Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

siwike25
autor
16. júl 2009

Aninka u logopedičky mu ukazovala obrazky,kreslily a len sa spoznavali a nabuduce neviem čo budu robit,ale strasne sa mu tam pačilo.Veeeeeeelmy mila pani doktorka 🙂 🙂 😵 .Na hrčky??? ani sami nevedia 😒 😠 😠 😠

siwike25
autor
16. júl 2009

pridala som par fotiek.-)

jacka
16. júl 2009

ani zabudni na burku......tá bude u nás 😀 😀

no chcem vidiet ako sa ideš opit 😀 😀 ved by ti to Sabínka neodputila 😉

a verím ti....aj to bude 😵

siwi idem kuk 😉

jacka
16. júl 2009

siwi...teda aký je už velikánsky....presne ako písala leninka....... 😵 .....a čo bolo v tej vode?

aninka29
16. júl 2009

siwi krásne fotečky 😵 😵 😵

jacka je mi to ľúto,ale každú chvílu sa u nás spustí taký lejak že až 🙂 ......je tu čierňava čierna a hrmííííííííííííííí 😉

leninka75
16. júl 2009

fuch, som mokrá ako myš 😝 😝 😝 .........a kolega si cestou z obeda pochvaľoval, že ako je chladnejšie než včera 😀 😀 😀 😀 .............no to isto!!!!!!!!!!.......
siwi, to máš fajn s robotou 😉 .................
ani, kedy to máš tie skúšky???...........z toho tepla mi to nemyslí 😖 😖

leninka75
16. júl 2009

hneď by som čľupla do toho bazéna na fotečkách!!!......siwi, supiš!! 🙂 ...........mňa tiež zaujíma prečo je tá voda taká "žuto" - hnedá????? 😨 😨 😨 .................lebo mi ju máme krásnu priezračnú, v takom istom bazéne 😉

aninka29
16. júl 2009

mamky u nás je taká tma ako keby bol večer 😕 ....

leni budúci týždeň by mali byť 😉

aninka29
16. júl 2009

juchuuuuuuuuu,konečne aj vetrisko fučíííííííííí 🙂 ...........akurát by nemuselo až tak strašne hrmieť 😝

aninka29
16. júl 2009

pršiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii........huráááááááááááááááááááá 🙂

jacka
16. júl 2009

leni...aninka bude večný študent 😀 😀 😉

ani tak čo..je burka?

vraj chladnejšie...s kade prišiel kolega?..že pozdravujem 😀

leninka75
16. júl 2009

žeby sa aninka potom ešte na niečo dala???? 😉 😉 😉

siwike25
autor
16. júl 2009

Leninka,jacka,neviem prečo je taka,pritom ide aj filtracia a aj sa dava chlor,neviem,ale bude sa vypustat a da sa tam savo do bazena,tak uvidime 😉 😉 😉 .Včera mala 33stu.teplotu bola užaaaasna,simi je peknučko opaleny,moj maly herec 😀 😀 a dakujeme 😀 😀 😀 .Dneska sme mu dali prve darčeky,lebo toho bude naraz vela a nebude vedet čo my chytit skor,heheheeh.Staaaaaaaaaaaaaaaaaašne sa tešil kombajnu 😉 😉 😉 očka mu strašne svietily 😉 😉 😉 😉

leninka75
16. júl 2009

zlatíčko simko!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 ...........33 st.!!!!!!!!!! 😨 😨 ...tak tomu hovorím kafíčko... 🙂 🙂 .......a to sa sama zohriala????? 😕 ..........to zbožňujem, keď lilka rozbaľuje darček, aká je vtedy šťastná!!!........teraz máme celkom dobré obdobie, žiadne scény, klop, klop, 🙂....je strašne zlatučká...... od pondelka si lilka stále pochvaľuje, ako sa jej páčia darčeky čo dostala na narodky...........a teší sa na nedeľnú hormadnú oslavu.......

siwike25
autor
16. júl 2009

Leninka,nooooooooooo 33st!!!!!!!!!!!!! 😎 😎 😎 😎 😎 to sa sama zohriala,u nas je veeeeeeeeelke teplo 😅 .No pobede idem s kamoškou nakupovat a troška sa odreagovat,simi bude z babkou doma 😉 idem kupit balony a atd.... na oslavu..... 😉 😉 .Aj mne sa to velmy pači ked sa tešia z darčekou,ako krasne im vtedy svietia očka 😵 😵 😵 😵

denisenko
16. júl 2009

ahojte,
jacka, ani....kásne fotky, fakt pekné gulatučké...... 😉 😉 😉
ale ste toho popísali, trvá kým prečítam...ja mám dneska fraj, tak som bola po mrnčiatko hned na obed, alej aj tak zas plakal celý den.....už aj učky ovládajú pár slov po slovensky 😀 😀 😀 😀
teraz zhánam nejakú kočku na víkendy, chudatko moje je so mnou tak málo...... 😖
fuuuju, horučava otrasná... baby kedy to už skončí?už druhý mesiac, cítim sa akoby ma prešiel tank, čo potom ten drobček?

aninka29
16. júl 2009

mamky u nás fajne pršííííííííí 🙂 .....som si aj podriemala trošku 😉 ..........Simka ešte buvinká,moja láska krásna 😵 😵 😵 😵 išla bez komentára do postele 🙂
si vypijem kafíčko a idem dokončiť koláčik 😉 ...joj,tak fajne vonia,ja milujem voňu perníka 🙂

utka
16. júl 2009

Aj u nás je teplo, ale aspoň fúka vietor 😉. Vikinko spinká a ja sa idem pariť pri žehličke. Už sme zbalení a zajtra poobede fičíme k svokrovcom do ZV. Máme predčasnú oslavu narodenín 😉.

denisenko
16. júl 2009

ani, dobru chuť.....až sem to cítiť,,,,nepošleš? 😀

leninka75
16. júl 2009

Ahojte deni, utka!! 🙂
deni, tak chrústik stále plačká 😢 😢 😢 ........juj chúďatenko malé, je mi ho strašne ľúto........viem ako to je ☹ ........sa ti musí deni dosť hnusne robiť v takom hice!!! 😝 😝 😝 😝
utka, nechaj žehlenie na večer, možno sa trošku schladí 😀 😀 😀 .........veľmi popredu sa nemá, veď vieš!!! 😉
aninka, aj ja chcééééééém 😝 😝 😝 😝 😝 ........ľúbkam také mňamky

denisenko
16. júl 2009

leni, sauna zadarmo 😝 😝 😝 😝

aninka29
16. júl 2009

utka aj vy už idete oslavovať??????? 🙂
ja to nechávam na koniec mesiaca,tak dúfam, že dovtedy nepojdem rodiť 😝
aj mne treba žehliť dnes,a zase také kopisko veľké 😝

deni,joj rada by som ti poslala,ale my sme pažravci na koláče 😉 ............ale snáď jeden kúsok by sa dal 😀 😉

aninka29
16. júl 2009

bolia ma nožky 😖 😖 .....večer si ich strčím niekam 😉

aninka29
16. júl 2009

leni,ale fakt by si mohla hodiť pár fotečiek 😉 .....veď to je rýchlovka 🙂 ....nájdi si večer čas 😉

denisenko
16. júl 2009

ani, nebud pažravá, uškodí ti....len sa pekne podel 😀 😀 😀 😀

bubba
16. júl 2009

tak ja som to badoo zrusila prave koli tomu ze pytali odomna heslo na fb aby mohli vsetkym mojim znamim rozposlat pozvanky..no ale to sa takto nerobi...davat im heslo???nehrozi.len som to pokukala a vymazala ucet

aninka29
16. júl 2009

deni na budúce sa podelím 🙂............vieš ja som teraz tehu 😉 takže ja možem žerkať kolko chcem 😀 .....a ako poznám manžu,tak ten zje skoro celý plech až dojde domov 😉 .......takže fakt by nebolo z čoho sa podeliť 😀

deni,veď dnes máš fraj 😉 tak šup šup upiecť nejakú fajnotku 🙂

leninka75
16. júl 2009

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ................snáď sa posnažím, lebo zajtra som si zobrala dovču 🙂 , idem sa pariť do mestos 😝 , ........končí mi OP, tak musím vybaviť nový, ...........musím reklamovať mobil-debil lebo mi capol a polovica dispeja mi nefunguje ............a už chcem nakúpiť drogošku a lieky na dovču a ešte ma doma možno niečo napadne čo mi treba vybaviť 😖

utka
16. júl 2009

Už som požehlila...nemala som toho veľa. Viem, že by sa nemalo oslavovať dopredu, ale spojíme to aj so svokrovými narodkami...a potom neviem, kedy tam pôjdeme. Už asi až po dovolenke 😉. A u našich budeme tiež oslavovať skôr. Len doma to oslávime presne načas 😉

aninka29
16. júl 2009

bubba prišla 😵 😵 😵
ja neviem čo je badoo,lebo ja na fb nechodím 😝 🙂 takže nemááááááá probléééééééééééééééééma 😀

a kde sa vyparila jacka?????????? 😕 žeby spinkali

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre