Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
6. jún 2013

@utka ....budú, budú.....asi som ťa nepotešila, že? 😝

leninka75
6. jún 2013

@jacka....tak to si ma potešila, že to nie je džungľa len u nás 😉 😉 😉 .......hneď by som s maťkom menila 😵 😵 😵 😵 ......dobre im bude 🙂 🙂 🙂

@denisenko....veru andel s ďáblém v tele 😀 😀 😀 😀 😀 .........juj moja musíš ešte tak cca 24 hodín vydržať kým sa v organizme vytvorí dostatočná hladina atb a potom prejdú aj teploty ...angína je hnusoba na teploty..........nepotešila som ťa ☹ .....ale vydrž!!!!!.......to ako beťár ušiel?....po odkvape??? 😀 😀 😀 ......vrátil sa či si ho musela chytiť??

leninka75
6. jún 2013

@tka..neboj sa to nie je na 100% že jeden chorie od druhého 😉 .......u nás to zatiaľ našťastie nefunguje 🙂 🙂 🙂 🙂...........Lilka mala viackrát za zimu sopliská, ale že fest zelené a laurinka len raz na jeseň...klop, klop 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

utka
6. jún 2013

@denisenko veru nie, ale to je tak!
Pár fotiek zo školy v prírode. Z povodne nejdem sem dávať. Mám ich na FB.

denisenko
6. jún 2013

@leninka75 ved to..keby to chcelo účinkovať hned....dávam 3 dni...... 😒 😒 😒 😒 ...neviem, ako sa mu to podarilo...musela som ho chytať, lebo on sa dosť bojí a nepríde..... 😝 😝

denisenko
6. jún 2013

@utka pekné fotky.....zrejme sa mali super.... 😉 😉 😉

jacka
6. jún 2013

@utka super.... 😵 😵 krásne fotky............by som tam aj ja šla 🙂 🙂

jacka
6. jún 2013

@leninka75 u nás boli teploty 3-4 dni................pokial zabrali 😝
džungla 😀 😀 😀 ................................................vy ste nemali školu v príde?.................................................nenormálne stojí čas a celý tento týžden 😝 😝

utka
6. jún 2013

@jacka aj ja by som tam teda šla...

jacka
6. jún 2013

@utka veru veru...zlaté Tatry 🙂 🙂

denisenko
6. jún 2013

A sme v nemocnici ☹

denisenko
6. jún 2013
letty86
6. jún 2013

ahojte
@denisenko ☹ čo to ☹ asponže sa na fotečke sa simonko usmieva...držte sa 😔
@leninka75
@utka tak to máš super, leni, že lolka nič nechytí...u nás vzdy, ked je chorá viki, tak aj matko ☹ ani raz sa nestalo, aby to matko ustál...drzim palce, zuzka, nech to máte také ako leninka s detičkami 😵
u nás provokuje matko 😠 ...u nás je cirkus humberto, ked sú spolu 😝 😝 😝 😠 to je dúfam horšie ako džungla 😀 😀 ...ak nie, tak máme super džunglu 😝 😝 😝

letty86
6. jún 2013

@jacka nemás okno do korán.,...si ma zle pochopila.....jeden den som tu nebola...tak si ma ani nemohla vidiet 😉

viki dnes brali krv na alergo 😝sa tak bála...ale už sa vraj na budúce nebude bát, vraj to nebolo az také hrozné...vraj sa už na budúce bude tesit, ked jej budú brat krv.... 😅 😅 😅 😅...jasné 😅

jacka
6. jún 2013

@denisenko vy tam čo zase robíte?.........................ako ste sa tam dostali?...hovor..... ☹ ☹ ☹ ☹

jacka
6. jún 2013

@letty86 aj moji jeden od druhého.........aspon si tým prejdu teraz potom bude klud..... 😀 😀 možno 😉 ...................................................................tak som rada že nie som blbá 😵 .............................chcem aj ja to nabuduce vidieť 😉 .........kedy budete mať výsledky??

utka
6. jún 2013

@denisenko prečooooo???

letty86
6. jún 2013

@jacka ved ti poviem, ako sa bude tesit 😀 ...výsledky o týzden....som minulý rok nebola na kontrole 😔 😔 som nejak zabudla a vikus to minulé leto dobre zvládala...aj vakcíny som prestala dávať...že co budem do nej tolko pchat...xyzal berie kazdy den 😝 ....ale tento rok to zacalo v máji a nejaké to má horšie ako minulý rok...hlavne ocká hned cervene....mudra vravela, že táto sezona je tazká pre alergikov 😔 😔

jacka
6. jún 2013

@letty86 a kedy bude to nabuduce? 😉 ..................................veru ja neznášam ked sa do deti pchaju lieky.... ☹ ............................ťažká sezona?...ja mám pocit akoby ani nebola...taký hnus je 😝

utka
6. jún 2013

Kto si dá? 😀

katka1819
6. jún 2013

@utka provokatérka 😅 😝 čo to tu za fotky vo večerných hodinách dááávaš 😵 😀

katka1819
6. jún 2013

@denisenko mooooooooooje krásne 😨 v nemocke 😖 juuuuj chudiatko malé... držkajte sa 😅

katka1819
6. jún 2013

kuk 😀 sestrička nás fotila 😵

utka
7. jún 2013

Ahojte.
Dnes ja piatooook 😉 !

katka1819
7. jún 2013

Ahooooooooooooooooooooooj 😀

jacka
7. jún 2013

ahojte........ 😎 😎

@katka1819 pekné fotočky......
@utka konečne 😀 🙂

denisenko
7. jún 2013

dobré ránko.... 😉
@katka1819 krásne fotky....šikovnú sestru máš.....odkiaľ je????
@utka ..že piatok... 😀 😀 😀 😀 😀 čo za koláč si to "spáchala?...vyzerá super..... 😉
@letty86 ...to je herec...zbadá mobil, tak hned hodí úsmev...to už bolo po doznení diazepanu.... 😠
@jacka ..veru..zase....ale už sme doma... 😉
a tak v skratke....večer teploty, celú noc teploty, ráno sme boli u doktorky, dala Atb, ale stále teploty...čosi pospinkal, nekleslo, tak sme dali vaňu...kleslo, zas čosi pospinkal a asi po hodine sa zobudil so strašným revom, ale že des....tvárička celá bordová, tak horel...strčila som teplomer, vytiahnem...40,1....tak rýchlo do vane, lebo pred 2-mi hodinami dostal čípku....vytiahnem z vane, ked ho drkotalo....po chvíli strčím teplomer a že 40,6...to už som stresovala poriadne....ani tie tuby čo mám v chladničke som nájsť nemohla od strachu...ale nakoniec som našla, dala....akurát prišiel Petrík z roboty, tak som rýchlo obvolala doktorku a šli sme do žiliny, lebo u nás už neordinovala....Simonko už zatínal pästičky....ale diazepan zabral, moj drahý preletel cestu do žiliny až mi bolo v aute zle.... 😔 😔 😔 doktorka pozrela, a poslala nás na detské na infúzie, nech mu tú horúčku stiahnu....chceli nás hospitalizovať, ale ja som im rovno povedala, že tam ostaneme len nevyhnutný čas, čiže podľa výsledkov....a tie boli dobré, dali infúzie a teplota hned klesla....držali nás tam do večera a kedže už neteplotoval a po doznení diazepanu bol v norme, pil, papal a nevracal, museli nás pustiť.....pekne som im vytmavila, ako sa k nám správali ked sme tam boli prvý krát, tak nech sa nečudujú, že tam nechceme ostať....a tak sme už doma, ATB zrejme zabrali, Simonko je bez teploty ... 😉

utka
7. jún 2013

@denisenko bože...vy sa teda nenudíte. Chúďatko maličké ☹. Ale už je super, že je bez teploty. Ja sa najviac bojím vysokých teplôt. To som robila nepečené dvojfarebné rezy: http://www.mnamkyrecepty.sk/dvojfarebne-rezy/

jacka
7. jún 2013

@denisenko fu ha.....Simonko vás riadne trápi ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ................teraz mi povedz bola by si schopná v takom strese ísť sama v aute?.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ........................teda čo vy prežívate...............................ale hlavne že je už dobre 😵 😵

jacka
7. jún 2013

@utka ak u nás toto nehorozí ☹ ☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre