Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
5. okt 2013

@denisenko no veď toto keď bol nefunkčný ... tak aj on otváral a kukal čoby akoby 😅 tak preto ten strach... a veru teraz je z neho riadne šidlo nevieš čo ho napadne 😝 ..................... u nás Peťko má veru tiež rešpekt pred krbom ,keď bol krpec sa popálil na dlaň tak od vtedy ide oblúkom okolo... ale niekedy sa pozabudne aj on 😝

denisenko
5. okt 2013

@katka1819 ...jáááj..keby sme len vedeli, čo sa v tých ich malých hlávkach deje, že?..... 😀 😀 😀 😀 ale mne aj rúru otvára, ale ked pečiem, tak len skúsi a ked cíti, že je teplá, tak rýchlo odtiahne.....

katka1819
5. okt 2013

@denisenko aj ten môj Petríček by niečo chcel na večer vraj má novú manželku doma 😀 😀 😀 len mňa bolí už niekoľko dní zubčok tak nevííííím zda u nás tiež romantikuš večer bude ..... to vieš zákon schválnosti začne bolieť akurát na večer ... aj zubníčke som volala že čoooo a až v stredu ma môže ošetriť 🙄 😝 ešte že sú tie analgetiká 😅

denisenko
5. okt 2013

no nič, idem ja.........na chvílku je klud...mala by som aj niečo robiť, ale.....tiež mám nárok na spanie, že????? 😀 😀 😀

dobrú noc.... 😉 😉 😵

denisenko
5. okt 2013

@katka1819 no, zuby....daj rýchlo tabletku a šup, Petrík nech pofúka..... 😵 😵 😵 😵

katka1819
5. okt 2013

@denisenko s tou rúrou aj u nás taky tak 😀

katka1819
5. okt 2013

@denisenko idem aj ja 😉 papa a dobrúúúúúúúúúúúúú 😵

jacka
6. okt 2013

ahojte 🙂

letty86
6. okt 2013

čaute 🙂

jacka
7. okt 2013

ahojte 🙂

leninka75
7. okt 2013

ránečko 🙂 🙂 😉 😉

@jacka ...aká skromnučká !!! 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵

@katka1819 ...waaaaw seke ti to !!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 ...

@denisenko...akurát včera som rozmýšľala, že kde Peťo pracuje 😨...išli sme okolo nepokoseného lánu kukurice 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
7. okt 2013

@utka....ako sa máte? 😨

leninka75
7. okt 2013

@katka1819 ..ten Lídl som aj aj chcela vykúpiť 😀 😀 😀 😀 ...len dnes nestíham máme rodičko a zajtra keď pôjdem už asi nič nebude ☹....ja by som potrebovala len pre Lilku..Laurinka dedí 😀 😀 😀

jacka
7. okt 2013

@leninka75 Lídla vykupil ráno moj muž.....a polovica tam už nebola.....a to tam bol už o 8h ráno.....hold dobré sa rýchlo minie 😝
čo budem sama kecať,? 😀 😀 😀 😀 😉 ....................................................ako ste víkendovali?

katka1819
7. okt 2013

Ahoooooj 😀 😀 😀

@leninka75 som tam ráno nabehla do Lidlu ešte pred 7 hodkou... že nakúpim 😅 tam 150 ženských už v rade 🙄 no ale som sa nejako predrala dovnútra a aj som kúpila obom oteplováky aj bundy,čižmičky aj čiapky 😵 ale bitka teda bola porádna tam 😝 😝 😝

denisenko
7. okt 2013

ahojte... 😉

denisenko
7. okt 2013

@leninka75 ....Petrík je v čechách....a ešte vraj ostáva.... 😔 😔 😔 😔 ...takže Lidl nehrozí?????...som chcela ísť zajtra... 😀 😀 😀 😀

denisenko
7. okt 2013

@jacka jááj, počkaj, to patrilo tebe...ale zas...vy ste iný kraj.... 😀 😀 😀 😀

utka
7. okt 2013

Ahojte...
@leninka75 včera sme boli zase na pohotovosti, ale moč má negatívny, aj CRP je ok. Tak teplota bude asi zo soplíkov a má aj zapálené očká...V noci mala 38, teraz zatiaľ nie...

jacka
7. okt 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..........................ešteže si ma upozornila.................. 😀 😀 😀 ......................chod zajtra čo kúpiš vo vašom kraji....a ja tam hned letíííííííííím 😀 😀 😀 😀 😀 😉
ako sa máte?..........................v čechách?.......aj tu je nepokosená kukurica......... 😉 ,,,,,,,,,,,,,,,,a kedy ti príde?

jacka
7. okt 2013

@utka to nie je vela na také malé dieťa........ja som pri MAťkovi začala robiť paniku ked mal vyše 39......to sme šli na poho.......tam sa na mna kukali presne ako na prvorodičku 😀 😀 😀 😠 😠 😠 😠 😠 ...................klud .... 😵 😵 😵

utka
7. okt 2013

@jacka včera mala 38, ale ešte som jej nemohla dať nič, lebo ešte neprešlo 6 hodín...na pohotovosti mala 38,2 a kým sme čakali, tak jej vystúpila na 39,1...

jacka
7. okt 2013

@utka ja by som na poho nešla......snažila by som sa vydržať.........a po 4 h možeš dať nurofen.... 😉 .....................tam ti čo povedali?...

jacka
7. okt 2013

krásne je 😎 😎 😎 😎 😎 ide sa do sveta 😀 😀 😀 😀

utka
7. okt 2013

@jacka nemôžem lebo Lucka má len 5kg a ten je od 6, či 7kg. Na pohotovosti mi povedali, že by som nedávala radšej. A veľmi som sa bála, že by jej vystúpila vysoká. A bojím sa kŕčov ☹...

denisenko
7. okt 2013

@jacka práve tu bol veľký šéééf...tak vraj ešte 100ha majú....tak 5 dní, ak sa nič nepototot..... 😀 😀 😀 😀 ale zas vieš, celú zimu....ništ...... 😝

denisenko
7. okt 2013

@utka júúúj..krče...to radšej ani nespomínaj...radšej potajomky nurofen, ako krče...aj ked viem, že doktori dávajú, aj ked menšiu dávku....píše sa jedno a robí druhé....krče nikdy viac.......radšej nadopujem ako narkomana....len aby som o neho neprišla..... 😔 😔 😔 😔 😔

denisenko
7. okt 2013

@utka a ani neprišli, prečo teplotuje?...lebo len zo soplíkov....to sa mi nezdá....alebo možno prehriata?..teraz sa babušíme.... 😕

jacka
7. okt 2013

@utka ved polku nurofenu si mohla dať.....čo všetko sa nemá a robí sa...................ale to je na tebe

@denisenko zimu nespomínaj........viem ako je to s robotou 😠 😠 😠 😠 😝 ....................tak za 5 dní ste spolu,... 😵 😵 😵 😵 deťom nechýba 😉

denisenko
7. okt 2013

a aj takto sa dá pozerať telka....... 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre