Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
4. jún 2013

u nás sa už vo velkom spinká........... 🙂 🙂 ...........................dlhý den dnes 😝 😝 .......... ☹

dobru nocku 😵

utka
4. jún 2013

@jacka ako Peťko? A čo Maťko, nič?

denisenko
5. jún 2013

Dobré ránko🙂

jacka
5. jún 2013

ahojte.,.............. 😎 😎 😎 😎 😎 😎

@utka Peťko už sa hojí.............len v pusine to dlhšie trvá 😝 😝 ....................................MAťko ...stále čakám 😉

leninka75
5. jún 2013

ránečko!!! 😉

@jacka ..Peťko ti papká normálne?....

@denisenko ..čo porábaš celé dni, že nás nestíhaš??? 😉

leninka75
5. jún 2013

..tak som založila aj tú šumivú bazovú malinovku 😵 😵 😵 ...dúfam, že sa podarí .......a rada by som ešt ejednu dávku sirupu... 😵 😵 😵

leninka75
5. jún 2013

@utka ..vy ste ako ďaleko od Dunaja??:.....vyzerá to tam veru všelijako ..a ten Devín..brrr...to by som nechcela zažiť, mať v chalupe vodu s blato ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

jacka
5. jún 2013

@leninka75 Loluške všetko najlepšie 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...cmuk 😵 😵 😵

jacka
5. jún 2013

@leninka75 ako ju robíš......ak si mi to vravela tak som zabudla ☹

leninka75
5. jún 2013

@jacka ...ďakujem za Lolku!!! 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
5. jún 2013

@leninka75 🙂 🙂 🙂 😉 ....... 😵 😵 😵

leninka75
5. jún 2013

@jacka ..asi som ti nehovorila ako ju robím 😉 .......teraz ti poviem 😀 😀 😀 😀 😀 ....600 g cukru rozpustiť v 4 - 4,5 litri, nakrájať jeden citrón, 3 kvety bez stopky............všetko vložiť do 5 litrového pohára a na slnečom mieste nechať 8-10 dní....potom stiahnuť do fliaš, uzatvoriť a skladovať na chladnom mieste.........

jacka
5. jún 2013

@leninka75 dakujem si to odpíšem 😵 😵 ...........................to len tri kvety???? 😅

leninka75
5. jún 2013

@jacka ...noooo len tri 😉 ..ale ja som dala 4 😀 ..pretože som nemala taký veľký pohár....dala som do dvoch po dva kvety a ostatné som podľa receptu zmiešala vo veľkom hrnci a potom som to rozdelila na polovicu a zaliala som tým tie kvety......

leninka75
5. jún 2013

.....musím ísť robiť palacinky.......ale prídem 🙂 🙂 😉 😉

jacka
5. jún 2013

@leninka75 4??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sa tu šúlam 😀 😀 😀 😀 😀
dakujem 😵 😵

@leninka75 aj ja som robila....už mám nekonečneé palacinky hotové...ešte riad a je to 😀 🙂

jacka
5. jún 2013

@leninka75 .....
@denisenko ja som sa jej to už dva krát pýtala ale odpoved žiadna ☹ 😢 😢 😢

katka1819
5. jún 2013

Ahooooooooooooooj 😀 😀 😀
@leninka75 aj my sa pripájame a všetko najsamlepšejšie Laurinke k meninkám prajeme 😵

katka1819
5. jún 2013

@leninka75 už si píšem receptík na malinovečku a ešte musím vyhnať mužíčka na bazu 😀 😀 😀

jacka
5. jún 2013

vonku kráááásne hádam dám periny von.......................to by už mohol Peťko aj na dlhšie von?.....nie?.......neviete?

leninka75
5. jún 2013

@jacka ....no však dobrý recept, nie??!!! 😀 😀 😀 😀 ......aspoň nepotrebuješ oholiť celý krík 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 ........zasa sa ti tak zle robili??? ☹ .........ja už mám hotovo a ešte som aj mäsko na zajtra naložila do marinády 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
5. jún 2013

@jacka .......deni na nás hádže bobek ☹ 😝 ...aj mne máličko odpovedá ☹ ☹ ☹ ........

leninka75
5. jún 2013

@jacka ..ja neviem, ja by som ešte nešla von 😔 😔 😔 😔

leninka75
5. jún 2013

@jacka ..tu je zasa hnus 😝 😝 😝 😠 😠 😠 😠 😠

leninka75
5. jún 2013

@katka1819 ..ďakujeme pekne!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ........len vyžeň a nech ti donesie aj na sirup aj na sušenie 😀 😀 😀 😀 😀 ...keď už tak už 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
5. jún 2013

.....že akú som ja včera dostala knižku od muža 😵 😵 😵 ............Pracujúca mama - návod na prežitie 😀 😀 😀 ....a je tam fajná kapitola, že keď ste unavená nechajte všetko tak a pospite si 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ..........to isto písala žena čo nepracuje a má min. kuchárku, upratovačku a au-pairky ku deťom 😅 😅 😅 😅 😅

jacka
5. jún 2013

@leninka75 fajná kniha................ 😀 😀 😀 😀 ..................možno to chlap písal 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ................................tak nemám ísť vonku je 19 st......no dobre...... ☹

leninka75
5. jún 2013

@jacka ..vidííííš veru aj to je možné 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
5. jún 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
5. jún 2013

ahojte 😵
@leninka75 všetko najkrajšie Laurinke prajeme 😵 😵 😵 😵
@jacka
@leninka75 😀 😀 ešte daj zopár užitočných rád z tej knihy 😅 😉 ...nech sme svetové 😅 😅

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre