Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
19. jan 2010

aj Simonka pozerá minimax 😀

jacka
19. jan 2010

veru budu dvaja...sumkovia 😉

aninka29
19. jan 2010

juj no som zvedavá na fotočky..a odfoť ho fajne zblízka nech môžem spočítať koľko má naskladaných bradičiek 🙂 ...Sabinka ich má presne sto tri 😀 😀

jacka
19. jan 2010

no má ich dosť..... 😀 😀

jacka
19. jan 2010

takže aj Maťulo už spinká...... 😉 paráda 😵

jacka
19. jan 2010

odfotím......nech vidíš všetky detaily........porovnáme....ktovmá viac bradičiek..... 😉

aninka29
19. jan 2010

tak máš veget 🙂 ....muža máš doma?...a zajtra čo máš v pláne uvariť?

aninka29
19. jan 2010

hej porovnáme 🙂 🙂

jacka
19. jan 2010

doma..je ..dnes nebol ked sme boli u dr....nás tam MUSEL.....doviesť 😝 ...

variť?...no chcela by som šunka fleky.....ale nie fleky....ale nejaké ine cestoviny asi spravím 😉

jacka
19. jan 2010

tebe príde už dneska mužíček....že?

aj nás sem prídeš kuk.....

aninka29
19. jan 2010

noo...dojde v noci domov 🙂 ...no jasné,že prídem kuk 🙂 ..zajtra síce neviem kedy...lebo hned ráno utekáme na nákup 🙂 😝

jacka
19. jan 2010

zásoby??......no to treba....

ideš ho aj čakať?

aninka29
19. jan 2010

zásoby nooo...a chcem aj niečo kúpiť detičkám 🙂

nebudem ho čakať...príde až niekedy v noci.....ráno sa uvidíme 😀 ..aj keď...budem ho počuť ..lebo ľahá do postele ako slon 😀 😀 😀

idem ja off...dám si sprchu...a potom k telke

dobrúúúú noc 😔 🙂

jacka
19. jan 2010

a čo ideš pokupiť vecičky....alebo len tak?

ja mám doma tiež tank.....zakaždým ho počujem ked idem do postele....ale väčšinou kojím tak mi je to aj tak.....jedno

dobru aninka..... 😔

jacka
19. jan 2010

dobru noc.........všetkým 😔 😔

leninka75
20. jan 2010

ránečko!!! 🙂 🙂 🙂 ..................

jacka
20. jan 2010

dobréééééé......

ahoj leni..... 😉

leninka75
20. jan 2010

utka, držím päste!!!! 🙂 🙂 🙂 ............už sa u vás zlepšili cesty???
aninka, Sabka krásne papká!!!............ovocnú kašičku dávaš takú kupovanú či robíš z čerstvého ovocia?
jacka, nebola teplotka???............
postrehli ste tú infošku o tom škodlivom nuroféne????.............včera som to kontrolovala a samoška, že ho máme!!!!.............našťastie ešte neotvorený, tak sa chystám do lekárne, či mi to vymenia!!.............myslíte, že hej??.............podľa mňa by to takmalo byť!!!................

jacka
20. jan 2010

čooooo????:........to som nepočula...ale ja nurofen nemám....ja klasika..paralen.... 😉

to sa ako robí ovocná kašička doma.... 😕 ....porad.....aby som aj ja vedela 😉

nie nebola.....pri prvom dávkovaní bola len po 24h..... 😝 tak uvidím-.......dufam že nebude 😉

leninka75
20. jan 2010

no včera to bolo v TV a aj kamoška mi posielala sms, že nepoužívať NUROFÉN JAHODA-sirup číslo šarže 909263 použiteľnosť do 4/2012 lebo je závadný a v čechách sa z neho priotrávilo nejaké dievčatko 😠 😠 😠 😠 ...........a potom sa spoľahni na lieky!!!! 😠 😠 😠 ..........by som to dala vypiť tým čo sú za to zodpovední!!! 😠 😠 😠 😠 ...............

aninka29
20. jan 2010

dobré ránko 🙂

ja som počula o tom nurofene...teda čítala som to tu na koňovi....našťastie ten doma nemáme..máme pomaranč...ostala som zhrozená z toho 😠 😠 😠 ...no dúfam,že si to zodpovední aj vypijú 😠 😠 😠

robím jej tú kupovanú sunarku alebo hami....na desiatu jej dávam bud ovocie alebo výživu 🙂 ...leni aká je to ovocná kašička?...myslíš výživu?......tú budem robiť v lete,z čerstvého domáceho ovocia 😉

jacka chcem im kúpiť nejak oblečko 🙂

aninka29
20. jan 2010

mamky idem sa dať dokopy a ideme na nákup 🙂

inak včera večer začal fukáť hrozný vetrisko....a dnes už aj snežiť začalo...ale tak hnusne...takto to ja nechcem 😝 😝 😝

denisenko
20. jan 2010

ahojte, mamule 🙂 čítam len poslednú stranu a hned aké horory! 😲
my sme práve jahodový nurofen doužívali ale našťastie je to taliansky, tak hádam ok, už som flaštičku vyhodila 😝
konečne nám vyreklamovali ten modem a hádajte......po takmer pol roku sme dostali úplne nový, takže vadný bol a už som si myslela že som vadná ja 😠 😀

letty86
20. jan 2010

ahojte
leni, vrat ho do lekarne, daju ti novy liek, alebo vratia peniaze....tak to pisu v Novom case.
veru, mame tu riadnu kosu, aj vetrisko 😠
ideme aj my na nakupy, tak neskor kuk

jacka
20. jan 2010

ahoj denisenko..........tak vidíš nie si vadná 😀 😀 😀 ..to niketo iný

ten nurofen to bol sirup?.....ja myslela že tbl.....no to je desné....sa stavím že nik kompetentný si to neodnesie.....len chudák zas len normálny človek 😠

tak my na nákup nehrozí.......ja pojdem tak akurát von.....a ani sa nemusím dávať do kopy... 😀 😀 čo tu..... 😀 😀

denisenko
20. jan 2010

idem variť, skusim sa ešte večer napojiť na net...možno pojde,ked ho poprosííííím 😀

leninka75
20. jan 2010

ahoooj deni!!!..........si tu chybala!!!!..........dobre nakúpte babuľky!!!............no pôjdem to vrátiť a uvidím
.........

leninka75
20. jan 2010

deni len pekne popros!!! 😀

leninka75
20. jan 2010

ale babuľky nevykúpte zasa všetko!!!! 😀 ..........šup sem!!!!..........

jacka
20. jan 2010

ja som už túúúúú....

však vychod nech vykupia....... 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre