Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
20. jan 2014

Ahojte...
Ďakujeme!

utka
20. jan 2014

Dnes máme pol rôčka 😉

leninka75
20. jan 2014

@utka ..tak ešte raz veľké blahoželám!!

leninka75
20. jan 2014

@jacka............. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ........aký ste mali víkend??? 😉

jacka
20. jan 2014

@utka 😵 😵

jacka
20. jan 2014

@leninka75 😵 😵 😵 😵 ........asi také aké bolo počasie 😠 😠 😠 😝 .....a vý?...........mna bolela cez víkend hlava......nebolo somnou reč.....a muž bol opravovať auto.... 😖 ........hlavne že sa deti tešili na pondelok....asi ma mali dosť 😀 😉

leninka75
20. jan 2014

@jacka ........vy ste mali zlé počasie?:.. u nás aj slnko vykuklo 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ............vraj ku koncu týždňa má mrznúť?? 😝 😝 😝 😝 .............čo máte s autom? 😕 ...........
...my sme boli "pleskať" 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 ..............kuchárky zo školy zorganizovali prvý kuchársky mňamko ples.....fajne bolo...fajnotku navarili...kačacie stehná, kapusta, plnka, knedla 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ......koláčiky napiekli slané aj sladké.....ľudí tak akurát, že sa dobre tancovalo.....normálne sme si hopsli aj na ľudovú nôtu 🙂 ..síce len valčík, ale aj to je u môjho muža úspech 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....dobrá spoločnosť..rehotali sme sa celý večer až má sánka bolela 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .......a dokoca sa šťastie unavilo a mali sme 3 tomboly 😉 😉 😉 😉 😉

leninka75
20. jan 2014

@jacka ..dúfam, že už sa ti nezdám stručná 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
20. jan 2014

@leninka75 počasie pod psa....a.si tak ako je dnes..... 😝 😝 ..............................................nie z naším.....autom.... 😉 ..............................si sa nepochválila že idete hopsať......daj fotočku aká si bola kočka 😵 😵 😵 ..........to ste sa fajn napapali...mnamka 🙂 🙂 🙂 ..........však ešte píš píš 🙂 😀 😀 😉

leninka75
20. jan 2014

@jacka .....radšej nehovorím dopredu nech sa veci nepokazia 😉 ...............sklamem ťa fotku nemám 😔 .....ale bola som kočena 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..................chápeš tie moje baby??!.....chceli sme, že nech idú spať ku svokrovcom..však je to len o poschodie nižšie...a ony, že nie, že budú radšej doma samé 😅 😅 😅 😅 😅 .....našťastie keď zaspia tak spia a nebudia sa..ale zato ráno presne 7:00 že čajííííííííííííííík 😝 😝 😝 😝 .......

utka
20. jan 2014

Ďakujeme ešte raz...

jacka
20. jan 2014

@leninka75 to nemýslíš vážne si sa neodfotila....ked si vedela aká som zvedavá?.........ha? ☹ 😉 😉 ........................to je úspech moji kebý vedeli že budu sami tak ani nezaspia 😝 ....prícucký 😠 😠 ..........................a dlho ste tam boli?

dnes mali rodičovské...... 😠 😠 😠 .........tak vraj sa bije........som mu výčistila žalúdok.... 😠 😠 😠 😠 deti o rok mladšie a on ich tam lomí........... 😠 😠 😠 😝 😀 😀 😀 .....................no a na druhej strane.......najlepší v písomke...nik nemal tolko bodov 😵 😵 😵 😵 .............v slovenčine 😅 😅 😅 😉 .........a v matike sa raz pomýlil a hned bod dole.......ale neva povedala že je to len prkotina..............neriešim 😀 😀 😀 😀 som hrdá mamina....... 😀 😀 😀 😀 ....................sa musím aj ja trochu pochváliť.....že 😀 😀 😀 😀

a zas prší ........nerv moje.... 😝 ........ide mi to dobre na mozog....................neviem s kým....ale dáme kavíčku??? 🙂

denisenko
20. jan 2014

Zas nestíham...boli sme na kožnom s maličkým...tak druhý atopik v rodine...😖

letty86
20. jan 2014

ahojte

zomrela mi babka ☹

@leninka75 škoda, že nemáš foto, ale hlavne, že sánka od smiechu boli 🙂
@utka vám je hej 😵 tolko milých udalostí, uzivajte 🙂
@jacka šikovníčka máš doma 😵 , len sa pochvál aj častejsie 😉
@denisenko 😖 také chorobky sa raz dva podedia 😖 ale aspon uz vies, čo a ako.....aspon mini pozitívum....

jacka
20. jan 2014

@letty86 juj moja ....to mi je velmi luto.......úprimnu sústrasť ☹ ☹ ☹

jacka
20. jan 2014

@denisenko božinku..... ☹ a kto ešte má?.......ja tiež musím na kožné.... 😝 tohoto sa bojím...... ☹

denisenko
20. jan 2014

@letty86 úprimnú sústrasť.....nemám rada zimu...kosí ľudí jedna radosť..... 😔 😔 😔 😔 😔

denisenko
20. jan 2014

@jacka Denisko je atopik od 2 rokov....Simonko tiež...ale vekom sa to zlepšuje....

letty86
20. jan 2014

@jacka
@denisenko dakujem, mohol ten rok zacat prijemnejsou udalostou, ale clovek si zrejme niekedy nevyberie...

katka1819
20. jan 2014

@letty86 úprimnú sústrasť 😔

katka1819
20. jan 2014

@leninka75 tak pleskať 😉 😉 😉 a nemáš foto 😠 😠 😠 táááák opíš a popíš šaty a všetkooo 😅 😀

@denisenko atopik ...myslíš ekzém ... bude to asi dedičné či ? aj Matúškovi sa stále vyhadzuje niečo okolo pusinky 😖 tiež som s tým bola viac krát u pediatra a ten vždy predpísal inú masť a stále bez zlepšenia 🙄 taak to vidím tiež na kožné

@jacka veru veru šikovníčka 😵 a stým bitím sa aj my sme na tom podobne 😅 😝

@utka všeeeeetko najlepšie k pol rôčku 🙂 a nech Vás Lucinka poriadne hryzká keď sa už zúbky ukazujú 😀

leninka75
21. jan 2014

ráááááááááánečko!!! 🙂 🙂 🙂 .................pršííííííííííííííííííííííííííííííí 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😅 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😉 😉

leninka75
21. jan 2014

@letty86 ..je mito ľúto!!! ...úprimnú sústrasť.................

leninka75
21. jan 2014

@jacka ..............jaj pyšnica pyšná 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵............ale doprajem ti je to strašne dobrý pocit, keď nám detičky robia takúto radosť 😵 😵 😵 😵 😵 😵...................a to, že je bitkár?!!....pripravuje sa pre život 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..................

leninka75
21. jan 2014

@denisenko .....dúfam, že sa ten ekzém bude len zlepšovať 🙂.....to nejako závisí aj na strave???

leninka75
21. jan 2014

@katka1819 ...jaaj tažko opísať tie šaty.......čierno-červené..hore V-čkový výstrih, úzke a smerom dolu sa rozširujú...mini rukáviky, aby som nemala holé ramená...sú úplne po zem ...a navrch je k tomu ešte také šifónové, vyšívané bolerko so zdvihnutým volánovým limčekom............... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉....a vlasy som si urobila, kôli tomu limcu do drdola, ale takého strapatého 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

katka1819
21. jan 2014

Ahooooooooooj 😵 😀 😉 🙂 😝

@leninka75 tak tiež máš rada červeno čiernu kombináciu 😉 šatosky museli byť peknééé,len škoda toho fota ... a to si sa sama česala na ples ??? 😕 teeeda šikovnica 😀

jacka
21. jan 2014

ahojte....................

@katka1819 ako riešiš bitký?.....
@leninka75 to vieš že som rástla..........ved pripravuje...ale prečo sa chýtaju aj do štvrtákov.....tí im jednu prihlušia a stena im dá druhú 😝 ..................ale učka vravela že štvrtáci maju pred prvákmi rešpekt...nesmu im ubližovať.... 🙂 🙂 🙂 ....... ..tak si ich podaju ako druhákov 😀 😀 😉 😉
@denisenko nejak som Densika prehliadla že je atopik.... ☹ .....mýslíš že sa s toho dostanu?

leninka75
21. jan 2014

@katka1819 .....no jo sama 😉 ..mne sa dobre z mojich vlasov robia účesy 😉 ...stačí sem-tam, vypnúť kudrnaté konce volne a účes je na svete 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
21. jan 2014

@jacka ... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...............len nech im poriadne dá 😀 😀 😀 😀 😀 .............tie decká to ako ? niekoho si vytipujú a potom ho bijú, či ako to tam funguje?? 😨

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre