dievčatko 😀 😉
@denisenko no veď aj ja som si dala predpísať HAK ...akú berieš ty ? Ja som sa tu dočítala katastrofiš scenáre na Zoely čo mi teraz predpísal 😕 😝

utka
31. máj 2013

@denisenko učili sa vraj len jednu hodinu. mali tú súťaž v Peonzovaní. Viki vyhral 3. miesto a vy bral si ďalšiu Peonzu. Potom sa už len hrali a kreslili...
V pondelok idú do toho kina, majú si doniesť len desiatu, pitie a peračník.

utka
31. máj 2013

A u nás stále pršíííííííííí...

leninka75
31. máj 2013

Ahojte, ja len na skok.....aby ste vedeli, ze na vas myslim......nestiham citat.....je nieco co by som mala vediet?....... ja som bola doobeda na gynde.....juj to je zasa radosti......a teraz ficime likvidovat maj....teda ak nas nezazenie dazd......zajtra chceme s detmi na nejaky vylet v ramci MDD......

jacka
1. jún 2013

ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
1. jún 2013

Ahojte!!!!.......vsetkym nasim detickam prajem krasny dnicek!!!!!

utka
1. jún 2013

Ahojteee...
Aj ja prajem detičkám krásny dník. Nech si ho užijú 😉...
U nás je konečne 😎 , tak poobede niekam pôjdeme...

jacka
1. jún 2013

🙂 😵

leninka75
1. jún 2013

@jacka .......ty dnes ficis na smailoch? 😀

utka
1. jún 2013

@jacka no čo? Boli ste niekde?

jacka
1. jún 2013

@leninka75 😵 🙂 😀 .................nič ma nenapadlo.... 🙂 😉 😵

jacka
1. jún 2013

@utka kdeže........Peťko má kiahne...tak sme boli urobiť len rýchli kuk.....na veterána a ešte rýchlejšie domov 😒 ...........................a vy?

jacka
1. jún 2013

dobrú nocku.... 😵

utka
1. jún 2013

@jacka fíha...vari sú rozšírené kiahne? Tak môžeš čakať aj u Maťka. Ale aspoň to budú mať za sebov.
My sme boli v sade Janka Kráľa, ale prišli sme už dosť neskoro...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre