Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
9. jan 2014

@jacka 😀 😀 no v tej poslednej serii,čo nedavno chodila, len ja som to tiez nevidela, ale ukazka chodila na jojke...to ti také uslo, no neverím 😀

jacka
9. jan 2014

@letty86 dávali to dost neskoro.......fakt mi to ušlo....to naozaj sa vzali?.... 😕 .......................to mi nerob toto... 😉 😀 😀

letty86
9. jan 2014

@jacka no v ukázke bola v svadobných, ale vieš, oni to ešte zapletaju kadejako, ale hádam sa vzali 😀 ved chceme happyend 😀

letty86
9. jan 2014
jacka
9. jan 2014

@letty86 sa nezdáš 😵 😵 😵 dakujem...........jasné že chceme........ 😀 😀 😀 ved o to nám ide.....dobre spolu ladia 😉

katka1819
9. jan 2014

noooo aj ja lúúúúúúúúúúúbim kosti 🙂

denisenko
9. jan 2014

@jacka to eeg...tak mi to povedali,že to musí zhodnotiť ona aj celú rodinnú anamnézu,lebo tam nie je niečo v poriadku.. A známych...nepoznám nikoho ☹

katka1819
9. jan 2014

@denisenko treba si pýtať primára a stále stále dookola !!! že sním chceš prebrať malého stav,porozprávať ... ja som takto keď sme boli a tiež dumali a nevedeli a on to rozhýbal potom tam ,ale žiadna známosť to nebola ...ak nie tak sa vyhrážaj že to posunieš ďalej ako sa tam správajú ,vykríkaj nadávaj a podobne uvidíš že zaberie,aj keď budeš asi chvíľu na odstrel .. nevadí prednejší je Simonko a aby sa mu polepšilo 😵

napíš či si čo poriešila ... držte sa !!!

katka1819
9. jan 2014

@denisenko čo je prosím ťa to eeg vyšetrenie ? som nejaká osprostená z toho 😅

leninka75
9. jan 2014

@denisenko ......no nemám slov ☹ 😠 😖 😝 .....taký prístup 😠 😠 😠 😠 ...........nedaj sa stále sa pýtaj presne ako hovorí katka .......veľa síl ti prajem!!!..........

letty86
9. jan 2014

@katka1819 ak sa nemylim, tak vyšetrenie hlavičky na neurologii

jacka
9. jan 2014

@denisenko rodinnú anamnézu?.....nechápem....máte vý niečo?.... 😕 😕 😨

jacka
9. jan 2014

@katka1819 toto som našla
http://sk.wikipedia.org/wiki/Elektroencefalografia
to nasadia taku čiapku na hlavu len neviem ako to robia malým deťom ☹

katka1819
9. jan 2014

@jacka
@letty86 už som si to aj ja kukla 🙂 dííík
@denisenko a načo Vám toto eeg vyšetrenie vlastne robili ??? 😨

denisenko
9. jan 2014

@jacka Petrík mával tiež febrilné krče a sestrina malá niečo medzi febrilnými a epileptickými...tak preto☹

denisenko
9. jan 2014

@katka1819 kvôli tomu že to mal už 3.krát,tak sa hľadajú anomálie☹

jacka
9. jan 2014

@denisenko čože?... ☹ ☹ ☹ .....a mužovi to prešlo?......................a čo Denisko?..ten to nemával?......juj ☹ ☹ ☹

jacka
9. jan 2014

@denisenko sestrina malá sa na to lieči ?.......pokom to má.....?...........a Simonko to má od tatíka?...........ja to nejak nechápem.... ☹ ☹ .............a aká je teraz pravdepodobnosť že s toho výrastie ked to máte v rodine....?...

utka
9. jan 2014

@denisenko ja som si myslela, že jednoducho keď sú febrilné kŕče, je to buď z vysokej teploty, alebo z toho, že sa rýchlo zníži...a nie, že to má niekto v rodine, že to môže byť dedičné a čo ja viem čo...Veľmi vám držím päste!

denisenko
9. jan 2014

@utka Febrilné krče sú z náhlej vysokej teploty,to áno...ale všetko to riadi mozog...dedične...nejaké tie zdedené gény môžu mať na to vplyv,ako aj na to,že niekto máva 37,5 a už je vážne chorí a niekto rovno 39,5 a až vtedy je chorí... tak mi to povedali na jiske,a keďže ja som ako malá trávila v nemocnici čas v 40 tkách a moj mužík tiež,len on pozná aj kŕče,tak to asi dedične je 🙂 mi to tu potvrdili

denisenko
9. jan 2014

@jacka Sofia už vyše roka berie na to lieky,a vraj by sa to malo úplne upraviť do 6-tich rokov,keď vyzreje mozog 😉

denisenko
9. jan 2014

@jacka Denisko máva vyššiu teplotu ako simonko...ale on sa s tým vie vysporiadať bez ujmy na zdraví. 😀

utka
9. jan 2014

@denisenko aha...ja som ako dieťa tiež mávala dosť vysoké teploty, ale teraz vôbec nemávam. A múj muž máva aj teraz. A Viki to zdedil asi po ňom. Noc pred Silvestrom bola ozaj hrozná, už sme tú jeho teplotu konzultovali aj na 155-ke a boli sme tak dohodnutí, že ak do pol hodky neklasne, tak prídu a berú ho do nemocnice...

jacka
9. jan 2014

@denisenko a Sofia má kolko rokov?..........................ako pekne napísané...výzreje mozog 🙂 😀 😉 .....................Denisko máva ešte výššiu?........božinku...... ☹ .............no a .....inak tý si zdravá 😀 😀 😉 😉 🙂

denisenko
9. jan 2014

@jacka ja som len na nervy,inak v pohode 😀 sofinka ma 4 roky,tak sa vytešujú,že už len 2 🙂

denisenko
9. jan 2014

@utka to tiež poteší...ja som z toho tiež vyrástla a petríkovi to ostalo...chalani sú asi menej odolní

jacka
9. jan 2014

@denisenko som rada že ťa aspon optimizmus drží 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 ...................aj vás chodia pozerať...či máš návštevu zakázanú?........................a teraz je Simonkovi ako?

jacka
9. jan 2014

@denisenko to vieš chlap 😀 😀 😉 😉

denisenko
10. jan 2014

Dobré ránko 🙂

jacka
10. jan 2014

ahojte.........

@denisenko no ako?.......čo máte nové? 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre