Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
20. jún 2013

..........ránečko 😎 😎 😎 😎 😎 😎

utka
20. jún 2013

Ahojteeee...
@denisenko ja som celkom v pohode, čo sa aj čudujem. Dokonca som teraz hodinu žehlila 😅

jacka
20. jún 2013

😕 😕 😕 😕 🙂 🙂 🙂

jacka
20. jún 2013

😕 😕 😕 🙂 🙂 🙂

utka
20. jún 2013

@jacka čooooooooo??? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

jacka
20. jún 2013

@utka ..že nikto nikde...... 😉 ...a mne začne hrabať....vonku horuco...a my ani do bazéna nemožeme... 😝 .........

leninka75
20. jún 2013

@jacka... 😉 🙂 😎

utka
20. jún 2013

@jacka a ako ste na tom? Čo Maťko a čo manžel...??? Tak do bazéna nemôžeme ani my. Viki chrchle. Včera nie a dnes bol v škole a už zase kašle. Zajtra ideme na kontrolu na pľúcne, tak som zvedavá, čo dr. povie.

jacka
20. jún 2013

@leninka75 no hurá 😵 😵 😵

jacka
20. jún 2013

@utka konečne lepšie.......MAťulo toho má najviac okolo pusiny to mu dlhšie trvá....ale pekne chrastíkuje..................no muž..... 🤐 jááj.....škrabe si hlavu 😀 😀 ...............v sobotu ide do roboty do LV......príde až v nedelu 😝 -----....................nuž odvážny nato že dnes umiera 😀 😀 😀 ..........................držím palce na plucnom...daj vedieť čo ste vybavili 😉

dobru nocku 😵 😵

utka
20. jún 2013

@jacka a muž ani neteplotuje? Tak to je odvážny teda...
Dobrúúúú...

katka1819
21. jún 2013

Rááááááááááááááánečko kočenýýýýýýýýýýýýý 😀 😎 😀 😎 😀
🙂 tak my sme mali včera ukončenie v škôlke 😅 no krásne to mali drobci... foto neskôr 😉
🙂 inak sme stále vonku 😵 a v bazéne teda okrem 12-15 hodky to sa schováme domka pred slniečkom 🙂
🙂 už som pochytala aj nejaký bronz trošičku 😀
🙂 dnes ideme na nákupy do ZA 🙂 že nejaké nové plavočky kuknúť
🙂 a zajtráááá ideme na výlet do Bojníc na rozprávkový zámok 😀 😀 😀 sa tešííííííííím 😵
takže ma tu nejaký čas neuvidíte 😀 papaaaaaaaa

katka1819
21. jún 2013

hurááááá Bojniceeee 😀 😀 😀

jacka
21. jún 2013

ahojte....
@utka neteplotuje..........ved jeho telo 😝

jacka
21. jún 2013

@denisenko 😕 😕 😕 kde si sa aj ty stratila?? ☹

letty86
21. jún 2013

ahojte 😉

@leninka75 😕
@jacka tak už vám končia pomaličky kiahne...ako fajne, že to už budete mať za sebou 😵....máme sa celkom fajn, boli sme u lekára, tak sa to pekne hojí, ale na dovču k moru nejdeme 😔išli by sme už od 3. júla a máme obavy o ten prstik....kebyže niekedy v auguste, tak to by sme šli...no nevadí, nie je dovolenka pri mori celý svet, že 😉
@utka super, že tie horúčavy tak dobre znášaš, ja som pri matkovi mala čo robiť 😝

denisenko
21. jún 2013

ahojte... 😉

ja zas nestíham..od včera oslavujeme, a budeme až do pondelka...zrejme....tatinko má narodeniny 😉 a ešte musím stíhať záhradku a tieto teplá dávajú zabrať.... 😠

Denisko šiel na výlet ...do Bojníc...som zvedavá, aký príde zmorený, chudence deti.... 😔 😔 😔

jacka
21. jún 2013

@letty86 ved už bolo načase aby kiahne odišli.......a som rada že prišli...ako píšeš máme po... 😵 ..........tak sa ešte nemože močiť? ☹ ☹ ☹ ...................ved ani my nejdeme k moru......akurát žeby sme si spravili k bazéne.... 😎 😎 😎 😎 ..........Viki má školu u uzavretú?......... 🙂

@denisenko tak riadne oslávte...............a...všetko najlepšie.......to má fajn zachvílu aj mena 🙂 ...kolkože to už má?.........................................tomu ja hovorím týranie vonku 30st.....autobuse 100st 😝 ........aspon budu mať zážitok 😉

utka
21. jún 2013

Ahojte...
Tak na pľúcnom žiadna sláva. Tým, že kašle, dr. nám dala zase nazad sprey Atrovent. Dokonca zvýšila dávku na 3x denne po 2 vstreky. Viki bol od trána taký nejaký nijaký. Potom sme šli na opačný koniec BA na Kramáre na krčné. Nič sa nezmenilo, má nejaký nález na ušku, trošku horšie počuje, ale to ukázal len prístroj. Vraj nič vážne, treba sledovať. Môže to byť tou alergiou. O dva mesiace na kontorlu. Potom sme sa boli ešte objednať na rehab. kvôli tomu vpadnutému hrudníku a hypermobilným kĺbom. Viki v aute skoro zaspal. Prišli sme domov a ups, teplota 38,1. Tak som na nervy, teraz síce nemá, ale aj tak. Dnes sme mali ísť na firemnú akciu na dostihovú dráhu. Súťaže pre deti, vystúpenie Desmod-u a o 22-ej ohňostroj. No uvidíme, ako to všetko ešte bude...

utka
21. jún 2013

Tak teplota zase stúpa ☹. zatiaľ 37,6. Ach jááááj...

jacka
21. jún 2013

@utka ☹ ☹ ☹ .................teda pekne.... ☹ ☹ ☹ ..................ako je Vikimu?..idete na dostihovú dráhu?....

konečne spinkaju...................sa teším ked už nebude tak horúúúco 😝 😝

dobru nocku 😵

utka
21. jún 2013

@jacka iba ja som bola...bola som pozdraviť kolagyne 😉. Teraz teplotu nemá, uvidíme za chvíľu...

denisenko
22. jún 2013

dobré ránko.... 😉 ...mna tak bolí hlava... ☹

jacka
22. jún 2013

ahojte..........

@denisenko čo sa stalo?:..

jacka
22. jún 2013

🙂 😉 😵 😎

utka
22. jún 2013

Ahojte...Teplotujeme stále, tak sme šli dnes na pohotovosť. Zvýšené CRP, dostali sme ATB, tak dúfam, že rýchlo zaberú...

utka
22. jún 2013

O šiestej teplota, o jednej teplota a teraz zase ☹...

denisenko
22. jún 2013

@utka uf, a čo mu je?...či len zápal?

dobrú nocku... 😵

utka
22. jún 2013

@denisenko ani neviem, že zápal čoho, ale predpokladám podľa kašľa, že priedušiek ☹.

jacka
23. jún 2013

ahojte...
@utka to čo?......sa rýchlo vyliečte 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre