Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
12. mar 2015

@denisenko tu je hnus od rana 😝 ...a aj nieco ako sneh mate?

denisenko
12. mar 2015

@jacka My nie...uz by som to asi nerozchodila 😀

jacka
12. mar 2015

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......................dnes dávaš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ........................ 🙂

jacka
13. mar 2015

ahojte 🙂 🙂 🙂

utka
13. mar 2015

Ahojte...

jacka
16. mar 2015

ahojte....
aký ste mali víkend.... 🙂 🙂

leninka75
16. mar 2015

Ahojte......tu to teda žije 😅 😅 ........
@jacka .....víkend u nás bol pracovný.... Rezalo sa drevo.... Trosku sme maľovali a tapetovali..... A vy ako? 🙂

utka
17. mar 2015

Ahojte...
A kdeže ste?

katka1819
17. mar 2015

Ahoooooooooooooooooj 😀 😎 😀 😎 😀 😎 😀 ŽiJeM 😀 😀 😀

katka1819
17. mar 2015

@denisenko pekné vlásky 😉 😉 😉
@jacka víkendovali sme nooooooo ...mali sme oslavu k narodeniu sestrinej dcérky 🙂

denisenko
17. mar 2015

ahoooojte..... 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

včera som bola na endokrinologiii.....konečne ma po 2,5 roku uznali zdravučkou....teda...štítna žľaza je v poriadku....o hlave nič nehovorili..... 😀 😀 😀 😀 😀 inak.... 😀 😀 😀 😀 😎 😎 😎 slnko svieti, voda láka.......
v nedelu sme zas dali bicykle...dnes som chcela aj okná trošku zmyť a jarné topánky ppohľadať...ale....maminka mieni a Simčo mení.....nespí...zas...tak neurobíme nič...... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
17. mar 2015

a už zas idem....bniekto mi tu vykrikuje.....SKONČIIIIIII....... 😀 😀 😀 😀 😀 malý Terorista.... 😝 😝 😝 😝

utka
17. mar 2015

@denisenko potom dojdi aj k nam okna umyt 😉

denisenko
17. mar 2015

@utka xi,xi....ja sa k tomu dostanem až ked bude asi v školke..... 😀 😀 😀 😀 😀

utka
17. mar 2015

@denisenko aha... 😀

leninka75
17. mar 2015

@katka1819 .ahoj !!!................Peťo mal tuším aj v piatok fajnú oslavu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
17. mar 2015

@denisenko ...to je super, že máš v poriadku štítnu žľazu!!!! 😵 😵 😵 😵 ....................pokiaľ cez tie´okná aspoň trochu vidíš je to OK 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
17. mar 2015

..inak ahojte!!! 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
17. mar 2015

@leninka75 no ale čo ty všéééééééééééétko nevieš a aký prišiel vysmiaty 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😉

leninka75
18. mar 2015

Ahojte..... 😎 😎 😎 😎

@katka1819 ...... 😀 😀 😀 😀 😀 ..............to vieš ja mám ľudí všade 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..ako sa inak máte??.....čo škola, škôlka, práca? 😉

@jacka............haló 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 .............................špióniš???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
18. mar 2015

ahojte.... 🙂 další krásny den pred nami.... 😎 😎 😎 😎 😎 😎

denisenko
19. mar 2015

dobré ránko.... 🙂 🙂 🙂 🙂 😕 😕 😕 😕 😕

leninka75
19. mar 2015

aaaaaaaaaaa........hojteeeeeeeeeeeeeeee!!! .................. 😀 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😎 😎

@denisenko ...ani si nevieš predstaviť ako sa z toho slniečka vytešujem!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 ..............len tie rána sú zatiaľ dosť studené 😝 😝 😝 😝 😝
........................kocúr je už zdravý?? 😉 😉 😉 😉

leninka75
19. mar 2015

@jacka..................to myslíš akože fakt??!!!!!....... 😨 😨 😨 😨 😨 😨 ...........ani kuk???? 😕 😕 😕 😕 😕 😕

denisenko
19. mar 2015

@leninka75 ...veru studenéééé...... 😝 😝 😝 ale ako som dnes zistila...bude to ešte horšie....posun času 😀 😀 😀 😀 ....kocúr...striedavo oblačno...niečo vypadne, dalšie dorastie...ale nejako extra mu to nevadí, len mu je zima skoro ráno..... 😀 😀 😀 😀
@jacka 😕 😕 😕 😕 😕

jacka
19. mar 2015

ahojte.....

ale tu som.......od pondelka to ide dole kopcom .....najprv muž 38teplota...tak som ho šupla pod studenu sprchu (ja osobne by som nešla 😀 😀 )--zachvilu bol ako rybička 😀 😀 😀 😀 😀 ..................v utorok sme boli na gastre........poobede som chcela kupiť ríbezle stromčekové.....6e za jeden nedám 😠 😠 😠 😠 😠 ......deťom botasky........rastu ako z vody..........streda ......cuvam dvora a niečo klepe.....ups defekt...si myslím moja čierna mora.......bežím k susedovi nech mi to príde kuk.....nieže by som to najskor ja urobila........príde pozerá ved nemáš nič....a ja ale niečo tam klepe..kuk do kufra......a....to sa gulala hasiaci prístroj.........by som sa do myšacej diery zmestila.........idem variť došiel plyn.................a dnes Maťko zubár a rýchlo na kružok.......teraz mi volala muž že má smrtelnu chorobu......soplík 😝 😝 😀 😀 😀 😀 .....periem zimne vetrovky....zajtra jar.......že.....okná ešte neumyte..............aspon keby sa mi tak chcelo ako nechce........................... 😝 😝 😝 ....................idem to tu trochu zludniť skor ako budem zas letieť pre Maťka.....Peťko zas spinká v školke..........to tam budem do pol piatej čo nebude chcieť domov..................a zajtra ...huráááááááá piatok........tak aspon v skratke idem čítať.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ..........................pekná že na mna myslíte vážim si to 😵 😵 😵 😵

denisenko
19. mar 2015

@jacka ...nič v zlom......ale....ten hasičák ma dostal...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 inak u nás je to ta nejak nápodobne, len so demolišn Simonom za zadkom....... 😀 😀 😀 😀

jacka
19. mar 2015

@denisenko super blahoželám k zdravej štitnej žlaze.... 😵 😵 😵 .................................neboj nič stihne skor okna ako do septembra 😀 😀 😀 😀 😀 .......................
@leninka75 si vychutnávaš toto počasie nádhera 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ...len ten vietor je celkom studený.,.... ☹ ....ale dá sa prežiť 😎 😎 😎 ........aj moji cez víkend pílili drevo....všetci vatu v ušiach 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
19. mar 2015

žienky moje...ja viem, že máte kopec práce, ale ak by sa vám chcelo....nejaké hlasy môžete poslať....to je Deniskova nástenka....dakujeeem

http://www.talentagent.sk/galeria_o.php?mode=vo...

jacka
19. mar 2015

@denisenko aj mna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre