Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
24. sep 2014

@jacka čítanie?..myslíš?....Denko rád číta, ale...tiež to trebalo nejako motivovať... 🤐 🤐 ...jasné...chlapi... 😀
@leninka75 to som zabudla....prijmanie....bude...u nás určite tento rok...no...nejako to zvládneme...ked to zvládli aj iný, že áno.... 😔 😔 😖 😠 😀

denisenko
24. sep 2014

mne zas blbne net...sakráááá 😠 😠 😠 😠

a ešte to som chcela...ja viem, už som to asi spomínala, ale ked mi Denisko začal flákať slovenčinu, že aj 2 a aj 3 je "dobrá" známka....tak sme sa dohodli, že za 1 z diktátu, písomky a odpisu dostane ako odmenu 50 centov....odvtedy 2jku nedoniesol.... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
24. sep 2014

áááá...písomka z prírodovedy.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 1 😵 😵 😵

jacka
24. sep 2014

@leninka75 nervozna učka.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ........máme sa v láske 😀 😀 😀 😀 čo si mala fajné 🙂 🙂

jacka
24. sep 2014

@denisenko ano čítanie myslím.....juj to Maťko .....už odpor......radšej matiku kadečo iné...len čítanie nie..... ☹ .........................kde píšeš to i a y........tak som diktovala MAťkovi .....a v jednej vete bola motyka.....to si mala vidieť ako to vyzera z i.......skoro mi oči vypadli........ale je fakt že nemá odkial vedieť aké i.....takže to ich v škole nenaučia aké i kde?..........dobre vedieť....................takže to znie ako vydieranie.........založím aj ja 🙂 🙂 🙂 🙂 .........50 centov......to je celkom slušné 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉

jacka
25. sep 2014

ahojte.... 🙂

leninka75
25. sep 2014

ahojte..............

leninka75
25. sep 2014

@denisenko @jacka ........z tých "i" a "y" som šalela celý prvý a druhý ročník....keď som sa učke sťažovala, že ako to majú tie deti vedieť...tak mi povedala, že to musia počuť aké i majú napísať 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ..................pochopím tvrdé mäkké spoluhlásky, ale napr. slovo "myš" tam ako majú počuť aké ide i keď ešte nevedia vybrané slová 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ...............

leninka75
25. sep 2014

@denisenko ..........super finta s tými 50-timi centami 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................hlavne, že to funguje 😉

jacka
25. sep 2014

@leninka75 bože čo to chcu od detí ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹.................počuť....😝

denisenko
25. sep 2014

ahojte... 😉 😉
veru..vybrané slová...to nás ešte len čaká.... 😝 😝 😝

včera ako krásne, slniečko celý den, ani jeden obláčik..a dnes.... 😝 😝 😝 😝 😝 akože tieto výkyvy mi lezú na nervy.....a tlak... 😔 😔 😔

denisenko
25. sep 2014

@jacka vydieranie???...vôbec nie...snaha sa cení, že? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
25. sep 2014

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...........však jasné 🙂 🙂 🙂 .......nech si zvyká 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
25. sep 2014

@denisenko aj tu je hnus 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
25. sep 2014

jáááj....idem si niečo ukuchtiť....deťom som navarila karfiolovú polievku...to zas budú ohrnať nosíkmi obaja.... 😝 😝 😝 a Denisko má parené buchty, Simčo....on žije zo vzduchu....tak už len niečo pre mna...pohľadám nejakú zabudnutú klobásku.... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
25. sep 2014

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak ty klobásku 😀 😀 😀 😀 sa máš..................chuda Simonko......čím ho to chováš 😀 😀 😀 😀

denisenko
25. sep 2014

@jacka ved ja by som mu aj kus mäska dala...lenže...on urobí, že: bléééé.....

leninka75
25. sep 2014

kde ste vy dve boli schované celé doobedie? 😨 ..........

leninka75
25. sep 2014

@denisenko .......Simonko teda nebude s jedlom po maminke 😉 😉 😉 😉 😉 ................

denisenko
25. sep 2014

@leninka75 .nie...ale dokonale sa hodí do "rodiny"...tu sú viacerí takí "vymŕvači" 😀 😀 😀 😀

jacka
25. sep 2014

@denisenko dala dala jasné že dala...... 🙂 🙂

jacka
25. sep 2014

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 vymrvači 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja tu mrem s teba 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
25. sep 2014

@leninka75 ja som tu furt.... 😀 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
25. sep 2014

padám ..idem prídem...... 🙂 🙂 🙂

denisenko
25. sep 2014

@leninka75 že kde sme boli schované????....za sporákom..... 😀 😀 😀 😀

leninka75
25. sep 2014

@denisenko .......vymŕvači 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

leninka75
25. sep 2014

@denisenko ..a kde u susedov? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........

leninka75
25. sep 2014

@jacka ....len prídi 🙂 😉

denisenko
25. sep 2014

@leninka75 @jacka to vy nemáte vymrvačov????.... 😕 😕 😕 😕 😕 vo všetkom sa mrvia a prplajú..... 😠 😠 😠 😝

denisenko
25. sep 2014

@leninka75 som mala PC zahádzaný prádlom, tak to vieš..... 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre