Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
12. nov 2014

@leninka75 ale moja ...... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a kde bola
@letty86 tu som prehliadla.....beriem spät

jacka
12. nov 2014

@letty86 ja idem dnes sama zo sebou kávičkovať......
@leninka75 sa na mna hnevá.....

jacka
12. nov 2014

@leninka75 😵 😵 😵 😵 ....ab si sa nehnevkala..... 😵 aj pre teba na dialku 🙂 🙂

leninka75
12. nov 2014

@jacka ............však ja sa nehnevám..len mi je to ľúto ☹ ..............vyzerá to mňamózne 😵 😵 😵 😵 😵 .....hneď by som si dala 😵 😵 😵 😵 😵.................vieš, že a ja sladké sa prudko znášame 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
12. nov 2014

@leninka75 Maťko pojedol ostatok 😀 😀 😀 ..............................ešte stále sa máte tak v láske 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......................Peťka som nechala v školke......doniesla jedlo a zdrhla..... 😀 😀 😀 😀

leninka75
12. nov 2014

@jacka ..si to s Maťkom vybavím 😠 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀 ...............nič mi nenechal 😝 ............čo si dala do tých taštičiek?
....................však tú lásku na mne aj stále vidno 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀 ................
.....................drobec asi hádam ani nevšimol, že si zdrhla 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
12. nov 2014

ahojte... 🙂
@leninka75 som bola u zubára len v žiline.....konečne mám dobrého a nie až tak drahého...ale....zoberie ma až od apríla, lebo má ppppllllnnnooo...ale dovtedy budem u mojho, tak som rada aj tak..... 😉
@jacka...ja sa so sladkým pečeným nemusím..ale tie slané....neostalo???? 🙂 🙂 🙂

denisenko
12. nov 2014

a hurá, hurá...kúpila som Simčovi na Ježiška veľké smetiarske auto...a pre neho je to všetko, lebo ked dostane viac, nevšíma si to....tak jedno húkajúce autíčko dostane na Mikuláša, lebo on sladké a ovocie nemusí a na Vianoce smetiarov..... 🙂 Denko chcel vláčiky, ale všetky "lacné" /do 60E/ už má 😝 😝 😝 tak by si prial lietajúcu helikoptéru......

denisenko
12. nov 2014

a zlatý klinec dnešného dňa...Simčo sa bol dať strihať...neviem, kto trpel viac...či on, ja alebo kaderníčka.....strihať mykajúce sa dieťa..... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
12. nov 2014

@denisenko Peťko dostal vlani smetierske........aj s košmi....... 😀 😀 😀 tooolko radosti...............Simonko držal poslúchal?...................... 😵 😵 😵 😵 ........................to boli pizza slimák........a kedže Maťko nelubi mak ☹ ☹ tak tie padli za obeť................a makové si počklai na Peťka....a mužovi omrvinka 😀 😀
@leninka75 čosi......sa mu to zapáčilo chce aj zajtra ostať 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
12. nov 2014

podarilo sa mi našich presvedčiť .....tak došli kuk Peťka.......a rovno aj pochválili domček 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
12. nov 2014

@jacka už máte hotovo?? 😕

jacka
13. nov 2014

ahojte........ 🙂
@denisenko no celkom nie.....ešte jedna strana....a sokel na jar........asi to už nestihneme 😀 😀 😀 kedže sa hlási tetka zima 😝 😝

denisenko
13. nov 2014

ahojte 😉
@jacka ale vy ste akí šikovní..... 😵 😵 😵 😵 😵 super 🙂

jacka
13. nov 2014

@denisenko ja ti neviem......či šikovný.....nejak dlho to trvá.... 😝

jacka
13. nov 2014

@denisenko kuk... 😉

jacka
13. nov 2014

do kelu tu sa to nedá zmazať..... 😝 😝 😝

denisenko
13. nov 2014

@jacka pekné, peknučké...ste dali na hnedo?.... 🙂

jacka
13. nov 2014

@denisenko dakujem dakujem.................tá neutrálna farba.... 🙂

jacka
14. nov 2014

ahojte..... 😝 😉

leninka75
14. nov 2014

ahojte!!!!!!!!..............

@denisenko ............to máš super nakupovanie na vianoce 😵 😵 😵 😵 😵 .................také jednoduché 😉 😉 😉 😉 ................
...keď sme pri vianociach...........taká otázočka 😔 .............deti ešte veria na Ježiška?

leninka75
14. nov 2014

@jacka ....prečo tento 😝 ????????????????? 😨 😨 😨 😨 😨 😨

jacka
14. nov 2014

@leninka75 no vidíš už som sa to aj ja chcela opýtať.....u nás zatial ano.........uvidíme do vianoc 🙂 🙂 ....................................lebo sme tak skoro vstávali 😝 😝

jacka
14. nov 2014
jacka
14. nov 2014

@leninka75 čo tak tajne,....? 🙂 🙂 🙂

denisenko
14. nov 2014

ahojte.... 😉
@leninka75 u nás sa ešte verí na Ježiška...ale už asi dlho nie...lebo mu inak asi nevysvetlím, prečo mu Ježiško nemože doniesť lego za 500E.... 😀 😀 😀 😝 😝 😝

tááák...a už tu zas nie som...mám doma Petríka...tak sa mi venuje...a já jemu..... 😀 😀 😀 😀 sme boli v Lidli, oplieskali kopu penazí, dali si obed a pekný den za nami..... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
14. nov 2014

@jacka .......zasa muž trieskal bránou? 😠 .............
..............no u nás Ježiško u Laurinky funguje na 100%.......ale u Karolínky som si nie celkom istá čo si už s deckami v škole povedali o Ježiškovi...............stále sa tvári, že verí...ale mám pocit, že už niečo tuší 😕

leninka75
14. nov 2014

@jacka .............aaaaaaaale však som musela ísť učiť som nestihla napísať až teraz... 😉

leninka75
14. nov 2014

@denisenko ...........a pekný večer pred vami 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
14. nov 2014

.............inak ďakujem za srdiečko 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre