Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
4. dec 2013

Rááááánečko 😵 😀 😝

som ochorenkooooo 😝 😝 😝 už aj ja

utka
4. dec 2013

Ahojte...
Ja som unavenaaaaaa...

letty86
4. dec 2013

ahojte 😉
vy ste dnes stručné...a mnohé s absenciou, čo to 😕 @jacka @leninka75

@katka1819 juj, skoré uzdravenie
@utka aj viki dávala také polhodinové spanky...ale v noci spala dobre....ved si aj ty lahni na polhodinku....isto lepšie, ako nič 😉

letty86
4. dec 2013

😕 ...ideme dnes na mikulása, bude to v cvč, kde bude aj viki vystupovat...majte sa...a polepšite sa a píste 😀 😉

utka
4. dec 2013

@letty86 ja si ani lahnut nestihnem a uz je hore...a v noci spavala dobre,neviem,co sa to stalo posledne dva tyzdne...

letty86
4. dec 2013

@utka poznam to 😔 tie pohodinove spanky ☹ ...vikinka dobre spala v noci, lebo ju som kratko kojila......moj matko sa tak ako kojený často budil...čim bol starsí, tym to bolo horsie ☹ ...len vydrzat, zuzi, ale je to narocne, verim ti

utka
4. dec 2013

@letty86 keby som si cez deň mohla oddychnut,ale ak chcem,aby pospala,tak aspoň vonku v kociku...a po narocnej noci chodit 3hodiny v tejto zime,nic moc.Uz len vydrzat...

jacka
4. dec 2013

ahojte 🙂
@letty86 ja som bola tu...len som nestihla odoslať..... 😀 😀 volal muž.....tak ma zabavil....a dens som mala celkovo rozlietaný den............................... 😝 ale napísala som ....že aj ja mám pozitívnu správu....vonku je hnus 😀 😀 😀 😀

jacka
5. dec 2013

ahojte......... 🙂

katka1819
5. dec 2013

Achooooooj 😉

utka
5. dec 2013

Ahojteee ...

viktoria12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leninka75
5. dec 2013

pridávam sa ahoooooooooooooooooj!! 😀 😀 😀 😀 😀

...nestíhačka......Lilina bola 1,5 dňa v teplotách...vraj vírus 😨 😨 😨 😠 😠 😠 😠........zajtra už kluše do školy 😀 😀 😀 😀..............pýtala sa už aj dnes, ale ešte som ju zrušila...aká som ja potvora matka..decku nedoprajem vzdelanie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
5. dec 2013

čižmička čistučká......už len dúfať že do zajtra uschnú ......deti sa realizovali..........krásne ako sa tešia... 😵 😵 😵

nejako mááááličko píííšete....čo to? ☹

jacka
5. dec 2013

žienkýý.....tak nech aj vám prinesie Mikulášik sladkosti........ak ste poslúchali..... 😵 😵 😵 😵 ....verím že ano....a nebudete mať varechu 🙂 🙂 😵
dobru nocku 😵 😵

utka
5. dec 2013

Kde sa vzal, tu sa vzal,
Mikuláš pod oknom stál.
V ruke veľkú paličku,
na hlave mal čiapočku.
Z bielych fúzov teplý šál,
tak na deti vykúkal.

jacka
6. dec 2013

ahojte....

dnes sme nejako priskoro vstali......ktovie prečo 😉 😉 😵

jacka
6. dec 2013

@leninka75 takže dnes už poslala .... 😀 😀 😀 😀 😀 ........nezabúdaj na Lenina ...učiť sa.... 😀 😀 😀 😀

leninka75
6. dec 2013

krásne mikulášske rááááááááááááááánečko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ..............
..my sme mikuláša posunuli až na dnešnú noc........aspoň sa budeme zajtra všetci spolu vytešovať 😵 😵 😵 😵 😵

@jacka...krásne si nám zapriala 😵 😵 😵 😵 ............dúfam, že aj tebe niečo "mikino" nadelil 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ...........

leninka75
6. dec 2013

@jacka ..........však toto lenin 😀 😀 😀 😀 ...staré štruktúry sme 😀 😀 😀 😀 😀 ......držíme sa socíkovských hesiel 😀 😀 😀 😀 ...........aj keď niektoré podľa mňa neboli až také zlé 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
....včera večer aký fičák bol u nás 😠 😠 ☹ ☹ 😖 😖 😖 ...brrr nemám rada také vetriská a v tom našom podkroví sa to nejako znásobuje ☹ ☹ ☹ ☹ ....muž stále chodil pozerať či nám niečo nezobralo 😝 ......
....a dnes tie cesty!!! 😖 😖 😖 😖 😖 ...katastrofa!!!...........neupravené, šmykľavé....už aby bolo poobede 17:00 a my doma v teplúčku 😵 😵 😵 😵

denisenko
6. dec 2013

Krásne mikulášske ránko 😉

utka
6. dec 2013

Ahojte..
Krasneho Mikuláša...
Aj u nás je ficak...a Viki začal kašlat ☹

katka1819
6. dec 2013

Ahooooooj 🙂

že velice ťažká ranná pohoda a aj u nás boli čerti a milkuláš 😀 a toho uhlia čo nám doniesol 😝 😅 😉

jacka
6. dec 2013

apríííl......pred chvílou svietilo 😎 😎 slniečko...teraz..nevidím von.....čo sa tam deje 😝

tak čo prišiel aj ku vám Mikuláš? 😵 😵 😵 😵 .............................Maťko moje zlato ....ešte kuk do topánk či tam nemá uhlie...... 😵 😉 😉 ...............ten menší čert toho to ani nenapadlo.... 😀

jacka
6. dec 2013

@katka1819 že som taká zvedavá.....čo to je na radiátore 😅 ..nejaká mnamka? 🙂

jacka
6. dec 2013

@leninka75 mne nadelil ráno sneh....a mala som po nálade 😝 .......dúfam že na obed počasie dostane rozum....inak deti nechám tam kde sú 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😉 😉

utka
6. dec 2013

Ahojte...
Dnes budeme mať ten najkrajší mikulášsky darček. Bráchova priateľka rodí 😉

leninka75
6. dec 2013

@jacka ...........to na radiátore katka suší nejaký citrus na dekorácie 😉 ................
..............hnus počasie 😝 😝 😝 😝 ...............tu fučí studený vetrisko a narobil a prádnu poľadovicu 😠 😠 😠 ...chodníky, cesty všetko je namrznuté 😝 😝 😝 😝 😝

leninka75
6. dec 2013

@jacka .........ty siláčka naša 😀 😀 😀 😀 ......však by ti to srdiečko nedalo nechať detičky tam kde sú 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...........

leninka75
6. dec 2013

@utka ........milá správička! 😵 .......takže už ťa tie negatívne pocity voči bratovej priateľke prešli? 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre