Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
16. júl 2009

ahoj bubba!!! 🙂 ..........čo máš nové??? 😉

denisenko
16. júl 2009

ani, včera som robila štruuudlu, čerešnovú s tvarohom a také skoro lístkové cesto...ale denisko zjedol polku a tatinko druhú...škoda že polovice nie sú tri, už mi neostalo... 😀 😀 ale bola dobrá 😀

leninka75
16. júl 2009

jacka možno spí 😔 😔 😔 , ...........ale maťko!!! ......zlaté oči!!! 😀 😀 😀 .............už poznáme 😎

aninka29
16. júl 2009

leni a už ste si vybrali dovču??????????tak kam to bude????????daj,nech závidime 😉
utka,aj vy sa chystáte na dovču????????? 🙂
deni,tak dnes musí byť diétka,keď si mala včera mňamku 🙂

leninka75
16. júl 2009

ja idem na nedeľu robiť koláč "múčnik nescafe"........segra mi poslala, ak bude dobrý dám recept........a cicka si ešte zaželala tortu ježka 😀 😀

aninka29
16. júl 2009

u nás ešte pršííííííííííííííí 😵 😵 😵

leninka75
16. júl 2009

ešte sme nevybrali..........čakáme ten správny last!! 😉 ..........ale veci už chystám 😀 , čo ak náhodou.........

jacka
16. júl 2009

teda..tolko čitania...som nie zvyknuta.... 😀

aj tu sa zatiahlo..ty vychodniarka nezávid 😀 😀 😉

spat????čo to je????

aninka29
16. júl 2009

veru veru...radšej nech máš všetko nachystané leni 🙂 🙂

aninka29
16. júl 2009

no čau jacka 🙂
aaaaaaaaaaaaaaaaaaale, priznaj si,že aj ty závidíš 😀 😀 😀 ............oni sa budú máčať v mori a my si možme máčať akurát tak naše opuchliny nohy v lavóre 😀 😀 😀

aninka29
16. júl 2009

leni daj daj 🙂 ..........a to ty ideš robiť toho ježka?????????? 😉 normálne vieš???????fííííííííííha 😵
ja by som sa na tortu nedala 😝 ...velmi komplikované na mňa 😝

jacka
16. júl 2009

ani...ja ..závidiet...čo to je 😀 😀 😀

no ja už močím 😀 😀 ...ale začalo hrmiet tak hádam čosi kdesi príde....von chýba kyslík 😝

jacka
16. júl 2009

ja som chcela Matkovi upiect..ale čo ked do konca roka nemožem... 😀 😀 ...

denisenko
16. júl 2009

ani, ja pri mojich ubohých 47 kilách dietu nepotrebujem....oni my z tej štrudle nenechali, chlapi 😝
aj ja chcem ísť na dovolenku....ale takto sa ani na SK nedostanem tak skoro ☹ ☹ ☹ ☹

aninka29
16. júl 2009

ja si budem večer 🙂 a snáď mi ich aj manža trošku pomasíruje 😉

jacka a kedy máš poradňu???????

ja som zase zabudla volať doktorke o výsledky 😝 ....si to musím poznačiť niekam,aby som zajtra nezabudla,ja hlava deravá 😀

leninka75
16. júl 2009

ale aninka, neblázni!!!..........tak ďaleko som sa ešte nedostala, ja tak max margarétku z marcipánu. 😀 .........ale kdeže ježka!!! 😉 .........sme objednali.........a lilka zahlásila, že na rok chce lienku........to by som možno zvládla,............... ale od druhého lepšie chutí 😀 😀 😀

aninka29
16. júl 2009

😕 😕 deni ty si taká chudučkááááááááá?????? 😠 😠 😠 tak to veru dietovať nemusíš 🙂 .........príď ty moja na východ,ja si ťa vykŕmim 😀 😀 😀 ............aj ja chcem byť taká štíhlunkááááááááá 😢 ...bože,sa načakám ešte 😝

leninka75
16. júl 2009

deni ja ti ku tým tvojim 47 pridám mojich 10 čo mám naviac a budeme spokojné obe 😀 .........

jacka
16. júl 2009

ani 20.7....sa teším hádam sa už otočil..... 🙂 ...neboj porodíš a budeš mat aj pás 😀 😀

no leni si šiklka..ked budeš piect lienku 😵 ..potom si aj ja objednám 😉

aninka29
16. júl 2009

veru od druhého lepšie chutí 🙂 ....Simka mala min.rok aj lienku aj ježka......jednú tortu od nás a jednu od krstnej........máme veľmi šikovnú pani cukrárku 🙂 .....a teraz bude mať jednu tortu princeznú od krstných a od nás buď včelí úľ alebo takú/ ako to nazvať/ lúku............alebo ešte dovtedy nájdem niečo lepšie 😉

denisenko
16. júl 2009

leni, vidíš aj to je riešenie, ale každý iba slubuje a nič nedáva..... 😀
ale ked už budeme rodina, uvidíme 😀 😀 😀
ani, neboj...ved to rýchlo prejde, a myslím že pri dvoch detičkách ešte rýchlejšie...ved ty máš len bruško 😉

aninka29
16. júl 2009

lienka nie je ťažká 🙂 len sa musíš pohrať s marcipánom,nie? 😉

aninka29
16. júl 2009

no bruško ako bruško 😒 ešte aj nožičky aj zadok 😝

aninka29
16. júl 2009

no idem ja dokončiť ten koláč,aby ho mohla bambulka papať až sa zobudí 🙂

denisenko
16. júl 2009

baby, moja segra robila malému tortu ako syr dieravý s myškami, ja fakt neviem ako to dokázala, ja upečeiem všetko, ale to zdobenia....španielska dolina a nervy v háji 😖 😖 😖

leninka75
16. júl 2009

jeej, to musela byť super torta deni!!! 🙂 ..........šikovná tá tvoja sestra.............ju to baví, či je cukrárka??

denisenko
16. júl 2009

lenii, asi ju to bavi....cukrárka nie je, ja tiež asi niečo vymyslím tento rok.... 😀 určite nie 😀

leninka75
16. júl 2009

konecne 🙂 🙂 🙂 🙂 ..........idééééééééééém, pa, pa!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

utka
16. júl 2009

leni, papa...
No my sa ešte na dovču nechystáme, ale už sa pomaly začneme. Pokúpiť potrebné vecičky. Ideme až 8.8. Ale už sa neviem dočkať. My Vikinkovi tiež tortu objednáme, ale u svojrovcov bude mať domácu. N eterka je cukrárka a svokra vie tiež super piecť 😉. Škoda, že mám delenú. Ale asi kúsoček ochutnám 😝

aninka29
16. júl 2009

leni pa 🙂

utka a kam to idete???????mne to vypadlo nejak 😒 ...........som zábudlivec 😉

ja mám koláč hotový,aj prdlinka je už hore 🙂 .......až prestane pršať,tak bereme gumáky a ideme von 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre