Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
7. okt 2013

@jacka ....chýba..nechýba....sú zvyknutý..... 😝 😝 😝 😝 len na mna je toho dosť..... 😖 😖 😖 😖 zima...už pomaly objednávam Vianočné darčeky..... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
7. okt 2013

@denisenko .....verím ti....celé dni bez muža.....sama s dvoma detmi.......jááj viem čo to je.... 😔 ..............................inak ja ja už kupujme..... 😀 😀 😀 no a čo........v tescu som kupila stolouv hru......zimné budičky také ako by to Maťko pomenoval......"vojenské"...........ešte chcem vysielačku a prkotiny a končím 😀 😀 ......skromný bude.....aby si vedeli vážiť.... 😠 ........

utka
7. okt 2013

Dobru noc

jacka
8. okt 2013

ahojte.........
@utka ako je Lucke?........... 😵 😵 😵 lepšie? 😵 😵

jacka
8. okt 2013

🙂

jacka
8. okt 2013

@denisenko čo ideš kupovať na Vianoce 🙂

jacka
8. okt 2013

http://www.pluska.sk/regiony/zapadne-slovensko/...

😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

jacka
8. okt 2013

nikto nikde.....zmiznem aj ja 😀 😀 😀 😉

denisenko
8. okt 2013

ahojte... 😉
@utka...juuj, chudatko maličké..... 😔 😔 😔 už je lepšie?
@jacka bobkový list...kedysi som používala na vlasy..ale toto nepoznám.....

leninka75
8. okt 2013

ahojte!!................
....no tému vianoce som chcela nahodiť už minulý týždeň 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...takže dávajte typy 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

leninka75
8. okt 2013

@denisenko ..na tej fotke som myslela, že denisko vypláca simka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....takže Peťo zasa kosí??

@utka ..držte sa!!! 🙂

@jacka ..ty si šikovná ty si už nakúpila 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 ...ja čakám na výplatu a tiež už pôjdem čo to pokúpiť 😉

denisenko
8. okt 2013

@leninka75 ....nevypláca.....on ho nebije...len sem tam pohryzne.... 😝 😝 😝 😝 ale Simonko veľmi rád na Deniskovi visí..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...jééj, že výplata...ty sa máááááš..... 😀 😀 😀 😀

leninka75
8. okt 2013

@denisenko .........teraz neviem čo je lepšie 😕 ..či pohrýzť alebo vyplatiť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...............veru konečne výplata 😵 ....už mám v peňaženke prievan 😝 ........

leninka75
8. okt 2013

..konečne mám čas a idem vám napísať....včera sme mali rodičko..prídem do triedy..sadnem Lilke na miesto a kukám papier 😕 😕 😕 😕 😕 ....otočím ...čítam...no ešte, že som sedela 😠 ☹ 😅..na papieri Likinou rokou písaná poznámka, že "vyrušujem a bavím sa cez hodinu" 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀..teraz som nevedela, či sa smiať či zúriť 😨..ale zobrala som to z humorom, lebo presne viem čo Lilka so susedom Paťom riešili 😉...Paťo chcel Lilke dať mačku 🙂....... Lilka ma pre to užierala si 2 týždne, ale nedovolila som, lebo Trix by jej ublížil ☹

leninka75
8. okt 2013

..a ešte pikoška...písali opakovací test z matiky....slovná úloha..Lilka ju mala správne zapísanú aj vyriešenú aj slovnú odpoveď zapísanú, ale z dvoch bodov dostala len jeden lebo v odpovedi v jednom slove jej chýbal dĺžeň 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠...keď som na to učku uporoznila, že to je matematika a nie gramatika, tak ma odbila, že ona hodnotí všetko 😅 😅 😅 😅 😝 😝 😝 😝 😝.......fest ma nasrdila 😖 😖 😖 😖.......inému dievčatku dala zasa z diktátu dvojku....všetko mala gramaticky správne ale niektoré písmenká mala čapaté, tak zato dala dvojku 😖 😖 😖 😖 😖 😠 😠 😠 😠 😠 😠..................

leninka75
8. okt 2013

@denisenko ...a ty sa máš ako??....ešte si taká boľavá??... ☹ ....

jacka
8. okt 2013

písala Zuzka.......su v nemocke že sa Lucka dusila......zajtra ju budú vyšetrovať na reflux..

leninka75
8. okt 2013

@jacka .............fuha to je silná káva ☹ ..držím palce!!!

jacka
8. okt 2013

@leninka75 to bola vaša prvá poznámka? 🙂 🙂 ................................................tá učka je nejaká divná..... 😕 😕 ....nie sme všetci normálny.....ale takúto somarinu........by ma jedy brali 😠 ☹ ☹

jacka
8. okt 2013

@leninka75 ☹ ☹ ☹

jacka
8. okt 2013

@leninka75 ty si tu či už nie.... 🙂

leninka75
8. okt 2013

@jacka ....veru prvá 😀 ..chcem si ju potom od učky vypýtať a založiť Lilke do krabice spomienok 😉 😉 😉 😉 ......tá učka ma začína pekelne štvať 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 .....vám sa ako darí??

leninka75
8. okt 2013

@jacka soooooooooooooooooooooom 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
8. okt 2013

@leninka75 pýtaj pýtaj......potom prefoť....daj sem 😵 😵 ..................................
darí darí....... 😵 😵 .......................už ho prestávaju baviť dú.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
padáme von pokial je slnko.......konečne...celý den nebolo 😠 😠 😠

leninka75
8. okt 2013

@jacka ..bežkajte potom pokecáme o dú 😉 😉 😉 😎 😎 😎 😎

jacka
8. okt 2013

@leninka75 ved aj ja bežíííím 😵 😵 😵

denisenko
8. okt 2013

ja som tu na skok....3x vonku na prechádzke so Simonom...aby sa unavil, začal štrajkovať pri spaní, takže musíme chodiť na prechádzky.....ráno 2km.....pešo...po obede o niečo viac...a podvečer ešte aspon 2 ulice.....som KO...ale on je duracelko...jemu to nevadí.......... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@leninka75 ...to čo máte za učiteľku???..ved by ich mali motivovať a nie im školu znechucovať....som sa normálne vytočila, ked som to len čítala.....a to ja som sa u nás na ZRPŠ stažovala na kooopu veci...ale proti vám....to nie je nič.... 😝 😝 😝
@utka...ježkove oči, v nemocnici???....no sakra, taký drobček....ale dúfam, že aspon nájdu príčinu....držím palce a skorý návrat domkov.... 🙂
@jacka to už ho nebavia úlohy???...a nezabudla si mu povedať, že toto ho čaká najbližších 13 rokov???? 😀 😀 😀 😀
@katka1819 a ty si sa dnes kam stratila...???? nový účes, nová žena....akože neprííídeš???? 😀 😀 😀 😀
@letty86 a vy ako?

denisenko
8. okt 2013

idem ja...Duracelko tvrdo spí...hodím horúcu vanu a padnem do postele.... 🙂 🙂 🙂

dobrú nocku... 😵 😵 😵

katka1819
8. okt 2013

@denisenko sem zde 😀 len tak pokukávam 😅 neni mi do reči 😝 zub 🙄 zajtra ho čaká servisná kontrola 😉
veru veru treba ho vyšťaviť duracelka 😀 😀 😀
@jacka aj my sme na tom podobne s úlohami 😅 a každé ráno aj dnes musím ísť do školyyy ? a kedy bude víkend ? a ešte koľko rokov ich čaká to isté učiť sa 😀 učiť sa 😀 učiť sa 😀 minule som mu tiež rozprávala aká ho čaká budúcnosť ...koľko bude chodiť do školy - ZŠ,SŠ,VŠ 😝
@leninka75 to je čo za učku 😠 nooooo takú hubovú polievku by dostala 😀
@utka drobček malinký joooooj to mi je ľúto že Ste v nemocke 😔 ale aspoň Lucinku poriadne povyšetrujú a bude dobre 😉 .................... my sme tiež boli s Matulkom keď mal 2 mesiačiky v nemocke aj na jiske bol,a do týždňa sa z toho super dostal 🙂 Aj Lucinka bude čoskoro OK 😵 Veľa sily maminke a skoré uzdravenie Lucinke prajem

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre