Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
19. jún 2014

ahojte....... 😵 🙂

ako je fajn ked hlava nebolí........ 😵 😵 ..včera k.o.......ešte že už mám väčšie deti 😀 😀 😉

leninka75
19. jún 2014

ráááááááánečko!!! 😎 😎 😎

@denisenko...........blahoželám k jenotkám!!! 😵 😵 😵 😵 😵

katka1819
19. jún 2014

Ahoooooooj 🙂

denisenko
19. jún 2014

ahojte.... 😉
@leninka75 dakujeme....Lilka ako?

denisenko
19. jún 2014

nejaká som unavená v poslednej dobe....vraj sa má ochladiť.... 😕 😕 😕 😕

denisenko
19. jún 2014

@katka1819 v pondelok idem k ujovi MUDremu....tak mi to hádam preloží do ľudskej reči.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
19. jún 2014

baby....kedy vlastne končí školský rok???...v piatok alebo pondelok???

leninka75
19. jún 2014

@denisenko ........ako Lilka to ani srnka netuší 😨 .............budem mať prekvapko..........slovina je taká na vážkach.......ale hovorím uvidím v piatok 27.6. 😉

leninka75
19. jún 2014

@denisenko ............veru zasa ochladenie to už je na porážku také výkyvy 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ..........no a školský rok by mal končiť 27.6...aspoň u nás je to tak..................ale malo by to byť celoplošne..............

leninka75
19. jún 2014

@denisenko ..a ty čo máš veľa práce? ☹ ...........ako sa držia ovečky?

jacka
19. jún 2014

@denisenko v piatok končia........a potom hurááá ...mami zbláznite sa 😀 😀 😀 😀

jacka
19. jún 2014

@leninka75 a ja som od macochy? 😀 😀 😀
@denisenko to sa tešíme sa aj mi na preklad........škoda že to hned nedaju do normálnej reči

inak Peťka mám doma...........mudra učka mu stanovila dg........kašlík

denisenko
19. jún 2014

@leninka75 ..tak to si ma potešila...lezú mi na nervy s tou školou...naši ešte včera písali test z matematiky...a úlohy ani nehovorím...akože...som myslela že už budú mať fraj...... 😝 😝 😝 😝 😝 ...veľa práce...ako sa to vezme.....dosť na to, že všetko musím so Simonkom a to je mrzutec prvej triedy...a teraz ešte skúšame nočník, a to musím byť pri nom, takže další zbytočný čas nemám..... 😖 😖 😖 😖 😖 ...ovečky....držia sa, len mali nejaké problémy, ale už hádam bude pokoj, dala som ich odčerviť a zaočkovať...bola kovbojka....Denisko nadhánal, ja som chytala a držala za nohy a veterinárka pichala...... 😀 😀 😀 😀 😀 všetky gelové nechty pošli..... 😀 😀 😝 😝 😝

denisenko
19. jún 2014

@jacka ...ja budem aj rada, že je doma...Simonko bude visieť na nom, nielen na mne...c.elý den len počúvam::::::::Deniiiiisko, Denisko........ 😀 😀 😀

denisenko
19. jún 2014

@jacka ty kokso...tá učka je normálne na neho alergická..... 😝 😝 😝 😝 😔 😔 😔

jacka
19. jún 2014

@denisenko to bude asi vzájomna alergia................ale už som pri nej vybuchla........povedala som jej svoje o jej stanovení diagnoz....kedže ozajná dr. mám iný názor na choroby ako ona.........
ved aj ja sa teším..........ale nie tolko čo ty 😀 😀 😀 😀 .................vieš čo...Maťko vobec nebol na nočníku.....rovno na weco chodil.......a Peťko pokial mu nezistili celiakiiu tak tam sedkal ...potom už nechcel.....tak som aj jeho šupla rovno na velký záchod....................nikdy som ich tam nenutila sedieť........ale skušala 😀 😀 😀 .................................................to muselo byť riadne kino s ovečkami......škoda že som to nevidela 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..........

denisenko
19. jún 2014

@jacka a čo ti tá múúúdra najmúdrejšia povedala???....Simonko posedí....ale nevyciká, pokým už nekričím....aj s WCkom sme to skúšali....on je ťažký oriešok...baran.....

jacka
19. jún 2014

@denisenko .....neboj nič.......raz ho určite odlienkuješ......aj MAťkovi to dlho trvalo a tu je 🙂 .........to všetky parohaté znamenie sú ťažké....ešteže ku nim nepatrím....ani moje deti........len moj muž je iný.... 😀 😀 😀 😀 ................................najmudrejšia ...že mám zvážiť jeho kašel...a odsledovať ho...tak ho sledujem.... 😀 😀 😀 😀

leninka75
19. jún 2014

@denisenko ...........vieš čo ja sa celkom chystám na našu učku, že čo to má znamenať, deckám unaveným z celého roka na poslednú chvíľu hádže testy, diktáty a podobne................decká pochytali 3, 4 a nemajú šancu si to už opraviť 😠 😠 😠 😠 ............

leninka75
19. jún 2014

@jacka ..............buď rada, že máte takú všestrannú učku...nemusíš vyčakávať u Mudry a diagnózu máš okamžite z jedného pohľadu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
19. jún 2014

@denisenko ............ozaj a čo ste dávali robiť kocúrovi?? 😨

utka
19. jún 2014

Ahojte.Naší sa uz teda vobec neucia.Su skoro celé dní na skolskom dvoře.A zajtra idu niektori s uckou na nejakú sportovu důraz,tak ostatní mozu ostat doma.Takze Viki uz ma víkend.Dnes bol Peto podpisat suhlas s testovanim iq Viktorka,ale vraj to uz tento rok nestihnú.Uz nám aj zistila nejake školy matematické...tak uvidíme.

utka
19. jún 2014

Ahojte.Naší sa uz teda vobec neucia.Su skoro celé dní na skolskom dvore.A zajtra idu niektori s uckou na nejakú sportovu sutaz, tak ostatní mozu ostat doma.Takze Viki uz ma víkend.Dnes bol Peto podpisat suhlas s testovanim iq Viktorka,ale vraj to uz tento rok nestihnú.Uz nám aj zistila nejake školy matematické...tak uvidíme.

denisenko
19. jún 2014

@leninka75 toť presne moj názor....už nevedia čo zo sebou, naši písali z vlastivedy a tiež výsledky ešte nemajú a neviem, kedy si to opraví, lebo som zistila, že mal chyby.... 😝 😝 a známok z vlastivedy málo.... 😝 😝 😝

denisenko
19. jún 2014

@leninka75 ....kocúr...vykastrovať...už som sa nemohla na neho dívať....nervozne pobehoval, miesto si nenašiel už asi mesiac, žere tak raz do týždna....no des...a kedže som dlho zvažovala chov mačiek...tak som rozhodla...už to má za sebou....ani neviem, že ho máme doma...až ked pýta tretiu misku žrádla.... 😀 😀 😀 😀

jacka
19. jún 2014

@denisenko to pekne čo nás čaká v druhom ročníku...............týžden pred koncom......parádička....... 😠 😠 😠 a ako poznám tu ich učka.....pánboh nás ochranuj 😔
no chudák kocur 😀 😀 😀 ...............teraz vás zje 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉

jacka
19. jún 2014

@denisenko ako Simonko?........už chodíte na slniečko? 🙂

jacka
19. jún 2014

nooo a asi budem mať zas po peknom víkende................ 😠 😠 😠 😠 ale aspon už za sebou......a dalšiu nechám na august..... 😀 😀 😀.....................a teraz sa natíska otázka čo zas variť...................😝...............a striguna vraj mužovi.....vraj povedz kedy prídeš napečiem tortu.....a ja aku?.......z bielkov nafuknutú....😀......normálne som sa zlakala......:-FD

denisenko
19. jún 2014

@jacka z bielkov???...to hádam nič nepokazí, aj ked viem,že tá protihrudkujúca látka, čo býva v práškovom cukre robí neplechu..... 😠 😠 ....Simonko...chodíme...kam zasvieti, vyhodí sa...ale len taká krupica...niekedy je to biele, niekedy červené...vraj to nemám riešiť...

jacka
19. jún 2014

@denisenko ved práve.....a aj tak to nikto neje.......fuj hnusne sladké 😝 ....................................nemáš riešiť..?...pekne 😝 ..............idete aj na alergologiu.......?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre