Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
6. sep 2013

@leninka75 ..obaly na knihy a zošity si chodí Nisko kupovať sám.....do toho papierníctva je zákaz kočíkom.... 😝 😝 😝 😝 takže ja čakám vonku, Denisko vytiahne knižky a zošity a teta predavačka nech hľadá..... 😀 😀 😀 😀

leninka75
6. sep 2013

@jacka ...... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ......ale snažila som sa potešiť 😉 .....dnes som v práci do asi 15:00....pôjdem skôr a kuknem sa po meste..som zistila, že mám zúfalo nemoderný šatník aj botník 😔 😔 😔 .....popozerám či nie su nejaké zľavy 😉 ......

jacka
6. sep 2013

@denisenko predavačka má radosť...že 😀 😀 😀 😀

@leninka75 ale ved si potešila.......horšie by bolo keby lialo.... 😝 ................................inak to si dosť skoro na to prišla...že potrebuješ vymeniť skrinu 😀 😉 ................potom ideš s mužom domov?........ako mu bolo včera? 🙂

leninka75
6. sep 2013

@jacka .....ja som na to prišla už dávnejšie, že tepláky a športové oblečko nie je zasa až také terno do práce 😀 😀 😀 😀 .....a keď tu kukám po meste okolo seba 🤐 🤐 🤐 🤐 .....musím s tým niečo spraviť 🙂 .....muž včera fajne 🙂 ....prišiel až večer a aby mi zapchal hubu, tak rovno vytiahol klobásy, slaninu a pivko, že mali veľa nakúpené 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .......som chcela tento víkend niečo podniknúť ale v nedeľu ide do práce 😠 😠 😝 😝 😝 😝

leninka75
6. sep 2013

@denisenko ...to máte aký milý baby friendly obchod!!!! 😠 😠 😝 😝 😝 😝

jacka
6. sep 2013

@leninka75 jasné...treba byť krásna 🙂 😵 😵 😵 😵 ............................si ťa riadne kupil 😀 😀 😀 😀 😀 ..........................to chodí aj cez víkendy?.....či len sem tam...

katka1819
6. sep 2013

Achoooooooooooooj žienky mojeeeee 😀 😀 😀

leninka75
6. sep 2013

@jacka ....niežeby som krásna nebola o tom potom 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😅 ......to si len on myslel, že to nejaká klobása spraví 😀 ..ešte si to vypije 😀 😀 😀 😀 ......on chodí len občas, keď treba niečo testovať .....
....vy čo nové v škole?...Maťko už má kamošov?...ako sedia vo dvojiciach, či každý sám?....

jacka
6. sep 2013

@letty86 vidím ťa 😵 🙂

jacka
6. sep 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ved šaty robia človeka 😀 😀 😀 ......nie........také cisárove by si si na seba nedala... 😀 😀 😀 😀 ..............................ale ....aspon trošku to vyžehlil....ved si sa napapala.......že 😵 😵 😵 ............................

Maťko.....je poklad.....lubim ho.......sedí sám....vraj je to lepšie....nevyrušuje..........má spolužiaka so školky......beťár....radšej nech nie su spolu........ale sedel so spolužiačkou....neviem prečo ich rozsadila..........a z 23 detí je tam 6 - 7chalanov...... 😀 😀 .....................

letty86
6. sep 2013

ahojte
@jacka
@leninka75 my hujerovci sme proviant nezobrali...hanba nám 😅 😝 .....dnes som od pondelka prvýkrat sama doma, manzel v práci...deti skolopovinné....ale o chvilu idem pre chrusta...dnes tiez nestihol zaplakat...budúci tyzden uz obeduje, tak som zvedava
robota zatial v nedohladne....a tie desiaty máme podobné...vikus chce hlavne rozky, tak jej tatik ráno kupuje

leninka75
6. sep 2013

@jacka ... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....také by som si veru nedala na seba 😀 😀 😀 😀 ......nejedla som už bolo neskoro ☹
......pekne si napísala 😵 😵 😵 😵 .....ja som za aby deti sedeli každé samo, aspoň si zvyknú spoliehať sa len na seba 🙂 ........zaujímavé aj u nás je viac dievčat u prvákov aj u druhákov 😅 ......a Peťko?

letty86
6. sep 2013

@jacka aj v matkovej triede je tusím 9 chlapcov z 23 detí....tie baby sa odkial beru 😀

leninka75
6. sep 2013

@katka1819 ..ahoj! 🙂 ...to je "šecko, ništ vyše"?????? 😠 😠 😠 😅 😅 😅

leninka75
6. sep 2013

@letty86 ..ahoj!! 🙂 .....ja už s rožkami robím tak, že strčím do mrazáku a len vyberám a sú ako rovno z obchodu..... 🙂 ....Maťko teraz ešte nič nepapká v škôlke?....raňajky, desiata?.....

@jacka @letty86 ...toto bude tuším generácia bohatá na staré dievky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
6. sep 2013

@leninka75 papá desiatu...berme to pozitívne 😅 ....chalani majú viac na výber 😀 😀 😀

jacka
6. sep 2013

@leninka75
@letty86 aspon si chalani budu mať z čoho vyberať..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
6. sep 2013

@jacka 😀 😀 😀 ze aké rovnaké myslienkové pochody.. 😀 😀 😀 😀 ...ale mám rýchlejsie prsty 😀

jacka
6. sep 2013

@leninka75 nejak všetko pcháš do mrazáku..... 😀 😀 😀 😀 ...............ale je to dobrá pomoc... 🙂

Peťko?.. ☹ ☹ ☹ ☹ .............................vraj si veeeelmi pomaličky zvyká ☹ ☹ ☹ ..............a bud. týžden idem s nimi ja.......už sa vidím ...aká budem vyrevaná

jacka
6. sep 2013

@letty86 ako ti je domka?........mne bývalo prve dni dosť smutno...

jacka
6. sep 2013

@letty86 dobre zmýšlame.................hold klobuk dole pred tvojim prstami 😀 😀 😀 😀

letty86
6. sep 2013

@jacka uvidíme ako mi bude, ked pojde na celý den..ale ja sa zamestnám......tolko plánov upratovacích mám 😀 😀 😀 .....uz len ich zrealizovat.......teraz to zbehne, sú to len 2 hodiny
neboj, Petko si zvykne....tebe drzim palce, nech to zvládas bez slziciek

leninka75
6. sep 2013

@letty86
@jacka ....zas tie baby budú na tom horšie 😖 .....

katka1819
6. sep 2013

@leninka75 tu som tu som ...len odbieham stále práčku zapnúť ,no a keď už som vybehla hore po schodoch tam kukneš , tam upraceš... Matulko práve vysáva 😀 tak my tu dovolil nachvíľku popísať 😅 😝 😀

leninka75
6. sep 2013

@jacka ...ach jaj to vás čaká ťažký týždeň ☹ ...držím palce nech to obaja zvládnete 🙂

@letty...desiatku si nosí Maťko z domu či dáva škôlka?.......

katka1819
6. sep 2013

a už aj musííííííííím vysávač ho prestal baviť 😀 papa

letty86
6. sep 2013

@leninka75 desiatu majú v skolke
juj..a som nahnevana...vikus chcela tak ako minulý rok...2 kruzky.....jeden v skole a druhý v centre volneho casu...tu zumbu.....ale robili zmeny a ked bude chodit na ten kruzok v skole, druhý v centre(zumba) ju bude stát 20 eur na mesiac 😠 😠 😠 choré.....minulý rok stálo na 5 mesiacov cca 24 eur 😝

leninka75
6. sep 2013

@katka1819 ..kým to tento šrot čo tu mám stihne všetko odoslať, tak už máte povysávané 😀...tak pa 🙂

denisenko
6. sep 2013

@leninka75 to mi tak pripomenulo, že som včera zhánala po celom Rajci tepláky na jogu.....nekúpila som..... 😝 😝 😝 😝 😔 ....to aby si vždy krááááásne vyzerala, čo?????..... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
6. sep 2013

@letty86 .....to je sila!!! 😠 😖 ...riadne zdraželi 😝 .....a čo urobíte?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre