Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
9. júl 2014

Ahoooooooj a nezapršíííííííííííííííííííííí 😝 😝 😝 🙂

denisenko
9. júl 2014

ahojte... 😉
@utka Zuzi...pevné nervy a skoré uzdravenia.... 😉
@jacka len jednej...druhej pojde mužova sestra.... 🙂 tak, tak...rýchlo vrátiť.....patria medzi náročné deti.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
9. júl 2014

@katka1819 Kati...nezapršíííí?????....pošlem Ti??????? 😀 😀 😀 😀 😀 dáme bahenné kúpele???? 😀 😀

denisenko
9. júl 2014

@leninka75 Teba sa idem spýtať...dá sa ísť do Bulharska aj len tak akože na blink????....včera Petrík povedal, že možno by sme šli pozrieť tam....sú tam pieskové pláže?...kvoli kamienkom sme zrušili Chorvátsko.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
9. júl 2014

@denisenko dakujeme.Je to vraj buď viróza alebo zuby.CRP ma negativne.V noci sme museli dávat aj zabaly...

jacka
9. júl 2014

ahojte..........

@denisenko určite sa dá....ked sme tam boli raz dávno tak sa dalo....kopec volných miest tam mali.......chcete ísť takto?...............vidím že tiež kamienky nemusíš 😀

@utka držkajte sa 🙂

jacka
9. júl 2014

@leninka75 ta kde si 😀 😀 😀 😀 😀 som vedela že neprídeš.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
9. júl 2014

@utka mala moc vysoké? a dosť pije? to je u nás najväčší problém...ale viem, že liter tekutín denne robí zázraky... 😉
@jacka ...chceme...nechceme...inak sa nedá.... 😀 😀 😀 ale tak potichu....Denko vôbec nechce ísť k moru...niečoho sa bojí... 😔 😔 😔 😔

utka
9. júl 2014

Ďakujeme...

@denisenko mala cca 39,2. V noci bola stále na prsníku...a aj cez deň.

denisenko
9. júl 2014

@utka jój,to nie je dobré ☹ na zúbky sa mi to zdá dosť☹

utka
9. júl 2014

@denisenko vraj môžu byť až do 40, čítala som tu na koni, čo máme súkromnú diskusiu júl 2013...
Ale tak dúfam, že to rýchlo prejde. Žiadne iné príznaky nemá, len sa hocikedy rozplače, aj keď cucká mliečko, tak ju asi bolia ďasná...no uvidíme. Však zatiaľ má len dva dolné, tak jej asi ide viac naraz.

leninka75
9. júl 2014

dobrý večer........ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@jacka ...........jak, že neprídem 😅 😅 😅 😅 😅 ...........zle ma poznáš ☹ ☹ ☹ 😉 😉 😉 😉 ...........inak si ty lenka???? 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

leninka75
9. júl 2014

@utka .....držte sa!!!!

leninka75
9. júl 2014

@denisenko ..........jasné dá sa ísť do BG aj na blink, švagrovci tak boli a boli dokonca vlakom 🙂 .....ale s takými drobcami by som to ja osobne neriskovala 😔 ........ak možem poradiť, tak by som kukla hotely alebo apartmány cez booking.com a niečo by som si tam rezervovala.............a v BG sú supiš pieskové pláže pre deti 😵 😵 😵 😵 😵 ..........tiež presne koli tomu nechcem ísť do Chorvátska 😉 .................držím palce, nech sa dovča podarí 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
9. júl 2014

........majte sa tu krásne žubrienky a keďže už je deni spať, tak sa miernite v písaní nech toho potom nemám moc na čítanie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............paaaaaaaaaaaaaaaa

katka1819
10. júl 2014

Ahoooooooooooooj 😉

jacka
10. júl 2014

ahojte..........

@leninka75 jasné.........že nie som...ale dufala som že neprídeš 😀 😀 😀 ....................držkajte sa...užite si more..... 😵 😵 😵 😵 potom povinné hlásenie 🙂 🙂

jacka
10. júl 2014

@utka aj MAťko mal 40 ked mal zubky....ale nie celý den...........držte sa 🙂 🙂

@denisenko ved su aj na poslednu chvílu......tiež by som to neriskla s deťmi 😉 ............skuste tak ako Lenka píše....radšej zarezervovať?.....................a čoho sa bojí?....vody ...či cesty......? ☹ ☹

denisenko
10. júl 2014

ahojte... 😉 ...tak..rada na pasovom odstáta....dokonca sa aj podarilo Simča odfotiť.... 😀 😀 😀 už mal neplatný pas.... 😠 😠 😠 😠
@jacka ....Denisko vravel, že sa mu nechce daleko cestovať....ale ako ho poznám, on sa skor bojí, že sa nedorozumie..... 😀
@leninka75 díky moc....ked to rezervovať, povie mi, že zajtra sa pobaľ...ideme...takže asi tak...... 😖 😖 😖

denisenko
10. júl 2014

@leninka75 ....peknú dovolenku..... 😉 😉 😉 😉
@utka ako Lucka? už lepšie? ....aj Simonko ráno hrial ako piecka...dúfam, že to bola len taká "náhoda" 😝

utka
10. júl 2014

Ahojte...
My dnes už lepšie...ráno o pol siedmej ešte 38 a teraz zatiaľ len 37,3.
@denisenko tak dúfam, že je Simčo ok!

utka
10. júl 2014

@leninka75 krásnu dovolenku, oddýchnite si a užite si more!

denisenko
10. júl 2014

@utka sa pridávame do klubu.... 😝 😝 😝 zatiaľ sa drží...naliala som do neho 4 fľaše vody a 2 čípky...chýbajú mu ešte 4 zadné stoličky, tak nevím, nevím....

utka
10. júl 2014

@denisenko tak prajem pokojnú noc. U nás to vyzerá sľubne...klop-klop

jacka
11. júl 2014

ahojte..............

@utka super že sa Lucke lepši.... 🙂 🙂
@denisenko juj a vy čo moja ☹ ☹ ☹ .....ako sa máte?.....................ozaj som sa dozvedela že najlepšie more pre atopikov a na kadejaké ekzemy je v Chorvátsku...a že aj tam je niekde pieskoví pláž 🙂

katka1819
11. júl 2014

Ahooooooooooj 🙂 🙂 🙂

@leninka75 krááásnu dovču 😉 😉 😉

utka
11. júl 2014

Ahojte...

denisenko
11. júl 2014

ahojte... 😉
@utka ako?...aj u nás bola sľubná noc....išla som spať o 00,58 😝 😝 😝 😝 dovtedy zábaly v kombinácii s pitím cez striekačku.....ale pomohlo.... @jacka za ten nápad striekačky Ti budem vďačná do konca života... 😀 😀 😀 😀 ale váááážne.... 😉 😉 😉 zachranuje mi to nervy a niekomu aj život, zrejme...

denisenko
11. júl 2014

bola som u Mudrej...teda..naša ma dovču..tak do žiliny...je to hrdielko, preto sa sťažuje, že ho čosi bolí....dostal penbene, tak hádam zaberie....

utka
11. júl 2014

@denisenko u nás bez teploty,ale zato cickala skoro kazdu hodinu.Asi to budu zuby predsa.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre