Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
6. nov 2013

@utka ...to vyzerá dobre...ja som už síce mala pečené kuracie stehno s ryžou, ale.......druhý chod može byť..... 😀 😀 😀 😀

utka
6. nov 2013

@denisenko tak príď...

katka1819
6. nov 2013

kuk a dovi dopooooo 😀 majte sa pekne maminky a aj dobrúúúúú prajem 😵 🙂 😝

jacka
6. nov 2013

konečne .........sprostý ubehaný den.... 😝 😀 😀

dobru nocku 😵

leninka75
7. nov 2013

ránečko!!! ....................u nás bol včera typický apríl...dážď..slnko..lejak.....slnko..a tak dookola 😝 😝 😝 😝 😝 😝

@jacka ...čo si mala včera keď ubehaný deň?? 😕 😨

katka1819
7. nov 2013

Achoooooooooooooooj 🙂 a odchádzame do školičky na paličky tak pa neskôr 😀 😉 😵

jacka
7. nov 2013

ahojte.............
@leninka75 ....... 😠 ..............a ani dnes je nevyzerá ružovo... 😠 😠 😠

jacka
7. nov 2013

@leninka75 ...ráno deti do školky....variť....upiecť koláč.....rýchlo do mesta......niečo som potrebovala vybaviť.......behom pre Peťka.........zas čakať na Maťka ....letiet domov.................najesť......úlohy.....a zas nazad do školky......Peťko mal vystupenie.......zas domov........rýchlo k susede.....doniesť čo som zabudla na tortičku...........najesť...okúpať.......a spať 😝 ..............stačí 🙂 🙂

denisenko
7. nov 2013

ahojte... 😉

utka
7. nov 2013

Ahojte...
@katka1819 takto sa hráme...

denisenko
7. nov 2013

Tak toto mi nedalo.....už som videla všeličo,ale album s liekmi???...tak to je iný 'level' ...

jacka
7. nov 2013

@denisenko ...myslíš tu pajinku ....."čo máme doma",,,,,,,,,,,,,, 😠 😝 🤐 bez slov....

jacka
7. nov 2013

@denisenko tak som našla ešte jeden.....tento kon ide dolu vodou.... 😝 😝

katka1819
7. nov 2013

@utka Lucinka je zlatučká 😵 kukla som aj na FB 😀

katka1819
7. nov 2013

kuk fotos z jesenného fotenia len taká ochutnávka a to nie sú ešte všetky 😀 zase neskôr

katka1819
7. nov 2013

a ešte jedna 😀 čistá profilovečka 😀 😀 😀

utka
7. nov 2013

@katka1819 krásne fotky!

denisenko
7. nov 2013

@katka1819 krásne 😉

leninka75
7. nov 2013

@katka1819 .....pochváľ sestru, že supiš!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
7. nov 2013

@katka1819 ..inak pozerám, že čo za katka tam popridávala veci do priateľov a obľúbených a až keď som kukla na 1819 mi docvaklo, že si to ty 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ....dnes mi to nejde 😝

leninka75
7. nov 2013

@jacka ..tak to si mala hnusný deň včera ☹......na mňa to počasie už začína zle vplývať 😝 😝 😝 😖 😖 😖......chýba mi slnko ......

leninka75
7. nov 2013

@denisenko ..a čo bude s peniažkami?....padnú na autíčko či na vianočné darčeky? 😉

jacka
7. nov 2013

@katka1819 krásne fotočky.....pošli s toho slnka ☹ ☹ ☹
@leninka75 ani mi nevrav... 😝 .....................vonku je aj dnes fest 😠 😠 😠 😠 ............niečo drobné hnusné padá...................pojdeme trochu von......lebo som s nich na prášky..... 😢 😝 😠 ...............ani nechcem vidieť aký zas prídu........a muž volal že ide zo Šturca bez brzd....na dvojke.......fajne........idem si hlavu vyvetrať..... 😝 začína ma bolieť.... 😝 😝 😝 😝

utka
7. nov 2013

U nás je zase 😎 a nejakých 18 stupňov. teplučkooooo...takto by mohlo byť do Vianoc. Potom dva týždne sneh a zase takto teplo 😉

denisenko
7. nov 2013

@leninka75 kúpim mu voňavku a farebné disky 😀

jacka
7. nov 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
7. nov 2013

@jacka ako došiel mužík????...či ešte ide?

denisenko
7. nov 2013

fuj, aj ja toto počasie možem....som z neho stráááášne unavená....dneska som zas driemala miesto robenia niečoho .....pred obedom.... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
7. nov 2013

@jacka a Tebe čo tak smiešne???.....tie nové disky????....Petrík povedal,m že si mám urobiť do zadu krídlo..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ale inak...robíme parkovanie vedľa domu, takže aspon niečo sa vráti na účet... 🙂

jacka
8. nov 2013

ahojte.........
@denisenko veru tá investícia do diskov..... 😀 😀 😀 😀 😀 ................................krídlo.... 😀 😀 😀 😀 ........však to je dobrý nápad 😀 😀 😀 😀 😀 ..............................takže peniažky ste už viac menje investovali 🙂 🙂 .................aj Maťko dostal peniažky za ruky...ale dala som to jemu....... 🙂 ...............

mna od včera hlava bolí..... 😝 😝 ....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre