Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
25. feb 2015

ahojte.......................

............nič sa mi nechce v tomto krásnom počasí 😝 😝 😝 😝 😝 ...................

jacka
25. feb 2015

@leninka75 ani mne...... 😝 😝 😝 😝 ledva som oči rozlepila 😝 😝 😝

leninka75
26. feb 2015

ahojte....................bleeeeeeeeeeee pokračko včerajška 😝 😝 😝 😝 😝 😝

@jacka ......pridáš sa? 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
26. feb 2015

ahojte....
@leninka75 velmi rada............dáme kávu?.................a ozaj aha čo tu máme 😎 😎 😎 😎 🙂

jacka
26. feb 2015

@utka Vikimu všetko najlepšie 🙂 🙂 🙂

leninka75
26. feb 2015

@jacka .............to vieš, že ti závidím 😉 😉 😉 😉 ...ale zasa na druhej strane ti doprajem 😎 ...len si ho užívaj 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .................euráče máš nachystané?? 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
26. feb 2015

@utka......oslávencovi prajem všetúčko najlepšie, pevné zdravíčko a veľa radosti!!!! 🙂 🙂

leninka75
26. feb 2015

@jacka ....s kávou ti musím dať košom ☹ ...nestíham 😝 ..teraz mám síce asi 10 min pauzičku, ale potom v kuse do 15:00 učím 😉 ..........

jacka
26. feb 2015

@leninka75 lepšie ako sneh 😎 😎 😎 .......................juj ani nevrav...zas tam naechám kopoce prachov.....a MAťko mi zakázal ísť tam samej že on vyberie..ach ach..... 😀 😀 😀 😀

jacka
26. feb 2015

@leninka75 nevadí aj tak som ju vypila .....ako ´dobre mi urobila.... 😵 😵 😵 ..možno aj to slniečko 😎 😎 😎 že nie som taká smutná ako včera 🙂 🙂

jacka
26. feb 2015

@leninka75 čo máš doma navarené........neviem čo zajtra 😝 😝

leninka75
26. feb 2015

@jacka ...jasné, že záhradník musí sám vybrať 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...................som zvedavá čo nakúpite 😉 😉 😉 😉
.....ja verím, že príde 😎 aj ku nám.....................
.......................noooo s varením.....mám strašnú chuť na guláš 😵 😵 😵 😵....a u nás guláš varieva Majo, síce kotlíkový, ale však na šporáku je to podobné.......tak som sa rozhodla, že dnes bude variť 😀 😀 😀 😀 😀.....on ešte o tom nevie 😀 😀 😀 😀 😀 😀.............táááááááááááky bude nadšený keď sa nebude môcť vykotiť pred telku 😀 😀 😀 😀 😀 😀....ale nech.....však stále varím len ja, tak môže teraz aj on 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂.....a ešte rozmýšľam, že babám urobím na zajtra palacinky........

jacka
26. feb 2015

@leninka75 akurát sme prišli....16e......beriem s prasiatka 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉

jacka
26. feb 2015

@leninka75 drahý ťa nedá za nič ked bude večer variť 😀 😀 😀 😀 😀 ....palacinky su dobrý nápad 🙂 🙂

utka
26. feb 2015

Ahojte...
Ďakujem za Vikiho...odovzdám 🙂

jacka
27. feb 2015

ahojte.... 🙂

leninka75
27. feb 2015

Ahojte..................
@jacka ...........dobre ste vybrali 😵 😵 😵 😵 😵 ............nás tam včera nejaká pani odhovárala, že nekupujte to sú vyhodené peniaze, nič vám z toho nevyrastie 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 ....................ale ja som optimistka a kúpila som 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .................a keď si spomínam aké ste mali vy krásne kvietky, tak neni o čom 😉 😉 😉 😉 😉 .............my sme kúpili ľalie a dve tie jesenné zmesi........Jani a kedy to budete sadiť??..........tuším som na obale videla, že sa to sadí III - V.....ale neviem.....

leninka75
27. feb 2015

@jacka ...nakoniec som tie palacinky nerobila, lebo baby chceli cestoviny..... 🙂 ..........ty si čo nakoniec varila?

jacka
27. feb 2015

@leninka75 ja tie palacinky robím a cesnačku........Maťko je doma ráno zvracal...... 😝 ..........................no mne s tých kvietkov asi len jeden nevyrástol.....inač v pohode 😵 😵 😵 ...................tam v zadu je napísane kedy.......ja sa riadim podla toho len nikdy neviem či maju ísť na jesen vona alebo tam možu ostať....vtedy pomáha ujo gugl 😀 😀 😀 ...................včera jar...dnes jesen...som mala nutkanie tie kvietky tam hned posadiť 😀 😀 😉 😉

jacka
27. feb 2015

no nič bežím pre drobca........ 🙂 🙂 ....... 🙂

jacka
27. feb 2015

to čo znamená to upozornenie hore??? 😅 😅 😅

leninka75
27. feb 2015

@jacka .......Maťka aj bolí bruško alebo ho preháňa? 😨 .....dúfam, že to nebude nič vážne...........
................ja tie kvietky dám asi všetky do kvetináčov a postavím na terasu.....lebo inak nemám veľmi kde sadiť ☹ .................všetko zaberá svokra 😝 .........................
.................keby si nepovedala ani si tie upozornenia nevšimnem 😅 😅 😅 😅 😅 ....ale netuším čo to je......

jacka
27. feb 2015

@leninka75 len zvracal.......ale už mu zas nič nie je........toto je pre mna španielska dedina........najprv jeden potom druhý ach och joj 😝 😠 😀 😉 ......................tie lalie možu aj do kvetináča?......... 😕 ........ja ked niekde vidím napísané svokra....tak sa mi ježia chlpy......robia vyrážky a tak...... 😉 😉 😉 .....................som šla škrtnuť zápalkou ....a ako sa to stalo tak mi iskierka vletela rovno pod oko......som myslela že už teraz som oslepla ani nie 😀 😀 😀 len mám taký mini pluziegier pod okom........ 😀 😀 😀 😀

leninka75
27. feb 2015

@jacka ..ale tebe sa darí s očkami!!! 😝 😝 😝 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹................tuším by si mala nosiť ochranné okuliare.......svokra ťa vytočila??...... 😉
.................ale hej ľalie kľudne môžu ísť do kvetináča...aspoň ich nezožerú myši a iné potvory 😠.......

jacka
27. feb 2015

@leninka75 ano ano darí...ja by som to inač riešila......nebudem robiť nič 😀 😀 😀 😀 🙂 a nič sa mi nestane 😀 😀 😀 😀 .......................tá ma vytáča v kuse........sa nudí...nemá sa s kým porozprávať..volať mám.......kedy prídeme....stále tá istá pesnička.............. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ..................................................a potom to tam necháš aj cez zimu či vyberieš??

denisenko
27. feb 2015

ahojte.... 😉 idem len jedným prstom poťukať..... 😀 😀 😀
v sobotu sme boli na oslave.,....svokra mala 65 rokov....dobrá zábava..... 🙂 🙂 🙂 a od nedele sme boli u našich, ale len ja so Simčom....lenže to dopadlo trošku inak, ako som chcela.....úlohy som musela riešiť cez Skype, lebo chlapi boli stratení..... 😀 😀 a to som si chcela oddýchnuť...a vo štvrtok neplánovane sme už balili, lebo Simčo dostal teploty.....dnes sme boli u mudrej, tak našťastie, len zatekajúce soplíky a tie teploty....ale nie moc vysoké, tak sa to celkom dá.....len mladý pán je ako 100 čertov, že musí byť doma

leninka75
2. mar 2015

@jacka ...............božinku, že jaká dobrá nevestička si ty 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..................a kedy sa chystáte do jamy levovej? ☹ 😉 .....................
...........všetky cibule a hľuzy okrem tulipánov, narcisov a snežienok na jeseň vyberáme von..............

leninka75
2. mar 2015

...........som zabudla byť slušná 😀 😀 😀 😀 😀 ............................ahojte!!!! 😉 😉 😉 😉 😉

leninka75
2. mar 2015

@denisenko .................poznáš tú reklamu: prechladnutá maminka hovorí malej dcére, že sa necíti dobre berie si dovolenku a teda malá musí zvládnuť všetko sama.....a potom stopka a komentár, že maminky si predsa nemôžu zobrať dovolenku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..............................takže moja zabudni na oddych 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 ..................my musíme byť v pohotovosti za akýchkoľvek podmienok 😝 😝 😝 😝 😝 ..............
...............ako sa má Simko, už je dobre??

jacka
2. mar 2015

ahojte........
moje nervy........Maťko s plačom že nechce na AJ.............tu maju poslednu si teda dnešný den užije........ 😝

@denisenko v sobotu si jedla velkou lyžicou.... 😵 😵 😵 😵 ..................to vieš nemožeš si nič plánovať.....pri malých deťoch......zmena behom chvílky.......ako je Simonkovi?.......
@leninka75 ja som tu reklamu nevidela.......čo som načisto oslepla?.....to viem že cibulky von,.....ale či aj z kvetináča vyberáš?........ja som laliu tam nechala.,.....a už sa mi niečo aj talčí zo zeme....len neviem si spomenuť čo som tam zasadila......ach jáááj.......hlavne že to ide von..že ano 😀 😀 😀 ..........................ja som najlepšia nevesta ked ma nevidí a nepočuje...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....no tento víkend........juchu...... 😠 😠 😠 😠 😠 k sa niečo nezomelie s deťmi...... 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre