Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
4. jan 2014

Mňa už z toho porazí...poobede mal zas 39,3 😖 ja chcem ísť domov ☹

utka
4. jan 2014

@denisenko to ti verím, ale tam ste aspoň pod kontrolou keby niečo...

denisenko
4. jan 2014

@utka zuzi,to máš pravdu 🙂

utka
4. jan 2014

@denisenko my keď sme boli s Luckou v nemocnici a šli smecdomov, tak som sa tešila a zároveň aj bála...

jacka
4. jan 2014

@denisenko no super.....tak skoro domov nepojdete.... ☹ ☹ .............tam daju na vás pozor 😉 ........dobrú 🙂

utka
5. jan 2014

Dobré ránko!

denisenko
5. jan 2014

Ahojte..😉 spali sme celú noc,teda aspoň ako sa v tomto hluku dalo 😀 a dnes ho na skúšku odpojili z infuzky aj toho snímača,lebo ráno nemal horúčku.ale zostávame na JIS ke stále. Dúfam,že včera bola kríza a už to bude len lepšie.

jacka
5. jan 2014

ahojte....

@denisenko dobré správičký.... 😵 😵 😵 😵

katka1819
5. jan 2014

Ahooooooj 🙂

@denisenko to som rada že sa polepšilo Simonkovi 😵 Držte sa 😉

utka
5. jan 2014

@denisenko super správa...držím päste!

denisenko
5. jan 2014

A zas sme tam,kde sme aj boli... 😖 ja už som úplne na nervy...aj sestričky,len doktorka zostala optimistkou ☹

jacka
5. jan 2014

@denisenko a prečo má obväz na hlávke:?:.........zas má výsoku teplotu?... ☹ ☹ ☹

denisenko
5. jan 2014

@jacka má,ale pod 39.,našťastie ..obväz...tam,kde mal ihlu v ručičke mu to miesto začalo červenieť...tak museli dať novú a ani po 100 pokusoch na oboch rukách nenašli vhodnú žilu...tak má infuzku v hlavičke...som sa tam rozrevala ako malá,že ho tak trápia ☹

jacka
6. jan 2014

ahojte....

@denisenko ☹ ☹ ☹ booože ... ☹ ☹ ........radšej nech mi čertujú 😔 😔 .......akú ste mali noc?...Denisko je s tatinkom?....

denisenko
6. jan 2014

Ahojte 🙂 stav nezmenený...nechce jesť a ani piť,zas infúzia...má boľavé hrdlo,tak sa mu ani nečudujem,ale štve ma to

katka1819
6. jan 2014

Achoooj 🙂

@denisenko boooooožinku nie je toho konca s trápením ☹ inak keď si tak spomínam my sme presne takto boli s Matulom v nemocke od 2.1 do 9.1 2012 mal vtedy 2 mesiačiky tiež len horúčky,infúzka v hlavičke,atb,inhalácie a iné lieky 😖 a keď mu tie masárky sestričky dávali dole tú infúzku tak mu spolu s lepom odtrhávali aj vlásky z hlavičky tak plakal strašne, ale som im aj nadala tam a tiež som revala to nie si sama moja keď vidíš ako ti dieťa trápia ☹ ... sme boli zo dva tri dni na jiske a potom nás dali spolu na izbu........Vy Ste v Žiline ? Lebo tam som nemohla byť cez noc s ním na izbe vyprali ma preč na inú akúsi izbu pre matky otras teda...ale aj na tých izbách čo tam majú potom mamy spolu s detičkami tiež hrúúúza to tam ako v skleníkoch na výstavke a keď svietilo svetlo večer tak sa zasvietilo v oboch "izbách"čo boli spojené ale oproti nim sú izby už pekné s normálnymi drevenými dverami a súkromím ako tak trošku ... jooooooj len sa rýchlo uzdravkajte nech odtiaľ čím skôr ..... 😅 Držte sa !!!!! 😉

denisenko
7. jan 2014

Dobré ránko 🙂 Dostala som spolubývajúcu na izbu mamičiek...aspoň večer pokecáme...tiež sú na JIS s febrilnými kŕčami..

denisenko
7. jan 2014

@katka1819 veru v žiline...a nič sa nezmenilo,rovnaký des je to tu stále...len po tomto predlženom víkende som stratila šancu na normálnu izbu....je to tu plné 😖

jacka
7. jan 2014

ahojte......

@denisenko juj že plné ☹ ☹ .........ale bud rada že si aspaon tam....u nás sa večer posielali domov.....a ráno mamičký prišli nazad...... ☹ ☹ .....len kojacie mali izbu pre a to o dve poschodia nižšie 😝
ako je vám,?

denisenko
7. jan 2014

@jacka spal celú noc a bez teploty...to tak býva zakaždým..a príde deň a teplota si vyskakuje každé 4 hodiny...ja

jacka
7. jan 2014

@denisenko sa mu ani nečudujem že nechce papať....stále do neho niečo pchaju ☹

jacka
7. jan 2014

@denisenko to vieš ráno býva vždý lepšie 🙂 ......a aku máva výsoku teplotu?

leninka75
7. jan 2014

ránečko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

@denisenko ...fuha teda máte zasa starosti ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ...............moc na vás myslím a nech už sú tie hnusné teploty preč !!!!!..............

denisenko
7. jan 2014

@jacka ráno mal 37,5...ušným teplomerom...včera na obed 38,4 a večer 39.1 😖 predvčerom 39,3 ..jednoducho môžeme piecť na ňom koláče,čo je stále horúci 😖

denisenko
7. jan 2014

@leninka75 ..ja už nekomentujem...☹ a vy ako?

leninka75
7. jan 2014

@denisenko ..vydrž ivka!!!...........zasa bude dobre......
......dík, my celkom OK!!.......trošku boli baby nascípané, ale už je dobre....dnes som už v práci a deti sú so svokrou 🙂.......Denisko je s Peťom či so svokrou?...

leninka75
7. jan 2014

@denisenko .....ako dlho už Simonko dostáva atb?...

denisenko
7. jan 2014

@leninka75 Denisko je od včera so svokrou,lebo Petrík šiel do talianska..mal tam termín na úrade,ešte nejaké posledné papierovačky.ale zajtra skoro ráno by mal byť už doma a zaniesť Deniska do školy...aj ten je nejaký usoplený zas,hádam si doniesol bacily,keď nás chodi navštíviť...atb..Simčovi dávajú od soboty obeda zinnat...

denisenko
7. jan 2014

Tak,vizita za nami...aj nové odbery a výtery...ešte počkať na výsledok...v hrdielku totálny hnis,atb zatiaľ nezabrali,takže to vyzerá na infekčnú mononukleózu...a asi zajtra ho čaká ešte kardio a neuro vyšetrenie.

utka
7. jan 2014

Ahojte...
@denisenko držkajte sa...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre