Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
13. júl 2009

Leni...všetko jalepšie...aby mala dobrých rodičov...a čoskoro aj surodenca....posielame obaja velkéééé pusinky 🙂 😵

jacka
13. júl 2009

inak .....dobré ránko.....

to malo byt všetko najlepšie...škriatok ukradol písemnká 😠

leninka75
13. júl 2009

ahojte!!! 🙂 ..........až teraz mi nabehol net 😠 😠 ........

jacka
13. júl 2009

ahoj..leni 🙂 ..to poznám..ja mávam s toho nervy 😠

leninka75
13. júl 2009

konečne dočítané!!!..........ďakujeme za blahoželanie,a pusky poobede odovzdám!!! 🙂 🙂 🙂 ...........to bol teda víkend!!!......od soboty sme len jedli a sedeli a jedli a sedeli......... 😝 😝 😝 .......nakoniec sme u segry zostali až do nedele večera.......v sobotu v noci jej lilka ogrcala gauč, čo bola taká prejedená 😖 .......keďže bola taká hnusná kosa večer a sedeli sme vonku, tak som parádne prechladla, strááášne ma bolí hrdlo, a celý človek, akoby som mala chrípku..........a teraz tu sedím len silou vôle ☹ ☹ .........aj som myslela, že zostanem doma, ale potom som zistila, že začala detská univerzita a mám tam nejakú prácu, tak sa dopujem panadolom, aby som aspoň ako tak bola pri zmysloch

mirrinka
13. júl 2009

Ahojte 🙂
Lilke aj my prajeme všetko najlepšie 🙂 🙂 🙂

utka
13. júl 2009

Ahojte!!!
leni, aj my prajeme slečne všetko naj,naj,naj a Vikinko posiela pusinku 😉 .
A tebe skoré uzdravenie...

leninka75
13. júl 2009

ďakujem kočuldy!!! 🙂 ..........bola som si kúpiť citróny, osvedčený liek na boľavé hrdlo 😢

leninka75
13. júl 2009

no kde ste??? 😨 😨 😨 ............ja som už aj naobedovaná, teraz by to chcelo šlofíka 😔

jacka
13. júl 2009

túú--tak hod..šlofíka 🙂 😔

leninka75
13. júl 2009

nič sa mi nechce.........hlavu mi ide roztrhnúť!!!

leninka75
13. júl 2009

čo všetky robíte??? 😨 😨 😨 .............

jacka
13. júl 2009

no anika jazdí po Košicoch 😀 😀 😀 ...

deniseko chodí večer....

ostatne nechodia vobec...alebo len sem tam

a ja som tu sama opustená...s tebou 🙂

jacka
13. júl 2009

tak pekne...

ešte som zabudla na Utku..ta sem tiež chodí.... 🙂

ideme von...

leninka75
13. júl 2009

tak si užite jacka!!! 🙂 ...........ja sa pekne parím dnu 😠 😠

maca66
13. júl 2009

vsetko najlepsie Karolinke prajeme aj s matkom a adamkom.dnes mame krasny den.ale matko sa mi ho asi snazi pokazit.uz asi 10krat som mu povedala,aby si dal ponozky lebo ma studene nohy a nic,aj izba ako po vybuchu.asi pomoze len bitka 😠 adamko spinka,ale za chvilu vstane,tak pojdeme von.prajeme pekny dnik.cmuuuuuk

siwike25
autor
13. júl 2009

Awojky herečky,nemam vobec čas,stale sa tulame.Mame novich susedou,takže Simi ma novych 2 kamošou,stale sa snimi hra,celyyy den sme len vonku 😉 😉 😉
Lilke prajeme k jej krásnym trom ročkom veľa zdravíčka,šťastíčka,lásky 😉 😉 😉 😀 😀 😀

utka
13. júl 2009

Ahojte...
maca, ďakujeme, aj tebe 😉.
Aj ja som tuuuu,len som uspavala krpca.dnes zaspal neskoro ☹

leninka75
13. júl 2009

ďakujeme maca, siwi !!! 🙂 🙂 🙂
ahojte babuľky!!!..............utka, ako sa ti darí s delenou??? 😉

denisenko
13. júl 2009

ahojte,Karolínke prajeme všetko naj, naj naaaaaaaaj........už oslavujete? 😉
a velikááánsku pusu od deniska, tuším bol od lízatka, tak je isto sladká..... 😀
už spí, ja idem zajtra na skušku do práce, tak mi potom asi vela času neostane, teraz ma trklo, že musím navariť na zajtra ☹ ☹ ☹
a vonku je 32, pfuuu......

leninka75
13. júl 2009

deni dík!!!.........ešte neoslavujeme, ešte som v robote ☹ ...........ale už sa teším!!!! 🙂 ...........fuuuuuu tiež ma čaká varenie na zajtra, asi urobím pangasia, zapečiem so syrom, je to rýchle a dobré 😉

leninka75
13. júl 2009

o chvíľku padám........pa,pa!! 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
13. júl 2009

pá, leni 🙂

aninka29
13. júl 2009

holáááááááááááááááááááá..........už sme doma............konečne 😝 😝 😝 .............sme si zase urobili výlet po meste,ale týmto dňom som skončila,lebo to nie je normálne skoro každý deň minúť 100eurovku 😠 😠 😠 ..........fakt končíííííííííííím 😀
jazda bola v pohodičke..........že normálne ma inštruktor pochválil 😵 😵 😵 a na semaforoch na mňa robili žmurky žmurky dvaja žabiaci z vedľajšieho auta 😉 😀 inštruktor sa začal rehliť "keby oni videli to pupčisko pred vami" 😀 😀 😀
v nemocke tiež všetko ok 🙂 ..........tá moja dokina tam nebola,ale našťastie tam nebol nikto 😕 som sa čudovala.........tak som šla hneď dovnútra,bola tam super doktorka aj sestrička.....sme aj posrandovali trošku 🙂

aninka29
13. júl 2009

leni paaaaaaaa

ja si vypijem kafčo a idem si do obchodu kúpiť zeleninku a urobím lečo 🙂 strašnú chuť som dostala

denisenko
13. júl 2009

ani, aké pupčisko? ved to su takémilé brušká...... 😀 😀 😀 a tie poklady v nich... 😉

aninka29
13. júl 2009

no vidíš deni...pre iných sú to pupčiská 😀

idem do toho obchodu............joj sa mi nechce 😝

prídem 🙂

utka
13. júl 2009

leni, darí sa celkom dobre...na váhe síce len nejaké 3-4kg, ale každý týždeň sa aj meriam a tam sú ako tak zmeny 😉

denisenko
13. júl 2009

halooooo.....ešte nikto? 😢

jacka
13. júl 2009

túúúúúú........

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre