Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
12. nov 2009

dobru noc.....aninka 😵 😉

idem ja ....do nočnej

dobru noc 😉 😔

leninka75
12. nov 2009

chalani 😅 😅 😅 😅 .................dobrúúúúúúúúúúúú!!! 😔 😔 😔

utka
12. nov 2009

Ahojte. Už sme doma. Vikimu sme kúpili zimné topánočky. Manželovi nohavice a ja som si kúpila dvoje nohavice a tri tričká. Mám rada obchod Marks and Spencer, lebo tam majú aj veľké čísla na mňa a hlavne v troch dĺžkach,takže si nohavice nemusím dávať skracovať...Už len obliecť a ísť 😉.

jacka
13. nov 2009

dobré ránko...... 😉

utka ..tak ste riadne pomínali 🙂 😉

leni..ahoj.....čosi varila?

aninka29
13. nov 2009

dobré ránko mamušky 🙂

už tretí príspevok mi nechce odoslať

aninka29
13. nov 2009

no konečne 🙂

utka dobre ste nakúpili 🙂 ...v spenceri majú pekné veci 🙂

leninka75
13. nov 2009

ránečko!!! 🙂 🙂 ............fuuu utka, to si mala teda ťažký pôrod, chúďatko!!! ☹ ☹ ..........aj ty si si užila svoje aninka!!!! ☹ ☹ ☹ ...............
vynovuješ šatník do práce utka???.........a cenovo utka je to ako v tom obchode???,............už sa to kráti...........normálne som z toho taká ......ani to neviem popísať, možno nervózna za teba 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ..........ale máš dobrý termín nástupu.... v pondelok do práce v utorok sviatok a potom uy len tri dni 😉 😉 😉 😉 😉 .............
babuľky, u nás v robote začína sodoma-gomora..........vypratujeme priestory lebo sa prerába komplet elektrina.........už som musela zrušiť nejaké cviká.........študáci sú len radi, opice 😖 😖 😖 ................aj teraz ráno musím ísť vyprať jeden svoj labák 😝 😝 😝 😝 ..............takže keď ma tú v nasledujúcich dňoch moc neuvidíte, tak som sa nestratila, len buď makám alebo mám odpojený PC 😠 😠 😠 😠 😠 😠 .............moc to nepreháňajte, aby som nestratila prehľad.............alebo mám lepší nápad.........aninka mysli na mňa, rob si poznámky a potom ťa poprosím o výcuc dôležitého............si v tom najlepšia!!! 🙂 😵 😵 😵 ..............a ozaj aninka, aké bolo zvítanie s mužíčkom 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

aninka29
13. nov 2009

jáj,leni...hneď si bežím pre zošit,aby som na nič nezabudla 🙂 🙂 🙂

no výborne .....utka tu nebude ☹ ...leninka tu nebude ☹ .....jacka už tu ostávame len my dve...teda,keď k nám niektorá mamina neskočí kuk 🙂 ...dúfam, že hej 🙂

leni v tom obchode sú dobré ceny,dá sa...len treba vystihnúť 🙂 ....ale niektoré outfity 😀 sú moc drahé 😝 🙂 ....teda aspoň u nás...neviem ako v blave 😉

utka a kde ste kúpili zimné botky pre Vikiho? 🙂

aninka29
13. nov 2009

inak mamky vy to máte horšie s chlapcami ako my čo máme dievčatá 😉 ...lebo pre dievčatá je to samozrejmosť.....ale chalani vám tam dole vidia niečo úplne iné ako majú oni 😀 😀 😀

sa pamätám...v lete,keď sa Simi hrala vonku s bratrancovým synom dvojročným.....obom im naraz trebalo pišať.....tak šli...Simi si samoška čupla,Davidko samoška stál 🙂 .....malý ostal úplne hotový,sa pýta Simky: kde máš pipík"...a Simka mu hovorí "ja nemám pišáka,ja mám pišulku" 🙂 .....no a keď šli piškať druhýkrát..tak Simi na stojáka a Davidko si čupol 😀 😀 😀 ....ešte dlho potom chcela Simka stále cikať na stojáka 🙂

aninka29
13. nov 2009

no kde ste mamušky?...tak ja kvôli vám vstávam, že si spolu dáme kafčo a vy nikde 😝

moje tri deti ešte spia 🙂 tak využívam ticho,kľud 🙂

Sabuška mala v noci len trošku zvýšenú teplotku,tak som rada,že to nebolo horšie 🙂

aninka29
13. nov 2009

neviem ako často sa mi podarí byť cez víkend na nete,lebo manžovi sa pokazil laptop 😠 tak sa tu budeme o moju šunes biť traja 😀 ....hláááááááávne, že doteraz tu bol môj počítač nedotknutý,nikto ani nefrngol doňho 😀

neviem čo budem variť 😝 ...ale určite viem, že dnes celý deň periem 😝 🙂 teda práčka 😀

aninka29
13. nov 2009

no dobre som si popísala.....potapetujem celú stranu ja sama 😝 😝 😝 😠

aninka29
13. nov 2009

maca ani ja ťa nemám v priteľoch,ale už som dala žiadosť..tak prijímaj 🙂 ...nech môžme pokukať na drobcov 😵

jacka
13. nov 2009

aninka 😀 😀 😀 😀 😉

jacka
13. nov 2009

no cez víkend bude pusto....utka ide k svokre...ty nebudeš mať na čom písať...........a....ostatné...

leni...budeš má chybať.. ☹

maca66
13. nov 2009

ahojte baby.budem sa snazit aby som tu bola aj ja a pisala.mam co dobiehat 😅
jacka ja at nemam v priateloch,tak si ma pridaj,ani netusim ako sa volas 😅 ja som Marcela Kotesova,aninku som si uz pridala aj ked som tuho rozmyslal kto je to 🙂
letim lebo ranajky,potom k mame,potom na nakup,potomvarit,nakrmit , a chceme ist zase na kiahne pokial neleje cely den ako z krhly.cmuuuuuuuuuk baby moje 😉

jacka
13. nov 2009

ahoj maca 🙂 ...pekne od teba..idem to kuk na fb...dufam že ta nájdem 😉 ......ja som taký analfabet 😝

idem ja teiž von..Petulo vonku odfukuje..ešte my dva pobliekať....brrr ...ale je tam kosa...ale .....vykukuje slniečko 😎

utka
13. nov 2009

Ahojte. My sme dnes v noci super spinkali...všetci 😀 .Asi nas zmorilo včerajšie nakupovanie. Podľa mňa sa tam dá dobre nakúpiť, aj cenovo. Jasné, že sú tam aj drahé veci...Ja som si kúpila tričká s dlhým rukávom po 238Sk,nohavice za 720Sk a za 550Sk...
Vikimu sme kúpili topky v Humanicu za 900Sk.Mali tam len jedny jediné, ale sú aj pekné, aj dosť vysoké, aj teplé...

leninka75
13. nov 2009

bože to je des tu!!!!! 😠 😠 😠 😠 .......................aninka ty si krásne vystačíš!!!! 😀 😀 😀 ............jacka, nemusela som variť, svokra sa prekonala a uvarila!!! 😉 😉 😉 ..............ahoj maca!!!...............utka, tak to si fajne nakúpila!!!............čakala som vyššie ceny!!!

jacka
13. nov 2009

kuk....

ej ha..leni máš super svokru 😀 😉

utka
13. nov 2009

leni, majú tam aj drahšie...ale ja som skromná 😉...
jacka, no nemôžeme hádzať asi všetky svokry do jedného vreca... 😀

denisenko
13. nov 2009

ahojte, tak sme ostali v dvojke?
včera som sa akosi nedostala na konika, celý den okupoval PC Denisko, musel ležať v posteli a to bol jediný sposob 😀
dneska krásne svieti slniečko až núti isť von a my musíme zostať doma, na infarkt 😝
aninka, ty si vážne popísala skoro celú stranu, si šikula 😀
pečiem kuriatko, mladý si nakázal.....ale ešte dobehnem 😀

denisenko
13. nov 2009

tuším všetci varia......drobec spí, rúra ide aj sama a nikde nikoho... 😒
už máte víkend? nám príde dnes tatinko a už v nedelu sa vracia do itálie, ale my možeme až koncom novembra, tak nám tu asi bude smutno....... ☹

utka
13. nov 2009

deni, tak pozdravujeme maróda...Viem,že slniečko núti ísť von, no musíte to nejako vydržať. Aj my trčíme dnu...som zvedavá, čo bude v stredu,keď pôjde Viki do škôlky. Lebo sa mi veru nezdá, že by bol zdravý ☹.

jacka
13. nov 2009

utka 😀 😀 😀 ale nadavku maju všetky rovnaku 😀 😀

jacka
13. nov 2009

utka v stredu?a s kým bude ked ideš do práce?

jacka
13. nov 2009

deni...a kedy príde domkov........no smutno vám bude ☹ ☹

aj my sme mali slniečko.......ale sa schovalo a je chladno

utka vy idete dneska preč?

utka
13. nov 2009

jacka, ideme dnes. Odchádzame s Vikim okolo druhej po tatina do práce. Som zvedavá, aká bude cesta...
Viki bude v pondelok s manželom, v utorok je štátny sviatok a v stredu ide už do škôlky...

jacka
13. nov 2009

aha tak ty dobre nastupiš v pondelok a utorok už doma..........no ja mám sviatok každý den 😉 😀 😀

tak dojdite štastlivo........ty budeš šoferovať celu cestu?

utka
13. nov 2009

jacka,ďakujeme...nie, len po tatinovu prácu. Potom budem sediať vzadu pri Vikinkovi.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre