Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
14. aug 2015

ahojte...
@katka1819 krááásne.....ked Ti sedia, treba brať.....budeš peknučká 😉
@jacka tak u nás hrmí a fúka už druhý týžden...raz spadli aj 2 kvapky....a tot vsjo......

jacka
14. aug 2015

@katka1819 jééééj to su velmi pekne šatočký..... 😵 😵 😵 😵 ...si ťa v nich viem predstaviť 😵 😵 😵 😵 ....takže sa teším na fotočkú 😵

jacka
14. aug 2015

@denisenko ......veru treba dážd ako sol ☹ ☹ ...sucha je zem ako beton.....a v týchto horučavách sa mi ani nechce v záhrade nič robiť 😀 😀 ved ma to počka nie je to zajac 😀 😀 😀

idema teraz k strige sa pototiť..........posledný horucý víkend a ja sa tam idem nervačiť ..ani von ani dnu...ani nikde.....akého má poslušného sýnátora 😠 😠 .............zavola a hned frčím a je jedno či mám niečo alebo nie.......taká som nasratá....... 😠 😠 😠 😠 ......už druhý krát mi toto urobila........som konečne chcela s deťmi mimo domu niekam na kupko...................a niééééééééééé 😠 😠 😠 😠 😠 😠

katka1819
16. aug 2015

Ahojteeeeeeee sme domaaaaaa 😀 😉 😀 Super bolo 😵

katka1819
16. aug 2015

@leninka75 Haloooooooooooooo kde si... čo si... ako si ??? 😀 😕 😉 😅 😀

jacka
17. aug 2015

Ahoj.....
Konecne sa ochladilo hura juchu jupi 😀 😀 😀

leninka75
19. aug 2015

no čafte!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....................
...................to čo za hnus je vonku 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ......ja chcem naspäť teploooooo ☹ ☹ ☹ ☹

@katka1819...pekné šatičky si si vybrala 😵 😵 😵 😵......nezabudni sa v nich odfotiť a ukázať sa nám 😉

@jacka ..juj tebe muselo byť fajne u strigy ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ .........................Peťko už ide do školy, či ešte nie??

katka1819
19. aug 2015

@jacka 😠 😠 😠 😝 😝 😝 to čo je za počasie 😠 😠 😠 😝 😝 😝 😉 😀

@leninka75 Ďakujem ...keď budú doma jasné že sa pofotím z každej strany 😀 😀 😀 a ako bolo ako ???

jacka
19. aug 2015

ahojte....

@leninka75
@katka1819 ani neviete aká som rada že je takáto zmena..........dnes som celý den behala v kartasoch natešnáááá...asi som vadná ....ale čo bolo vela to bolo moc..

@leninka75 u strigý.....som preležala celý den čo mi zle bolo s tepla.....hlava v háji žaludok na vode.....nikto ma tam nedostane........len som ležala a tieklo zo mna....v izbe 32 st.....potom chodila zdutá že som sa s nikým nebavila........a starý mi vraví že si nič nerobila..... 😠 😠 😠

jacka
19. aug 2015

@leninka75 tý si kde bola stratená

katka1819
19. aug 2015

@jacka JE MI ZIMA ☹ 😖 😠 🙄 😅 😝 😀 smutne sa dívam na letné sandálky 😅 😅 😅 ja viem už bolo toho tepla moc ale toto je naozaj kosa na leto už zase 😔 😕 😅

leninka75
20. aug 2015

Ahojte..................to čo, že 10 st.!!!?????? 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ...................

@katka1819.....hneď by som išla niekam za teplom .................

@jacka ....fuuu to teda!!!.........si si teda užila a ešte aj mužove blbé reči 😖 😖 😖 😖 😖 ......čo s tou školou Peťko ide???

leninka75
20. aug 2015

@katka1819 @jacka ...juj moje zlaté na dovči bolo supiš no čo vám poviem......teplučké more, výborné jedlo, úžasný výhľad n amore z izby 😵 😵 😵 😵 😵 😵.................bol to taký stereotip jedlo + more + jedlo+ bazén + more+ jedlo+večerný program..............ale poviem vám potrebovala som to ako soľ!!!! 😵 😵 😵 😵 😵.......urobili sme si aj výlet loďou do Nesebaru, potom zasa sme boli v aquaparku .....hotel na BG pomery by som povedala nadštandard 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂.........................niekdy sa prepracujem aj k fotkám len neviem kedy, možno aj zajtra lebo potom tu zasa nastane chaos 😝 😝 😝 😝 😝
............a to, že som bola stratená skôr namočená 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀..............celé dni v bazéne, teda víkendy..... pracovné dni som sa parila v robote a potom rýchlo šup zasyčať do vody 🙂 🙂 🙂 🙂.... na nezaplatenie ten náš bazénik 😵 😵 😵 😵 😵.....no a dnes mám bojovú úlohu nájsť ubytko v Poprade alebo v Spišskej Sobote...muž má zasa z práce auto s plnou nádržou na víkend 😉 😉 😉 😉 😉.....pôvodne sme chceli ísť na Donovaly a do BB, ale nakoniec to bude Spiš.......no a budúce 2 týždne mám dovolenku lebo svokrovci idú do Grécka......

jacka
20. aug 2015

Ahojte...
@leninka75 nie nejde do skoly.....ani by nesiel tiez by dostal odkald☺☺

jacka
20. aug 2015

@leninka75 aj my sme boli v nesebare.....zaujmave mestecko..

leninka75
20. aug 2015

@jacka ...len kontrolná otázka 😉 .....Peťko bude mať 6?..... neviem prečo ale stále som si myslela, že už bude školák..asi preto keď sme sa bavili o tvojej robote 😉
........vieš čo Nesebar by si už nespoznala ☹.................keď sme tam boli 1x cca 10 rokov dozadu, tak to mestečko malo svoju atmošku..nebolo preplnené....a teraz obchod vedľa obchodu a kopec ľudí do toho ☹....

katka1819
20. aug 2015

Teplooooooooooooooooooooooooooooooo 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😀 😀 😀 huráááááááááááááááá 😵

utka
20. aug 2015

Ahojte...
Aj ja som nešťastná z tohoto počasia a zimy ☹. Sme u našich a nikam sa nedá ísť ☹...

leninka75
21. aug 2015

ahojte..... 🙂 🙂 🙂

@jacka ....milá naša oslávenkyňa....k tvojmu sviatku ti prajem pevné zdravie (hlavne nervy 😉 )......veľa šťastia, radosti a splnených prianí!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

katka1819
21. aug 2015

Ahooooooooooooooooj 🙂 Slniečkooooooooooooooooooooo 😀 😎 😀 😎 😀 😎 😀

@jacka aj ja sa pripájam Všetko najlepšie k meninkám prajem 😵 😵 😵

letty86
21. aug 2015

ahojte 🙂
@jacka krásny meninový den a všetko len to najlepšie Ti prajem 😵 😵 😵 😵

denisenko
21. aug 2015

Ahojte....nestiham ako vzdy....ale v kalendari mi pri dnesnom dni kricia vykricniky...aby som nezabudla... @jacka Jani,vsetko len to najlepsie Ti prajeme,nech Ti zdravie sluzi k spokojnosti a Tvoji chlapi robia len radost....cmuk od mojich mužov

jacka
21. aug 2015

Ahojte
Dakujem kraaasne 😵 😵 😵 ........sme boli v jaskyni.... 😀 ..belianskej......neskoro sme prisli dlha cesta..........davam jej taky priemer 😅 ......deti odpadli z cerstveho vzduchu..... 😀 😀 a ja asi idem tiez 😀

leninka75
24. aug 2015

ahojte.............................. 😉

@jacka ...ako si oslávila meniny? 🙂

jacka
24. aug 2015

ahojte...
@letty86 kde si stratená.....
@leninka75 ani neviem celý den sme boli fuč.....

to len mne sa zdá že tieto práááázdniný ušli ako voda ☹ ☹ ☹ 😖 😢 😝 😔 😉

leninka75
24. aug 2015

@jacka ....žiaden darček nebol? 😉
..........veru prázdniny ušli ako voda ☹ ☹ ☹ ☹ .......keď si predstavím zasa ten kolotoč, tak mi je beeeeeeeeeeeee ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ .................niečo si už kupovala do školy/škôlky?

denisenko
25. aug 2015

ahojte.... 😉
blbne mi PC...na nervýýýýýýýýý som už z neho...... 😝

katka1819
25. aug 2015

Ahoooooooooooj 🙂 🙂 🙂

jacka
25. aug 2015

ahojte..... 🙂

@leninka75 nedávame si darček.....len kvietok nejaká čokoláda.......nechýba mi darček ...... 😉..............ešte som nič nekupovala.....zoznam do nemá tak len papuče.....a ostatok to sa postupne urobí.... a už máte dačo nakupené

jacka
26. aug 2015

ahojte......
to čo zase hlásia sa teplo.......zlý vtip 😢 😢 😝 😝 😠 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre