Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
9. dec 2014

@letty86 aj tak nejak, potom spohodlnejú

leninka75
9. dec 2014

@denisenko ...........no je to na mňa skoro aj keď je neozdobený......potom to stráca svoje vianočné čaro 😉 ............myslíš teda, že to bude generáciou?.............ja len dúfam, že aspoň odo mňa odkukáva a keď bude mať vlastnú domácnosť, tak sa bude vedieť postarať 🙂 ....................

jacka
9. dec 2014

@leninka75 bola som u mudr.........mu vzala výter že tam nič nevidí...............bý som sa strčila do mýšacej dierký........ 😝 😀 .............ale apson som si dala muku predpísať 😀 😀

denisenko
9. dec 2014

idem jas..nie že by sa mi chcelo...ale...dneska je rodičko....asi by som mala ísť...Denisko doniesol dve dvojky, tak uvidíme....

leninka75
9. dec 2014

@letty86 .......však aj u nás je to tak, že ja robím všetko najlepšie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...... keď si tak spätne spomeniem, tiež som sa ako decko nejako nepretŕhla v pomoci doma 😉 .......nenútili ma a tu som aj variť viem, aj piecť, aj čo to vytvoriť...tak hádam ani tie naše devuchy nás v budúcnosti nesklamú 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
9. dec 2014

@jacka ...to máš ten lepší prípad....,mne naposledy krčná povedala, ked sa pozrela do nošteka Deniskovi, že tam VIDI alergiu...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 bez výteru, výsledkov, nič....zlaté oči 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
9. dec 2014

@leninka75 tak my sme na tom lepšie....len nech si chlapci nájdu dobré nevesty...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
9. dec 2014

@leninka75 moja tebe nezávidím....ja som doma a netíham ako dochodca nemám na nič čas 😝
@denisenko 😀 😀 😀 to štrikuje po večeroch?......................teda to ja bý som bola mrtvola.....a zapala bý som po každom ešte aj po dverách 😝 😝 😝

leninka75
9. dec 2014

@jacka ..to si kedy stihla??? 😨 😨 😨 😨 😨 ...................čo si??....však ti ide o zdravie..radšej zbytočne ako neskoro.....

jacka
9. dec 2014

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to je dobrá doktorka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 asi pojdeme aj ja ku nej 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
9. dec 2014

@leninka75 no ked som šla pre Peťka.........tak čakáme na Maťka skor dve hodký.........tak som si tie výterý ešte aj zaniesla........ešta aj stihla uniflox výbrať.............a so sestričkou pol hodku kecala.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..............a zrazu mobil...mamí kde si 😕 😀 😀 😀 😀

leninka75
9. dec 2014

@denisenko ..to máte super mudru!!! 😅 😅 😅 😅 😅 ...............Lilke tiež raz povedala ORL, od stolíka a Lilka stála pri dverách, že vidí, že má zväčšenú mandľu 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ..a čože dvojky, z čoho?? 😨

jacka
9. dec 2014

super že sme sa tu takto stretli.........to sa dáááávno nestalo 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
9. dec 2014

@denisenko ....ja to stále hovorím, že chlapi sa majú v živote lepšie 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀

jacka
9. dec 2014

@leninka75 poučila som sa pri Peťkovi ...ked nám dala na zvracanie kinedril..........odteraz som pečená varená........aj s výmýsleným soplíkom 😀 😀 😉

jacka
9. dec 2014

@leninka75 aj ja to vravím 😠 😠 😉

leninka75
9. dec 2014

@jacka ...........šikovná si ty!!! 😵 😵 😵 😵 😵 ..............to u nás by ma veru nevybavili 😝 😝 😝 😝 ..............

leninka75
9. dec 2014

@jacka ..veru dávno tu nebola taká živá debata 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...................a asi tak skoro ani nebude ☹

jacka
9. dec 2014

😎 😎 😎 😎 😎 😎 aha čo máme začína svietiť na lešpie časý 😎 😎 😎

jacka
9. dec 2014

@leninka75 prečo bý ste nevýbalili????

letty86
9. dec 2014

jaaaj, veru, konečne sme tu takto pokope 😵 😵 😵

jacka
9. dec 2014

@leninka75 aj ja mám taký pocit že sa tu tak skoro zas nestretneme ☹ ☹

leninka75
9. dec 2014

@jacka .. u nás fúka studený vetrisko 😝 😝 😝 😝 😝 ...................

leninka75
9. dec 2014

@jacka ...no u nás je vždy kopec ľudí aj u pediatrov aj u jedinej detskej ORL pre mesto a okolie 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ........a pediatri ordinujú len do 12:00 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

jacka
9. dec 2014

@leninka75 ved aj moja tak robí...ale okolo obeda tam nik nie je........a dnes má ešte aj porane....a ešte chodí do dalšiej dediný asi 20km ordinovať...poobede...................................a na orl tam je to o držku 😝 radšej tam nejdem ked nemusím 🙂

jacka
9. dec 2014

@leninka75 u nás nefučí........a dufam že ani nebude chcem ísť s nimi von..kedže včera sa nedalo a ktovie ako zas bude zajtra 😝

jacka
9. dec 2014

tááák som tu ostala sama......... 😉 ideme na čerstvý vzduch 🙂 🙂

vraj má štvrtok snežiť 😝

jacka
9. dec 2014

som tu zas 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂 🙂

jacka
10. dec 2014

ahojte...........

juj aká kosa je vonku........-6 😝 😝 😝 ...žebý december 😀 😀 😀 😉 😉

leninka75
10. dec 2014

ahojte!!! 😉 ...........brrr, ani sa mi vstávať nechcelo 😝 😝 😝 😝 😝 😝 .................káva???? 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre