• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. novembra 2017 
@utka vikuska sa, nastastie, nedusila....a kojit a papat, castejsie a po menej....neboj, casom to bude lepsie :wink: deti z toho vyrastú...ako nam bolo povedané..
11. okt 2013 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ja viem, ale bojím sa kvôli tomu duseniu. Ale keď ona tak dobre spinká v noci, tak ja ju budiť nechcem :frowning2:...A teraz ešte aj soplík do toho, musíme odsávať, tak sa jej ťažko dýcha. Ona si strepe palček do pusy a nosom sa jej ťažko dýcha...trubeľka malá...
11. okt 2013 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka už domka?? :dizzy_face: :dizzy_face: tak vitajte :slight_smile: :slight_smile:

takže ja sa zas teším na nedelu večer...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

včera ma MAťko potešil :angry: :angry:....vraj dnes dostane poznámku......že sa nahána v škole........a prišiel z niečím opačným :grinning: :grinning:....som mala oči na vrch hlavy :grinning: :grinning: :grinning:.....................kuknite............nerada sa chválim...ale toto musím :grinning:
11. okt 2013 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ahojte :wink:
len sa pochvál :dizzy_face: :dizzy_face: máš sa čím :dizzy_face: :dizzy_face: napísal to krásne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hadam krajšie ako ja :grinning:
12. okt 2013 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte...
@jacka krasne napisane..
Tak my sme skončili na infekčnom. Lucka rano 3x zvracala a hnackuje.Asi chytila ten norovirus...Len dufam,že ho nechuti aj Viki,pripadne my s Petom.
12. okt 2013 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka :frowning2: drzte sa
12. okt 2013 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 dakujeme...Domov tak skoro asi nepojdeme,lebo výsledky trvaju 3 dní a bude sa to posielat az v pondelok.Ale aspoň sme pod dohladom.Lucinka je zatial dobrucka,uvidíme ala bude noc.Papa len ryzovy odvar striekackou,neviem,kedy ju budem moct nakojit.
12. okt 2013 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko...
Noc bola dobra,uvidíme,co bude cez den...
13. okt 2013 o 06:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
že akú sme my mali včera žúrku :grinning: haloweensko karnevalový večer :dizzy_face: trošku predčasne...lebo nevieme kedy sa opäť uvidíme s dvojičkami :sweat_smile: kuuuuuuk foto,aj výzdobu sme si sami robili :wink:
13. okt 2013 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@utka držte sa !!! fuuuj všetky choroby :frowning2: preč s nimi a nech je Lucinka rýchlo zdravá :wink: :dizzy_face:
13. okt 2013 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ďakujeme...
13. okt 2013 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rááááááánečko!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@jacka ............krásne napísané :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...len sa chváľ častejšie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink: ....ale fakt, na to že je Maťko 1,5 mesiaca v škole aj s cestami píše krásne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...liluša tak začala písať možno po polroku :angry: ..........
.....boli ste u strigy?? :frowning2:
14. okt 2013 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka ...juj babuľky držte sa nech ste rýchlo v poriadku a doma!!!!!....čo je to norovirus?? :confused: :confused: :confused: :confused: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
14. okt 2013 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ..ja umrem!!!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :fearful: :fearful: :fearful: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink: .....toto ste mali doma?????????????????? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :confused: :confused: :confused: :confused: :fearful: :fearful: ...čo si nepovedala, mala by si o dve strašidlá naviac :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:.......koľko ste robili tú výzdobu?? :wink:
14. okt 2013 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ..moja musím tu do tých potvoriek poštuchať :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ...tak Maťkovi k trom rôčikom ešte raz prajem všetúčko dobré, pevné zdravie a úsmev na perách!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. okt 2013 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
..ozaj..ako ste víkendovali??? :slight_smile: ....bolo tak kráááááááásne!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. okt 2013 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Achoooooooj :grinning:

@leninka75 no u nás normálka :grinning: :grinning: :grinning: u mojej maminy to bolo :wink: a výzdobu sme zmákli asi za 3 hodky aj s asistenciu detí :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ..................................tak nabudúce aj tvoje strašidlá berieme do partie :dizzy_face:
14. okt 2013 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 .........kukla som tie fotky prvýkrát a že " jéééééj v Bytči už mali v škole karneval" :wink: .....potom kuknem znovu a prečítam a skoro som odpadla, že toto ste zmákli doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...fakt super!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ......aj Peťo mal masku, či ten nepotrebuje?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. okt 2013 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte... :wink:
@jacka...krásne napísané.....klobúk dolu..... :wink:
@katka1819 perfektná akcoška...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@letty86 Maťkovi všetúúúúčko najlepšie....cmuuuk..... :wink:
@leninka75 Ty pracuješ??? :grinning: :grinning: :grinning:
@utka Zuzi, dúfam , že už je lepšie....a chúdatko Lucka už má vybrané choroby minimálne na ...100 rokov...drobček....
14. okt 2013 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ..ahoj!!! :slight_smile: ....čo si, že pracovať!! :sweat_smile: ..som makala celý víkend, tak teraz som si išla oddýchnuť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......vy sa ako máte?....ako spinkáte?? :wink:
14. okt 2013 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 ...jáááj, tak to si niekto chodí do práce oddychovať.... :grinning: :grinning: my..tak..striedavo oblačno....ale celkom to ujde.... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
14. okt 2013 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ....a teraz idem dať písomku :slight_smile: ..no neurob si radosť hneď od rána :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........Lilka mala zasa včera svoj deň :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: .....neskutočná zasa bola...papuľovala o dušu, Lolke stále robila zle..katastrofa!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........Peťo nebol doma?
14. okt 2013 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Dakujem zienky.Lucinka sa už ma dobre.Už aj s papanim sa dostáváme do normálu.Norovirus-hnacky,vracacky.Dnes budu výsledky stolice,ci to mala...Som povedala,že nemocnice si už na dlho odvolá.Už pojde len rodit!
14. okt 2013 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@leninka75 ten zradca si odmietol dať kostým :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to mal jasnačka tiež nachystaný že kúúúúzelníka :grinning: .........................to moja mama je taká akčná :wink: ja som len tak medzi rečou povedala že si môžeme spraviť nejakú párty s maskami a dvojičky hneď že haloweenskú ... tak a bolo :slight_smile: len my sme nechceli byť až taký moc strašidelný možno na budúci rok budem aj ja strašno strašné strašidlo :grinning: :grinning: :grinning: výzdobu tú museli deti tiež pomáhať keď si to vymysleli :sweat_smile: ja som robila toho pavúka na stene,všetkých netopierov a dyne :wink: mamina s babami zase pavučiny,strašidielka-duchov,a iné :grinning:
škoda že som neodfotila aj mňamku čo sme mali -lebo sme piekli z listkového cesta múmie,odrezané prsty,kostičky,pizza koláčiky a aj sladkostíííí bolo dosť :dizzy_face:
14. okt 2013 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Komu mozem podakovat za srdiecko?
14. okt 2013 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ozaj kočky som si kúpila nový čas pre ženy že počítam keď som bola u toho doktora v piatok a je tam príloha - čokoládová kuchárka :wink: receptík na čokoládovú penu som robila teraz v sobotu a môžem len odporúčať :grinning: ............neviem nájsť na nete link na ten recept :sweat_smile: tak posielam fotos :grinning: dúfam že je to čitateľné :sweat_smile: :dizzy_face:
14. okt 2013 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte
14. okt 2013 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 a myslíš, že to poštuchnutie pomôže :wink: :confused: ...každopádne, tebe dakujem na dvakrát...zohrialo pri srdiečku :dizzy_face: :dizzy_face:
14. okt 2013 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ešte zopár foto :slight_smile: moja mamina že čarodejnica ,všetci spolu,a segra s dcérou tie došli posledné nie sú na spoločnej :sweat_smile: :grinning:
14. okt 2013 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte............

@letty86 aj my sa pripájame...........Maťulko všetko najlepšie.-..nech je zdravučký......spokojnučký........a nech ho všetci poslúchaju :dizzy_face: :dizzy_face: cmuk velký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ako v školke?
14. okt 2013 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok