Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
18. aug 2014

@denisenko.........nemočíte si vy náhodou nožky v mori? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

katka1819
18. aug 2014

@leninka75 no my teraz cez prázdniny takto po výletoch a potom už len pozvoľna alebo ništ počas školského roka a to kým do práce ešte nechodím .... na budúcu sobotu máme oslavu v nedeľu tú Bešeňovú a od stredy budúceho týždňa sme v ČR do nedele a potom škola ,školka... a ešte jedna akcia bude 6.9 sú v našej rodinke krstiny a guláš párty a potom kľud ništ už len také normálkové oslavy narodenín 😀 😀 😀 Vy tento víkend tiež výletujete 😉 😉 😉 si užite poriadne v Septembri ešte dohodneme mini koňo stretko v ZA sa teším 😉 ....................len toto počasie nešťastné 😝 leto ani nebolo 🙄 poriadne 😅

katka1819
18. aug 2014

kočky čo máte Topgal školskú tašku ako Ste čistili ...mám ju normálne prásknuť do práčky 😕 😅 poraďte 😉 Ď

katka1819
18. aug 2014

inak Ahoooooooooooooooooooooooooooooooooj všetkým a krásny dúfam že slniečkový dník 😀 😎 😀 😉 😉 😵

denisenko
18. aug 2014

ahojte.... 😉 maminky...ja nejako naozaj nestíham...a ešte k tomu ten net...pomalý ako slimák...už ma to nebaví...... 😝 😝 😝 😝 😝
@leninka75 nožky v mori....toto leto už určite nie.... 😔 😔 😔 😔 strále pršiava, tak chlapi dovolenku tak skoro nedostanú, lebo im robota stojí...... 😔 😔 😔 😔 takže sme sa dohodli, že zrejme v oktobri, ak výjde....egypt alebo tunis, alebo čo ja viem kde..... 😀 😀 😀 😀 😀
@katka1819 tašku periem normálne v práčke...a už ju máme do tretieho ročníka a je úplne ako nová, len tie reflexné pásky Denisko ošúchal..... 🙂

denisenko
18. aug 2014

jáááj...Simčovi ide zas zub....mrzutý je už týžden, nič mu nie je dobré...a hysáky chytá také, že ho nemôžem ukľudniť....niekedy vážne uvažujem, či by nepomohla nejaká psychologička...aspon mne....včera len zbadal umývačku na auto a skoro sa zašiel od revu.....väčšinou ani neviem, aký má dôvod.....a ked počuje kohúta......zasekne sa a viac ani nehne...s revom rovno domov.....na záhradke nemôže prežiť lampu pod prístreškom....a ešte kopa iných vecí....hysterické stavy....

denisenko
18. aug 2014

@leninka75 my sme túúúú..... 😉

leninka75
19. aug 2014

ahojte 😉 😉 😉 😉 😉 😉

@katka1819 ..do tej Bešeňovej idete nakoniec len na otočku?.....a v Čechách budete len u bráška či aj nejaké výletíky budú? 🙂

leninka75
19. aug 2014

@denisenko ..............noooo ja to vidím v tom októbri am Karibik 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...to Simonko má také záchvaty revu bežne či je taký precitlivelý len keď mu idú zuby??...........inak to ti teda nezávidím ☹ ...to keď niekam idete, aby si tŕpla čo mu nesadne ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ............mňa najviac prekvapila tá lampa pod prístreškom...čo sa mu na nej asi tak nepáči?? 😨 😨 😨 😨 😨 😨

leninka75
19. aug 2014
denisenko
19. aug 2014

ahojte.... 😉 .....že akože jeseň?????? 😠 😠 😠
@leninka75 ..presne tak..u neho nikdy nik nevie, čo sa mu zazdá....u sestry neprežil detskú autosedačku...pohľad zospodu..... 😝 😝 😝 😝 😝 ked sme boli v ZOO, tak počul leva a dve hodiny plakal Peťovi do pleca..... 😝 😝 😝 😝 😝 ach jooooooo

katka1819
19. aug 2014

ahoooooooooj 🙂 🙂 🙂

to počasie ma už začína serkať 😠 😠 😠 pršíííííí a kosa 🙄

@leninka75 Bešeňová veru len na otočku ...lebo nám brácho oznámil že organizuje oslavu v sobotu 😅 nevadííííí aj toto užijeme len aby sa to počko umúdrilo 😔 😉 a v Čechách už som ti to myslím písala 😅 Dino Park v Plzni a kupko na hraniciach s Nemeckom vraj uuuužasné 😉 a ešte nejako to okolité vyžitie tam u nich žijú v nejakej obci pri Tachove - Studánka sa to myslím volá ... najprv bývali dlho v Tachove a teraz postavili dom v Studánke tak tam chcem kuknúť 🙂 .........................ale nakoniec ani neviem či pôjdeme sa mi včera môj zákonitý vyjadril že asi sa nebude dať lebo robíme tu fasádu 😅 aj keď to máme naplánované od začiatku prázdnin 😠 ale keby sme nešli tam isto pôjdeme s deťmi aspoň ten posledný víkend do toho Dino parku ale bližšie do Ostravy 😵 uvidííííííííííííííííííííííme 😀 takto sa nám to mení 😝
@denisenko s tým Simčom teda o nervy 😅 😒 😅 Držkaj sa ...snáď ho to čím skôr prejde 😉 tašku som teda práskla do práčky a je čistučká a všetko OK 😉 😉 😉

jacka
19. aug 2014

ahojte............

🙂 😉 😎 😵

denisenko
19. aug 2014

@katka1819 Kati, ja ju periem každého pol roka a teda musím si zaklopať...dobrá značka..... 😉
@jacka aká stručná.... 😀
jááj..na porazenie...bola som kúpiť Niskovi tenisky na telesnú..jasné..biela podrážka...lenže 34 tak akurát a 35 veľké.....na infarkt.....

jacka
19. aug 2014

@denisenko nechce sa mi rozmýšlať 😀 😀

katka1819
19. aug 2014

@denisenko to má Denisko akú veľkú nohu už že 34 😕 náš má 32 😀 Nisko musí byť aj vyšší oveľa ...no musíme dať to stretko ich pomeráme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
20. aug 2014

ahojte............... 🙂

@denisenko .............s tou jeseňou úplný súhlas 😝 😝 😝 😝 😝 .....ale vraj od pondelka má prísť leto 😅 😅 😅 😅 😅 😅

@katka1819 .....naaaaaaaaaaaa čo teraz?...............fasáda či výlet????? 😕 😕 😕 😕 😕 😕

leninka75
20. aug 2014

@jacka ..však ťukaj aj bez rozmýšľania 😉 😉 😉 😉 😉 😉

katka1819
20. aug 2014

Ahooooooooooj 😵 😵 😵

@leninka75 už viem čo bude 😝 fasáda 😅 sme sa včera dozvedeli že krstiny sa presúvajú na túto sobotu 😅 takže ráno kostol a potom oslava a to máme aj u nás na dvorečku už naplánovanú oslavu s grilovačkou tak sa budeme musieť rozkrájať asi 😝 ................. ešte stále máme tú Bešeňovú a Dino park v Ostrave na pláne 😉 😉 😉 uvidíme ako to všetko vypáli nakoniec 🙂 😀 🙂

leninka75
20. aug 2014

@katka1819 ...............no čo už 😉 ......a ten Dino park to je v rámci ZOO?.............................a tuto http://www.junglepark.sk/ ste neboli??

katka1819
20. aug 2014

@leninka75 jááááá ti neviem či je v rámci ZOO alebo zvlášť 😅 uvidíme ... ale videla som fotos odtiaľ a hotovka musíme tam ísť 😉 teda deti predovšetkým 😀 😀 😀 a vtom Mojši sme ešte neboliiiiiiiiiii a dík za typ žeby spoločné rande 😉 😵 kde to je presnejšie ...niekde blízko Púchova či sa mi to lem marí ...mám taký pocit že som mala odtiaľ spolužiačku ....

leninka75
20. aug 2014

@katka1819 ...to je pri ZA cica!!!..............otvorili to len teraz nedávno...........celkom ma to zaujalo, že sú tam aktivity aj vonku aj dnu..................my sa už dva roky chystáme do tej Ostravy 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ....a nejako sa k tomu nevieme dokopať 😠 ............................

katka1819
20. aug 2014

betón pumpa u nás 😅 😀 😉 to bola podívaná 🙂

leninka75
20. aug 2014

@katka1819 ..chaloši aj dýchali??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
20. aug 2014

ahojte... 😉 pol dna stráveného v čakárni na gynde...... 😝 😝 😝 😝 ešteže len raz ročne..... 😅 😅 😅
@katka1819 u nás máme takéto podívané často....susedia stavajú dom..... 😀 😀 😀 chalani majú aspon čo kukať, ked už poočasie je na prd... 😝 😝 😝 😝

denisenko
20. aug 2014

@jacka.... a ja vyzerám, že rozmýšľam???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
20. aug 2014

@leninka75 a od ktorého pondelka???...ešte v tomto roku???...dnes to teda ráno vyzeralo na oktober....ani mačky nechceli na balkon...... 😝 😝 😀 😀 😀

jacka
20. aug 2014

ahojte....

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 si zlatá 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀

jacka
20. aug 2014

@leninka75 už aj minulý týžden vraveli že tento má byť 30.............celkom sa sekli........a ani dnes neprší ako hlásili...........
@denisenko ja som tohoto roku ešte nebola.........hanba mi......ale ked tam sa treba objendať.....to ma neba 😠 😠

jacka
20. aug 2014

@katka1819 moji by si tam aj stoličky doniesli 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre