Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
1. júl 2013

@denisenko
@jacka
@utka
@letty86 ahoooooooooooooooj 😀 😎 😀 😎 😀

katka1819
1. júl 2013

@utka Zuzka dorazil balíček moja ??? 😅

utka
1. júl 2013

@katka1819 ahojky. Ešte nie...možno mám v schránke lístok...

denisenko
1. júl 2013

ahojte, bambule...u nás je čistá Bytčica už od piatku.....mna tak bolí z nich hlava...ani homeo na nervy nepomohlo.... 😝 😝 😝 😝
@katka1819 ..s nami rátaj.... 😉

denisenko
1. júl 2013

@jacka program???....mamí, ja sa nudím....teraz prišiel kamarát na návštevu, tak len po sebe vrieskali, povadili sa a bez toho som mohla byť.....cez víkend sa chystám k našim, aspon na týžden, alebo dva....ak dovtedy prežijem.... 😠 😠 😠 😠

utka
1. júl 2013

@katka1819 neprišlo nič, ani lístok nemám v schránke.
@denisenko pevné nervy...

denisenko
2. júl 2013

Dobré ránko 😉

katka1819
2. júl 2013

Ráááááááááááánečko 😀
@utka moja ešte možno dorazííííííííí a keď nie 😠 😠 😠 ( je pravda že som to posielala len 1 triedou a obyčajne 😔 ...doteraz som si ja dávalala takto všetko posielať a balíky došli ok 😉 a aj preto som takto aby si nemusela na poštu behať... uvidíme predsa len je to ďaleko až do Blavyyy 😅 )

jacka
2. júl 2013

ahojte...........

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 .......................................toto aj ja počúvam sto krát za den........dohrá sa ...a hned ...nudím sa 😠 😠 😠 ...........a chytá to aj Peťko tak to mám dvojmo 😝 😝

leninka75
2. júl 2013

ránečko!! 🙂

@katka1819..nikto do mňa včera neštuchal ☹ ☹ ☹ ☹...my sme tam s babami bolo od cca 14:00 do 18:30..ale tak rôzne..najskôr na univerzite a potom v auparku a v mirage 😉 😉 😉......počuj moja ak by sa ti tá chata nepozdávala, tak muž našiel chatkový kamping v Bojniciach...je to hneď nad zámkom....a ak si dobre pamätám, tak chatka je pre štyroch za asi 25 E na noc...chcela som to tu aj napísať len si bola rýchlejšia 🙂 🙂 🙂 ...a už som to tu nechcela komplikovať......a tak teda by pre decká toho bolo až až 🙂 🙂 🙂

leninka75
2. júl 2013

@denisenko
@jacka ...zlaté moje..síce mám dve baby, ale pomóóóóc včera to bol vresk od rána..a pre včetko....Lolka už bola z Karolínky taká vytočená, že sa s revom pýtala aj cikať 😠 😝 😝 😀 😅 😅 ....a predposledná scéna sa konala vo vlaku do žiliny, potom sa umravnili a pokračko zasa večer doma 😝 😝 😝 😝.....a to je za nami len prvý prázdninový deň .....

leninka75
2. júl 2013

....dievčatá k tomu stretku... pre všetky to platí......čo keby sme tie stretká robili po celej SR??:.........teraz by bolo tu v našich končinách, .....potom by mohla napr. jacka navrhnúť niečo tam blízko pri nich, potom letty na východe.....prípadne denisenko v okolí topoľčian a nakoniec by sme nechali utku, aby lucka trošku podrástla nech môžu ísť aj oni............................?????????????............................

katka1819
2. júl 2013

@leninka75 no my sme boli tiež tak do 19 tej 🙂 aj v auparku sme boli 😅 no museli sme sa obchádzať 😝
včera som vyzistila a k tej chate že je tam len trampoška pre deti inak nič moc ....už len atrakcie ako lanovka ,bobová dráha(tam bude nejaké vekové obmedzenie isto) a toť vše,skôr na turistiku ... tak ešte kuknem niečo iné a ty daj foto z toho kampingu ak nájdeš prosíííííííííííííííííím 😉

leninka75
2. júl 2013

@katka1819 http://www.svetokolonas.sk/atc-bojnice/ http://campingbojnice.biznisweb.sk/............... to tuto popozerať 🙂 ............vy ste v žiline boli na nákupy či len tak???

leninka75
2. júl 2013

@katka1819 http://www.levneubytovani.net/zakwaterowanie/ca... je to aj s cenami......čítam, že chatky sú 3-miestne, ale však mladšie deti máme malé..toby sa dalo zmestiť.....

jacka
2. júl 2013

inak žienky...začal nám krásny mesiac 😵 😵 😵 😵

katka1819
2. júl 2013

@leninka75 🙂 no kukla som ....nič moc teda 😅 ešte kuknem ja niečo 😀 a čo takto pri Liptove a môžeme ísť do aquaparku 😵

leninka75
2. júl 2013

@jacka ....... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
2. júl 2013

@katka1819 ....ja sa prispôsobím 😉

leninka75
2. júl 2013

@jacka .....viem čo som chcela 😉 😉 😉 ...našej malej 7-ročke, druhému v poradí 😉 ..prajem všetúčko najlepšie, nech bezproblémov zvládne školu a skrátka všetko naj, naj, naj ....a posielame obrovský cmuuuk!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
2. júl 2013

@leninka75 😵 😵 😵 😵 dakujem 😵 😵 😵 😵 😵 ......krásne si napísala 🙂 🙂

jacka
2. júl 2013

bežím von....deti sa na dvore nejdu spratať do kože.........obed navarený........kalerábová polievka.......a zas fliačky s kapustou....však ked je treba jesť.........................už vidím z akou chuťou to idu jesť 😝 😀 😠 😀

leninka75
2. júl 2013

@jacka 😵 😵 😵 😵 ......
.......mne tu ryčia za chrbtom 😠 😠 😠 😖 😖 😖 😖 😖 😖 ............dopečeim zemiaky a ideme aj my.....

jacka
2. júl 2013

@leninka75 čo varíš?...

denisenko
2. júl 2013

ahojte...práve som vás chcela kuknúť......ale zákon schválnosti funguje...Simčo práve vstal...tak ja zas bežím....vrieska od piatej rána..... 😝 😝 😝 ...už som na prášky....idú mu oba očáky a stolička k tomu.....pomooooooooooc

leninka75
2. júl 2013

@jacka ..ešte mám akurát pre baby zajačiu polievku od nedele......a Karolínka sa prestala kamošiť s mäsom 😠 tak si zaželala zemiaky pečené v šupke s maslom 😵 😵 😵 .............ja by som celkom išla ku vám na obed 😵 😵

leninka75
2. júl 2013

@denisenko ..drž sa!!....... 🙂

utka
2. júl 2013

Ahojte...
My sme s Vikim zase spali do 9:30. Ešte máme pečené mäsko, knedľu a kapustu, len urobím pradajkovú polievku. Musím ísť kúpiť do nej syr a cestou dať Vikiho ostrihať.
@jacka Maťkovi prajeme všetko najlepšie k narodeninkám... 😉

katka1819
2. júl 2013

Ahoooooooooj a dobrúúúú 😀 😉 😵

katka1819
2. júl 2013

dnes s plným osadenstvom na zmrzkeeeeeee 😀 ja už skoro pološibnutá z nich a to sa prázdniny ešte len začali 😅

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre