Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
25. feb 2014

@denisenko odpadnem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......................som mýslela že na traký 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
25. feb 2014

@denisenko poteší ked sa vám ťažko varí.......ale zas ked budeš len sladké 🙂 😉 ............................................variť.... 😀 😉 .....................................ešteže si ma dala do obrazu....že len na otočku 😀 😀 🙂 .......................a v pondelok ide kam?

denisenko
25. feb 2014

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 .....sladké obedy u nás nejdu..... 🙄 ...v pondelok už normálne ....niečo do garáže ku kombajnom, pripravy na sezonu a ták....

jacka
25. feb 2014

@denisenko tak to ti nezávidím ☹ 😒 ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,....................oprášiť prach že? 🙂 ......aj ti bude doma chýbať... 😀 😉

denisenko
25. feb 2014

@jacka ...tak nejako...ale ved bude každý den poobede už doma.... 🙂 aspon buduci mesiac určite.... 😅

jacka
25. feb 2014

poradte dáký fajný koláčik rýchlý hlavne 😀 😀 ...Peťkovi na karneval.....ináč urobím bublaninu.....ma nič iné nenapadá ☹

jacka
25. feb 2014

@denisenko ešte nebudu nič robiť?.........to máš zatial fajn že bude poobede doma.......horšie to budeš mať v lete ☹ ☹ ...........................mne ráno Peťko vraví mami a ocko bol doma?.....ho včera ani nevidel 😀 .....................................ozaj aj ide k tomu moru?......či už niečo hladáš či čo

denisenko
25. feb 2014

@jacka ...to aj Simonko je tak naučený, že každé ráno hľadá tata.... 😅 horšie je to, ked nie je doma, alebo ked sme boli preč..... 😖 k moru.....iba ak sama.... 😖 😖 😖 😖 😠 žatva je žatva..... 😖 ...tvoja polovička chodí tuším tiež "skoro" domov.... 🤐

letty86
25. feb 2014

ahojte 😉
@jacka ako ste oslávili meninky, čo dostal Matko_
Vy mozete nosit do skolky vlastnoručne 😅 utrobené pochutinky? Lebo my teda nie...kvolii hygiene a tak, aby boli chránení......ak chces dat dietatku napríklad rohlík s niečim, že chodí skoro do skolky, už o 6tej a jedia tam az okolo tej pol9, tak musís kupenú bagetku....nie čo doma urobís....aby ked je niekomu zle, alebo su nejaké problémy, tak vedia, že to nie oni.....chápes?
bublaninka je dobrý nápad 😉

letty86
25. feb 2014

@leninka75 tak suknu som ani ja už 100 rokov nemala 😅
@denisenko tepláky su tepláky, že 😅

jacka
25. feb 2014

@denisenko hrozné s tými našimi detičkami ☹ 😒 ....................žebý si našiel aspon 5 dni s vami ?.... ☹ ☹ 😔 ......dobre bý vám to urobilo.......všetkým 🙂 ..............................týžden pred vianocami ho vobec nevideli..........tak sme jedno ráno šli za ním.......dobrovelne nasilu....aspon pusu si dali 😀 ...............inak chodí ked už čítame rozprávku...... 😝 .......som si zvýkla....len nech má robotu........... 😀 😀

jacka
25. feb 2014

@letty86 no zatial sme mu nevinšovali...muž nebol doma 😝 ....tak hádam sa dnes pošťastí....dostane knihu z lidla 😀 😀 😀 ........a sladkosť......ved len meniný 🙂 nech nie je rozmazaný 😀 😀 😀 ...............................to vieš ja mám privilégia 😀 😀 😀 😝 ........kvoli Peťkovi 😉 ....ale bežne tam nosia.,......ked je niečo nejaká akcia v triede....... 🙂 ............................najskor som Maťkovi ani obed nemohla....potom upustili.....postupne som mu ja nosila........ 😀 😀 😀

denisenko
25. feb 2014

@jacka no ved tgiež si viem predstaviť iný ideál rodinného života....ale bolo to už aj horšie.... 😀 😀 😀

denisenko
25. feb 2014

@letty86 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
25. feb 2014

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......................skor abý ešte horšie nebolo 😀 😀 😉 😉 😉 🙂 .....................ved nie sme jediné 😀 😀 😀 😀

letty86
25. feb 2014

@jacka tak ani mi to na meniny neprehaname, ale taká drobnost potesi 😉 tei knihu su fajnové, čo som videla 😉
ty sa más, privelegovana 😀 u nas tiez sa donesie, ale z obchodu 😀 ...a teraz deticky , tvoje 😉 obeduju v skole a v skole, či az doma?

jacka
25. feb 2014

@letty86 su zabalené....dúfam že budu aj dobré........inak 😠 😀 😀 😀 ................len meniný......stačí 😉
nie nie...doma papkaju a pekne priberajú........vedia z čoho 😀 🙂 😉

jacka
25. feb 2014

@letty86 😀 😀 😀 to sa mám.....mi tam z ruký zobký zobký 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😉

letty86
25. feb 2014

@jacka
@denisenko mne je tak "smiešno", ako teraz chodia tie Zlaté manzelky.....ako sa "stazuju", že nie su s manzelmi a taaaak.....aké to maju tazkéééééééé....ale to, že zarobia milion korun na mesiac, to sa už nepostazuju 😅 😝 ....a také obycajne rodinky, kde tiež muzov vidia pomenej a tych peniazkov dostanu na mesiac ovelaaaaaaa menej, tie žienky ked to vidia, tak musia mat dost....taký svet....kuzelne farebný 😅 😅 😀 😀 😝

jacka
25. feb 2014

@letty86 to máš svätu pravdu 🙂 🙂 🙂 .......tie prachý bý som brala 😉 🙂

denisenko
25. feb 2014

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 ťažký život pracháčov.... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
25. feb 2014

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 mať ich starosti 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....kolko minúť 😀 😀 😀 😀

jacka
25. feb 2014

@denisenko tak som aj ja najbohatšia 😵 🙂 😉 ....................dobrý článok 🙂

denisenko
25. feb 2014

...a ja sa vytešujem že nie sme v nemocnici....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a že zajtra príde Deniskovi nová posteľ..... 😀 😀 😀 😀 ako málo mi stačí k šťastiu, že???? 😀 😀 😀

letty86
25. feb 2014
jacka
25. feb 2014

@denisenko pozrime ju......aká skromnučká 😀 😀 😀 😀 😀 ..........................veru výtešuj sa z maličkostí 😵 🙂 🙂 ..................................ale prachý bý si brala čo??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉

jacka
25. feb 2014

@letty86 tak tak 😵 🙂

jacka
25. feb 2014

@leninka75 vidím ťa 😵 😵

denisenko
25. feb 2014

@jacka a Ty nie????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 včera bol Petrík na úrade, lebo do danového priznania potrebuje moj "príjem"....a hovorí: čo sa sťažuješ, veď "zarábaš ročne takmer 70000SK...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no krása...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre