Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
12. feb 2010

dobrú jacka 🙂 ..aj ja už pomaly pôjdem...len ešte niečo pokukám 🙂

jacka
13. feb 2010

dobré ránko..... 😉

aninka však všetky dobré veci maju po nás 😵 😵

aninka29
13. feb 2010

dobré ránko 🙂

ja viem,že to majú po nás 🙂 😵

Simuška ešte spinká,večer teplotku nemala...tak asi bola unavená,moja láska 😵

ja som celkom zabudla,že mi zajtra majú doviezť moju malú sesternicu na prázdniny....do utorka......joj,to zase bude.....ale vlastne teraz už viem ako na ňu..kozu jednu osemročnú 😀 😝

jacka
13. feb 2010

no ani....tak budeš mať veselo...... 😉

tak asi bola fakt unavená....... 😉 .......a dobre spinkala v noci?

denisenko
13. feb 2010

dobré ránko.... 😉
baby, ešte dnes mi je zle.....a to som ani neranajkovala.......fuuuuha prasa jedno nenažraté, dala som si menu so siedmymi chodmi......starý zvyk z čias cestovania po svete.....ale dobrééééééé 😀 😀 😀
baby, mne denisko spával ako batola ovela lepšie ako teraz, niekedy aj 5 x cikať, tak paráda...niekedy sa podarí aj viac 😀 ked on v školke nepije, a potom sa nevie dopiť večer...a tak to dopadne 😝
jacka, vobec ti nezávidím....... ☹

aninka29
13. feb 2010

spinkala dobre....sa nebudila ani nič......spala so mnou v spálni 🙂

deni ahoj.....sedem chodov???...to kam si všetko dala??? 😀 ..čo fajne si papala???...daj,nech narobíš chute 🙂 ......bolo aj sushi???? 🙂

jacka
13. feb 2010

ahoj deni.-..........dá sa zvyknuť 😉

tak sa jej dobre spinkalo ked bola s vami 😉

veru narob nám chutky 🙂

denisenko
13. feb 2010

eeee...sushi nebolo...to je japonese kuchyna ☹
ale dala by som si...... 😀
aninka, vážne chceš vedieť? predjedlo-tie pirohy,vyprážane atd, potom tá štiplavá polievka, sojové špagety so zeleninou, kuracie masko ako kung pao, garnátové špízy, hovadzie plátky a guby šitaké, a ako zákusom fritovaná zmrzlina azmes čínskeho ovocia.......jasné že som všetko zjedla 😀

denisenko
13. feb 2010

inak, denisko zjedol len predjedlo, to bolo aj so zemiakovými chipsami, tak asi preto....a potom fritovaná zmrzka....viac nič.....ani nevie o čo prišiel.... 😀

aninka29
13. feb 2010

mňam mňam.......také dobrôtky by som aj ja zjedla 🙂 ...ja ľúbim čínu 🙂 ...no veď jasné..sushi je japonské jedlo.....ja som to ešte nikdy nejedla....ale vraj je to lahôdka
a fritovaná zmrzlina...mňaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam......fantastikoš 🙂

aninka29
13. feb 2010

deni si určite myslela huby šitaké....nie guby 😉 ..že?.. 🙂 🙂 🙂 😉

aninka29
13. feb 2010

idem ja mamky poupratovať.....dnes nevarím....a zajtra ..neviem čo ukuchtím 😝

jacka
13. feb 2010

ja som si poriadila včera....sice na etapy.....ale dnes nemusíííím..... 😉

no to ani ja neviem čo zajtra.... 😝

aninka a kedy ti dorazí drahý 🙂

ideme sa poobliekaťa šup von......vylieza slniečko čo nám .....deni....poslala 😉 😎

aninka29
13. feb 2010

u nás fúka neskutočný vietor 😝 ...ani von nejdeme 😝

manža príde v utorok,v stredu alebo vo štvrtok 😉 ..neviem ešte presne 🙂

aninka29
13. feb 2010

dnes mi ide 😝 ..už som stihla rozbiť pohár a podšálku 😝

letty86
13. feb 2010

ahojte, mamky
deni, tak si si užila,a s jedlom aj za nas 😀
aninka, deň blbec 😒 ...ty máš fakt super kľudnučké detičky, ja som o takých hádam ani nepočula 😅
jacka, tvoje duracelky ti to neskôr vynahradia 😉
ja dnes varím zajka, bude aj na zajtra, takže zajtra veget od varenia, aspoň niekedy 😨

aninka29
13. feb 2010

joj veru letty..mám deň blbec 😠 ☹ ....aj práčka sa mi začala tentovať 😠 ...dobre,že sme ju nedávno kúpili 😠

aninka29
13. feb 2010

k tomu vetrisku sa pridal aj sneh...no super 😝 😝

denisenko
13. feb 2010

no, dieťa je už vyvenčené..... 😉 zas sme nakrmili kačky, pozreli vlak a šup šup domov...aj tak je to dosť 😎
dve hodinky musia stačiť......ale inak slniečko ešte svieti, čo sa čudujem, že na našej strane ešte nezapadlo.....žeby sa už zjarievalo? 😉
krááásny den...len stále zima.......si pamatám, že pred dvomi rokm i sa dalo aj v krátkom rukáve......čo už.... 😒
aninka, darí sa?....ked už, tak najlepšie všetko naraz, že? 😠
jacka, slniečko došlo?
letty, ja zajka nemusím....aj tak neviem, čo zajtra do hrnca......hodím kocúra? 😀

jacka
13. feb 2010

deni 😀 😀 😀 že kocura..... 😝 😀 😀 😀 ................jasne že došlo...aj ked len na pár hodín ale aspon som vyvetrala perinky 😉

ani...den blbec.......že?....nenávidím také dni 😝

jacka
13. feb 2010

no moj pokladík spinká.......lebo poobede sa mu velmi nechcelo...spal asi 2x po 10min...tak teraz zaspinala ako nič

ja zajka lubim..mnam na cesnaku.......alebo na kyslo....som si narobila chute 😝

aninka29
13. feb 2010

aj moja už spinká..teda je vo fáze zaspávania 🙂 ....ešte ju sem tam počujem ako sa rozpráva 😵

jacka
13. feb 2010

moja 😵 😵 😵

jacka
13. feb 2010

som sa tu začítala do hádaniek......ale teraz večer mi to vobec nepáli 😝

čo ideš zajtra variť?

aninka29
13. feb 2010

ešte neviem fakt...musím popozerať nejaké recepty...lebo ma už trafí 😝

idem ja už off....je mi nejak čudne...neviem či je to tým počasím..alebo už umrem 😀 alebo čo

dobrú nocku 🙂

jacka
13. feb 2010

neumieraj...však s kým si budem písať 😉

dobru nocku....... 😔 😔

jacka
14. feb 2010

dobré ránko................... 🙂 😉 😵

jacka
14. feb 2010

mamičky...prajem vám krásneho Valentína 😵 😵 🙂

aninka29
14. feb 2010

dobré ránko 🙂

jacka ďakujem 😵 😵 😵 ...aj ja sa pripájam .....a prajem všetkým krásneho Valentína 😵 😵 😵

ja by som aj bola zabudla...ale práve mi volal manža 😵 😵 😵

denisenko
14. feb 2010

dobré ránko..... 😉 aj my sa pripájame a želáme krásne Valentína 🙂 😀slniečko nám zase krásne svieti,tatinko vravel, že po obede ostane doma...tak si to hádam aj užijeme 😀
baby, som nejako nemohla spať........už mám aj navarené aj upratané, aj periny vyvetrané.....nie som v prechode? 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre